Як обрати надійну Агенцію при вступі до польського університету? - Univer PL
Як обрати надійну Агенцію при вступі до польського університету? - UniverPL

Як обрати надійну Агенцію при вступі до польського університету?

Вступ
Шановні клієнти, пропонуємо вашій увазі інформацію про те, як вберегти себе від шахрайства та недобросовісного обслуговування зі сторони Агенцій, які можуть допомогти Вам стати студентом одного з університетів Польщі.
Агенцію або компанію можна та треба перевіряти за декількома основними критеріями:1) Реєстраційні, установчі документи – запитайте про їхню наявність та попросіть ознайомити вас з ними (це може бути реєстрація ПП, ТОВ, торгової марки, польської компанії та ін.). Як виглядають установчі документи в Україні та як їх перевірити знає кожен. Що стосується зареєстрованих фірм в Польщі, перевірити їхню легітимність не складно: наприклад, є компанія зареєстрована в Польщі, достатньо в Інтернеті ввести її ім’я так, як на документах (або реєстраційні номери KRS чи REGON) польською мовою, і якщо вона дійсно існує, то з’явиться ряд урядових сайтів (наприклад «Krajowy Rejestr Sądowy» //www.krs-online.com.pl/, «Monitor Sądowy i Gospodarczy» //www.imsig.pl/), де ви знайдете усю інформацію в деталях у відкритому доступі. Саме тут можна ознайомитися з інформацією про Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL».2) Все частіше з’являються нові компанії, які усім розповідають про свою надійну співпрацю з університетами Польщі. Насправді, про велику частину з них у таких університетах навіть не чули. Що ж робити в такому випадку? Перш за все поцікавтеся, чи мають такі представники офіційну Угоду про співпрацю з вузом, який Вас цікавить (хоча деякі Угоди між Вузом та Агенцією містять конфіденційну інформацію, яку не можна розголошувати третій стороні). У цьому випадку Агенція повинна показати Вам офіційне повноваження з дійсними датами, з печатками на офіційному бланку Університету. Таке повноваження надають усі вузи, які мають представників в Україні. Крім того, не полінуйтеся та зателефонуйте в університет, який вас цікавить за номерами з офіційного сайту внз (багато вузів вже має україномовних працівників, якщо ні, то можна також цю інформацію перевірити за допомогою людей, які володіють польською мовою). У вузі вам відразу скажуть, чи знають про Агенцію чи ні. Повноваження та Угода з вузом підписується на рік, і щороку має поновлюватися. Це один з кращих методів перевірки. Крім того, деякі університети розміщують на своїй сторінці інформацію про Агенції, які їх офіційно представляють. Таку інформацію на своєму сайті дає Краківська Академія ім. А.Ф.Моджевського, Державний Економічний Університет в Кракові, Університет Підприємництва та Адміністрації в Любліні (продивіться цю інформацію у них на сайті і ви переконаєтеся, що університети офіційно співпрацюють з невеликою кількістю Агенції).3) Серйозні Агенції мають постійний офіс, до якого Ви можете завітати в будь-який момент у робочий час без попередження. Ми завжди Вас чекаємо для консультації в будь-який момент в головному офісі в м.Київ, та в представництві у м.Рівне (для зустрічі з метою консультацію або запису на співбесіду в інших регіональних представництвах нашої Агенції Вам потрібно уточнити дану інформацію за телефонами на сайті). Те саме стосується телефонної консультації – вас мають професійно обслуговувати відразу, коли ви зателефонували.

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

4) Агенції, що професійно займаються даною діяльність як правило здійснюють декілька основних проектів: допомога при вступі, поселенні та перебуванні в Польщі, регулярні екскурсії до польських університетів (під час таких поїздок Вам відразу стане зрозуміло, які стосунки має Агенція з вузами), організація підготовчих курсів польської мови в Україні та Польщі (довготривалі та інтенсивні курси), різні форуми, виставки, соціальні проекти та ін. Усе це здійснює і Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL». Цю інформацію можна завжди знайти в Інтернеті: новини на сайті, в соціальних мережах та ін.

5) Дуже добре, якщо ви самостійно зможете знайти студентів, які вже навчаються в Польщі, і вступили через Агенцію, яку ви хочете обрати. В цьому випадку Ви можете отримати відповідну оцінку про діяльність компанії, бажано, щоб така оцінка складалася з інформації від кількох людей. Таку інформацію зараз не складно знайти в Інтернеті, наприклад в соціальних мережах. Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL» зареєстрований в різних соціальних мережах. Наприклад, в соціальній мережі «Вконтакті» (//vk.com/univerpl) Ви можете ближче познайомитися з цікавою інформацією та нашою діяльністю. В групі зібрана велика фотогалерея – понад 4000 фото з нашими студентами, фото звіти про соціальні проекти, освітні форуми, фото університетів, зустрічі з працівниками та керівництвом вузів, екскурсії до університетів Польщі, курси польської мови, конкурси та ін.

6) Відомі випадки, коли компанії серед свої послуг вказують величезний перелік речей, які вони нібито роблять. А як виявляється пізніше, виконується лише половина зобов’язань, а то й менше. Зараз дуже престижно писати, що Агенція має своїх координаторів в Польщі, які цілий рік будуть допомагати студенту у разі виникнення проблем. Коли Ви завітали до Агенції, ви можете попросити, щоб вони у Вашій присутності (або Ви самостійно) набрали на польський номер координатора, який повинен весь час перебувати в Польщі, та поспілкуйтеся з ним на цю тему. Найголовніше, пам’ятайте, що при будь-яких серйозних порушеннях під час Вашого Договору з Агенцією, потрібно повідомляти про це в Університет. Справа в тому, що якщо Агенція не чесно Вас буде обслуговувати, то є ймовірність, що наступного року вуз з ними не підпише нову Угоду.

nadijnist7) Може бути і неприємна ситуація з використанням чужого бренду та імені Агенції. Завжди перевіряйте документи представників та Агенції, з якими Ви підписуєте угоди. Центр Освіти «UniverPL» має головний офіс у м.Київ та регіональні представництва в м.Рівне, м.Харків, м.Чернігів, м.Камянець-Подільський, м.Одеса, м.Суми та м.Нова Каховка. Регіональні представництва та регіональні представники не мають права підписувати угоди від імені Центру Освіти «UniverPL», або брати будь-які кошти за будь-які послуги пов’язані з діяльністю Агенції. Угода підписується лише з офіційними представниками, які за визначеним графіком приїжджають у регіональне представництво з Києва на співбесіду (Графік співбесід можна знайти на сайті, запис на співбесіду є обов’язковим і здійснюється лише за телефонами вказаними на сайті). Якщо у Вас виникли сумніви, підозри або зауваження відразу телефонуйте до нашого контакт-центру за номерами 097-69-61-777 або 044-3З-20-930. Зауважте також, що запрошення на співбесіду відбувається лише після того, як Вам зателефонують з Контакт-центру за офіційними телефонами, що розміщені на сайті. Крім того, Вам має прийти запрошення на співбесіду на Вашу електронну скриньку, від відправника info@univerpl.com.ua (це єдиний е-mail з якого може прийти запрошення).

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

8) Звертайте увагу на кількість вузів-партнерів з якими співпрацює Агенція. Часто Агенція може запропонувати більше 15 вузів Польщі. Не завжди добре, якщо таких університетів дуже багато. По-перше, Агенція має чітко знати все, що стосується внз-партнера, лише в цьому випадку вона може вас якісно обслужити. В Університетах часто відбуваються різні зміни: процес вступу, вимоги до документів, зміна вартості навчання, зміна напрямків, все це потрібно контролювати, а при великій кількості вузів – це складно. По-друге, зараз все більше та більше польських вузів зацікавлені у тому, щоб до них вступали студенти з України, а тому пропонують свою співпрацю усім бажаючим Агенціям. Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL» щомісяця отримує по декілька пропозицій про співпрацю, але ми вирішили зупинитися на 12 обраних надійних партнерах в Любліні, Варшаві та Кракові. Ми знаємо усі їхні сторони, впевнені у їхньому рівні Акредитації, знайомі з організацією та високим рейтингом і найголовніше – це чітко налагоджений механізм співпраці між Центром Освіти «UniverPL» та університетами-партнерами, які ми офіційно представляємо в Україні.

Пам’ятайте, що не лише маленькі та молоді Агенцію можуть мати проблеми, але й відомі Компанії від цього не застраховані. Максимально намагайтеся перевірити легітимність діяльності та обслуговування Вас як клієнта, лише в цьому випадку ви можете сподіватися, що Агенція, з якою Ви підписали договір та якій Ви заплатили кошти за послуги, дійсно буде Вас повністю обслуговувати за тим пакетом послуг, який Ви обрали.

З повагою,
Колектив «UniverPL»

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Заповнити анкету