Навчання в Польщі після <br> 11 класу - Univer PL

Навчання в Польщі після
11 класу

Освіта за кордоном - це трамплін у блискучій міжнародній кар'єрі

Детальніше
image
image

Вища освіта абітурієнтам

image

Мовні курси у Варшаві

Детальніше
image

Польська online

Детальніше

Переваги навчання у Польщі

Доступна вартість навчання: у порівнянні з багатьма іншими європейськими ВУЗами, польські університети мають дуже лояльні ціни. Ознайомитися із вартістю навчання на популярних спеціальностях у Польщі можна за посиланням.

Європейський диплом: після закінчення навчання в польських університетах, студенти отримують європейський диплом, що дає змогу офіційно працювати у всіх країнах ЄС. Варто підкреслити, що європейський диплом, а не диплом «європейського зразка».

Стипендії та програми обміну: під час навчання в польських ВУЗах студенти мають змогу отримувати стипендії, працювати в компаніях-партнера університету, а також вчитись в інших європейських ВНЗ за допомогою програми обміну Erasmus.

Можливість подорожувати: українські студенти, які навчаються у Польщі, отримують студентські візи, завдяки чому без перешкод можуть
подорожувати країнами Європейського Союзу

з 2011 року працюємо для Вас

більше 7000 студентів

більше 200 offline та online заходів

партнери 26 університетів Польщі

можливість подачі документів у київському офісі

Специфіка вступу до польських університетів

Не існує єдиної загальноприйнятої процедури зарахування студентів з України, адже, відповідно до освітнього законодавства, кожен університет має автономію і право самостійно визначати правила прийому.

Тому в деякі університети для вступу потрібно лише надати пакет необхідних документів, а в інші – результати ЗНО чи пройти кваліфікаційну співбесіду

Документи

Підготовка всіх необхідних документів - головний етап при вступі

Консультація

Яку спеціальність ви хочете вивчати? Які кар’єрні перспективи

Детальніше

Пакети послуг

Вступайте до вузу без стресу та нервів

Детальніше

Кураторство

У кожному місті є наші координатори до яких завжди можна звернутись за допомогою

Відгуки

Александра Кузь

Програма супер! Усе продумано до найменших дрібниць, пояснення доступні, легкі, атмосфера надихаюча Дякую координатору Маргариті, учителям Наталії та Ользі:) Це круто

Ольга Скочко

Вдячні за те, що допомогли доньці вступити до омріяного ВНЗ, заявдяки вашій компанії ми були спокійні з приводу подачі документів, проходження співбесіди та вступу та початку навчання. Все було чітко та грамотно, були надані чіткі переліки документів, а також алгоритми дій. Дуже вдячні і рекомендуємо іншим.

Julia Trigub

Рекомендую вступ і співпрацю з UniverPL ! Відпочатку нашої взаємодії все чітко, по суті. Якщо лист або дзвінок від компанії, то це щось надто важливе! Велика подяка від мене і сина, що обрана мрія стала реальністю. Навіть, коли виникають складності, а без них ніяк – це життя, спокійно та впевнено все вирішується в найкоротший термін! Гарна компанія! Нехай мій відгук допоможе комусь обрати компанію для вступу в гарний навчальний заклад Європи

Stanislav Kapitonov

Професіональний підхід до справи – починаючи з оформлення документів і завершуючи супроводом на навчання та роботою з координатором. Вступив до навчального закладу без нервів. Якщо ви бажаєте отримати якісну освіту в ЄС – то вам сюди. Рекомендую всім!

Наталія Цимбал

Раджу всім батькам України!!!! Універ ПЛ – це як перша вчителька, тільки у Польщі))) Крутезна компанія, крутезні спеціалісти!!! РІЗНИЦЯ Є)))

Катя Липкань

UniverPl це та компанія, яку я буду радити всім хто захоче вступити до Польських навчальних закладів. Я відчувала підтримку на кожному кроці, знала що я не повинна хвилюватися. Всі були зі мною привітні і допомогли досягти мети і вспупити до польського ВНЗ. Найкраща компанія ever))

Лeся Косманeнко

Повністю задоволена роботою цієї компанії.Вони зняли з нас головну біль і взяли на себе всю відповідальність :звязок з університетом,перелік документів,страховка,заповнення анкети,гуртожиток .Любе питання допомагають вирішити люб’язні дівчатка по телефону.Дітей супроводжують до самого гуртожитка,допомога в адаптаціїї,знайомство з новим містом.Дуже рекомендуємо.

Таїсія

Univer.pl – це дуже хороша компанія професіоналів. Завдяки Вам вступна кампанія пройшла без жодного стресу. Від підписання договору про співпрацю до поїздки на навчання відчували величезну підтримку: вебінари, електронні листи, супровід менеджера (все чітко і зрозуміло). На жодному із етапів не виникало жодних проблем. Щиро дякую за прекрасний і європейський сервіс. І найголовніше, що навіть під час навчання наші діти в надійних руках.

Светлана Саенко

Дякуємо Вам. Ми вже закінчили навчання, донька знайшла гарну роботу в міжнародній компанії за фахом і залишилась жити в Польщі, в Кракові. Успіхів, процвітання і відповідальних студентів.

Liliya Konoshevich

Завдяки Вам здійснюються мрії наших дітей. Безмежно вдячні Вам та всій команді univer.pl

Ольга Кучер

Дякую фахівцям компанії за роботу! Ви справжні професіонали! Завжди вислухають та нададуть кваліфіковану відповідь!

tonyakatyuzhanskaya

Так, ви дійсно крута компанія! Пройшли з вами всі етапи вступу в складний час! Та все вдалося! Дякую за вашу працю!

Питання та відповіді

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

 • Чи мають університети власні гуртожитки?

  Так, але не всі. Якщо університет не має свого гуртожитка, ми поселяємо студентів у приватні гуртожитки.

 • Які переваги надає карта поляка?

  Карта поляка надає можливість безкоштовного навчання в державному внз, також можливість отримання стипендії та спрощену продцедуру отримання візи.

Вступайте з нами

Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці UniverPL допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

  image