Університети Варшави - Univer PL

Університети Варшави

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

За замовчуванням університети відсортовано від найдешевшого до найдорожчого.
Для того, щоб підібрати вуз за містом, ціною чи напрямком, скористайтесь пошуковими фільтрами, або зверніться за допомогою до нашого контакт-центру.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри
За Вашими фільтрами нічого не знайдено
Економіко-Гуманітарний Університет у Варшаві - UniverPL

Економіко-Гуманітарний Університет у Варшаві

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Університет Менеджменту - UniverPL

Університет Менеджменту

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 2000 €

Польською – 920 €

Університет Сівітас - UniverPL

Університет Сівітас

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 1800 €

Польською – 1070 €

Університет Екології та Управління - UniverPL

Університет Екології та Управління

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 4200 €

Польською – 1090 €

Суспільна Академія Наук - UniverPL

Суспільна Академія Наук

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 1670 €

Польською – 1140 €

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула - UniverPL

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 2500 €

Польською – 1200 €

Академія Леона Козьмінського - UniverPL

Академія Леона Козьмінського

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 2500 €

Польською – 1625 €

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій - UniverPL

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 3325 €

Польською – 1630 €

Університет Лазарського - UniverPL

Університет Лазарського

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 3000 €

Польською – 1646 €

Гуманітарно-суспільний університет SWPS - UniverPL

Гуманітарно-суспільний університет SWPS

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Польською – 1767 €

SGH Варшавський Університет Економіки - UniverPL

SGH Варшавський Університет Економіки

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 1900 €

Польською – 1800 €

School of Form - UniverPL

School of Form

Місто: Варшава

Ціна навчання за рік:

Англійською – 6000 €

Польською – 3335 €

Про університети Варшави

Глобалізований світ відкриває перед активною людиною широкий простір можливостей. Навчатися, працювати, відпочивати, зростати духовно та інтелектуально сьогодні можна в будь-якому куточку нашої планети.

Світ відкритий небайдужим, активним людям, які прагнуть пізнавати нове, відкривати нові грані себе, наповнювати свій життєвий простір смислами. Чимало молоді сьогодні обирають можливість навчатися за кордоном.

Часто цей вибір припадає на сусідню Польщу, де навчальний графік гнучкіший та дозволяє комплексно поєднувати освіту та роботу, активну діяльність та відпочинок. Тут орієнтуються на інтернаціональний аспект вищої освіти, інтеграцію у світовий освітній простір через запровадження обмінних партнерських програм, приведення навчальних вимог у відповідність до запитів європейського ринку праці.

Як можна поєднувати навчання в університетах Варшави з іншими видами діяльності

Сучасні університети в сусідній Польщі дозволяють формувати свій графік таким чином, аби була можливість самостійно оплачувати навчання, паралельно працюючи. Також переважна більшість вишів обов’язково пропонує можливості паралельного семестрового чи річного навчання або стажування у партнерських вишах інших країн. Це гарна нагода пізнати різні культури, оцінити власні можливості, підвищити мовну компетенцію, дізнатися більше про особливості суспільно-політичного ладу, традиції, ментальність інших людей.

Чи не найбільше навчальних можливостей для іноземних студентів пропонують столичні виші Польщі. Потужним осередком вищої освіти вважається Варшава. Тут зосереджено чимало навчальних закладів, які пропонують вигідні умови для іноземців. Серед популярних Варшавський університет, Варшавська політехніка, Варшавський університет гуманітарних наук ім. Болеслава Пруса, Академія Козмінського, Академія Лазарського, Варшавська Школа економіки та ряд інших.

Згадані університети активно співпрацюють із бізнесом, пропонують студентам різноманітні програми стажування, практики, професійно орієнтовані семінари для кращого ознайомлення із майбутньою професією.

Сьогодні Варшава демонструє активні темпи економічного розвитку. Тут постійно з’являються представництва міжнародних компаній, які потребують залучення кваліфікованих працівників. Зокрема, це австралійська компанія Goodman, австрійська Alfaco, бельгійська Ergon, хорватська Podravka, данські Arla Foods та Lego, французькі Belvedere та Carrefour, німецька Lindner, ірландська Coucal та інші. Тому навчаючись у столиці Польщі, студенти мають чимало можливостей для вдалого працевлаштування із можливістю кар’єрного росту та реалізації професійних амбіцій.

Можливості всебічного розвитку для студентів Варшавських ВУЗів

До того ж навчання у Варшаві відкриває чимало можливостей для особистісного розвитку. Інтерактивні експозиції у виставкових та музейних залах міста знайомлять відвідувачів з історією та сучасністю, видатними особистостями, новими технічними винаходами, витворами мистецтва. Торкнуться найпотаємніших закутків душі композиції в Музеї Шопена. Це найсучасніший біографічний музей у Європі, який дарує відвідувачам не лише можливість дізнатися цікаві біографічні та творчі факти про видатного композитора Фридерика Шопена, але й насолодитися уривками його музичних творів за допомогою сенсорних екранів та мультимедійних експозицій. З кожного окремого куточка музею лунає приголомшливої краси музика. У колекції музею рукописи, унікальні друковані видання, фрагменти документів видатного композитора. Тут кожен знайде щось цікаве. Екскурсію можна прослухати мовою на вибір. Відвідати музей варто хоча б, аби оцінити сучасний технологічний підхід до роботи закладів такого типу.

Вартий уваги також Музей Варшавського повстання. Він вражає своєю реалістичністю. Варшавське повстання — головна операція польського опору Армії Крайової проти німецьких окупантів, щоб звільнити Варшаву і відновити некомуністичну Польщу. У музеї зібрано понад 30 тисяч унікальних експонатів часів Другої Світової. Зали поділені за історичними епохами та мають власний оригінальний дизайн, є відповідний звуковий супровід, який допомагає краще відчути суть епохи та налаштуватися на відповідний лад. Згідно з різноманітними туристичними рейтингами, Музей Варшавського повстання належить до числа найбільш відвідуваних. Інтерактивна складова, яка різниться залежно від зали, не залишає відвідувачів байдужими, змушуючи пройнятися відтворюваними подіями. Звукові ефекти створюють відчуття, наче ти не у музейній залі, а перебуваєш на одній із вуличок воєнної Польщі. Особливий емоційний ефект досягається після перегляду відео про масштаби руйнування та подальшого відновлення міста, знятого із висоти пташиного польоту.

Вражає, що у сучасному мегаполісі велика кількість чудових парків, де у теплу пору року можна відпочити просто на зеленій траві в оточенні пухнастих білок. Ліхтарі вздовж паркових доріжок полюблять прикрашати китайськими кольоровими ліхтарями, які додають особливого шарму та запрошують у казкову прогулянку алеєю.

Одним із наймальовничіших є Віляновський парк з музеєм-палацом, який туристи називають Варшавським Версалем. Він зачаровує чудовим ландшафтним дизайном, який має свій шарм навіть під пухнастим снігом. Тут полюбляють влаштовувати фото сесії молодята. Чудовий літній сад розбитий на даху бібліотеки Університету Варшавського. Це такий собі еко-релакс для студентства після напруженої інтелектуальної роботи. Сад має футуристичний акцент, тут люблять збиратися для проведення інтелектуальних дискусій. Місце, так би мовити, зобов’язує. Чи не найкращим для фото сесії є парк Лазенки Королівські. Це колишня літня резиденція короля Станіслава Августа Понятовського площею майже в 80 гектарів. Тут містяться неймовірної краси китайські альтанки, де полюбляють фотографуватися туристи.

А ще у Варшаві чимало сучасних красивих багатоповерхівок, з офісними центрами європейських та світових компаній, медіа-корпорацій. Тут розвинена інфраструктура велодоріжок, чимало закладів громадського харчування на будь-який смак та гаманець.

Варшава – місто сучасних можливостей. Навчання тут збагатить вас не лише знаннями, а й міжкультурними досвідами та контактами. Це гарна інвестиція у ваше майбутнє!

дивитись більше

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2021/2022 навчальний рік?

Університети Варшави - UniverPL

Вступна кампанія на 2021/2022 навчальний рік досі триває. Ви можете ще встигнути вступити у цьому році. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Варшави - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Варшави - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

  0 / 50

  0 / 500

  Заповнити анкету