Англомовне навчання в Польщі - Univer PL

Англомовне навчання в Польщі

Освіта за кордоном - це трамплін у блискучій міжнародній кар'єрі

Детальніше
image

Переваги навчання в Польщі англійською

Вища освіта у Польщі — це інвестиція у хорошу кар’єру та перепустка у легальне життя на теренах Європейського Союзу. Адже випускники польських вузів отримують європейські дипломи та можуть офіційно працювати у країнах ЄС.

Саме тому щороку на навчання до польських вузів з’їжджаються студенти з різних країн. Особливою популярністю користується англомовне навчання в Польщі.

Переваги навчання в Польщі англійською:

 • роботодавці, особливо на міжнародні компанії, вимагають хорошого знання англійської мови;
 • знання англійської дозволяє знайти хорошу роботу майже у будь-якій країні світу; 
 • багато студентів-іноземців навчаються саме на англомовному навчанні, тому це  можливість знайти корисні контакти у всьому світі, розширити кругозір;
 • знання англійської дозволяє брати участь  у міжнародних програмах обміну, таких як Erasmus+ та інші;
 • вартість навчання англійською у польських ВНЗ набагато дешевше, ніж у багатьох інших європейських країнах.
 • закінчивши англомовне навчання у Польщі випускник може продовжити навчання у світових вузах.
 • випускники англомовного навчання володіють цією мовою на академічному рівні, що допомагає побудувати успішну кар’єру.

Специфіка вступу до польських університетів на англомовне навчання

Щоб вступити до польського університету на англомовне навчання необхідно мати міжнародні сертифікати про рівень знання англійської.

Які існують сертифікати:

TOEFL – це міжнародний іспит із англійської мови, який розробили Educational Testing Service (ETS) разом із Прінстонським університетом. Його складають ті, хто хоче вчитися у закордонному університеті. Особливість TOEFL у тому, що він орієнтується на американську англійську. В Україні його можна здати у Львові, Івано-Франківську, Києві, Сумах, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві та Запоріжжі.

Для того, щоб вчитись у Польщі англійською мовою, необхідно мати прохідний бал TOEFL —  60-78 балів

IELTS  — міжнародна система тестування англійської мови.  IELTS створили та надають підтримку Кембриджський університет, Британська рада та організація IDP Education Australia.  Скласти тест можна в Києві, Львові, Дніпрі, Тернополі, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Черкасах.

Для того, щоб вчитись у Польщі англійською мовою, необхідно мати прохідний бал IELTS —  від 5,5.

Консультація

Яку спеціальність ви хочете вивчати? Які кар’єрні перспективи

Детальніше

Пакети послуг

Вступайте до вузу без стресу та нервів

Детальніше

Кураторство

У кожному місті є наші координатори до яких завжди можна звернутись за допомогою

Відгуки

Александра Кузь

Програма супер! Усе продумано до найменших дрібниць, пояснення доступні, легкі, атмосфера надихаюча Дякую координатору Маргариті, учителям Наталії та Ользі:) Це круто

Ольга Скочко

Вдячні за те, що допомогли доньці вступити до омріяного ВНЗ, заявдяки вашій компанії ми були спокійні з приводу подачі документів, проходження співбесіди та вступу та початку навчання. Все було чітко та грамотно, були надані чіткі переліки документів, а також алгоритми дій. Дуже вдячні і рекомендуємо іншим.

Julia Trigub

Рекомендую вступ і співпрацю з UniverPL ! Відпочатку нашої взаємодії все чітко, по суті. Якщо лист або дзвінок від компанії, то це щось надто важливе! Велика подяка від мене і сина, що обрана мрія стала реальністю. Навіть, коли виникають складності, а без них ніяк – це життя, спокійно та впевнено все вирішується в найкоротший термін! Гарна компанія! Нехай мій відгук допоможе комусь обрати компанію для вступу в гарний навчальний заклад Європи

Stanislav Kapitonov

Професіональний підхід до справи – починаючи з оформлення документів і завершуючи супроводом на навчання та роботою з координатором. Вступив до навчального закладу без нервів. Якщо ви бажаєте отримати якісну освіту в ЄС – то вам сюди. Рекомендую всім!

Наталія Цимбал

Раджу всім батькам України!!!! Універ ПЛ – це як перша вчителька, тільки у Польщі))) Крутезна компанія, крутезні спеціалісти!!! РІЗНИЦЯ Є)))

Катя Липкань

UniverPl це та компанія, яку я буду радити всім хто захоче вступити до Польських навчальних закладів. Я відчувала підтримку на кожному кроці, знала що я не повинна хвилюватися. Всі були зі мною привітні і допомогли досягти мети і вспупити до польського ВНЗ. Найкраща компанія ever))

Лeся Косманeнко

Повністю задоволена роботою цієї компанії.Вони зняли з нас головну біль і взяли на себе всю відповідальність :звязок з університетом,перелік документів,страховка,заповнення анкети,гуртожиток .Любе питання допомагають вирішити люб’язні дівчатка по телефону.Дітей супроводжують до самого гуртожитка,допомога в адаптаціїї,знайомство з новим містом.Дуже рекомендуємо.

Таїсія

Univer.pl – це дуже хороша компанія професіоналів. Завдяки Вам вступна кампанія пройшла без жодного стресу. Від підписання договору про співпрацю до поїздки на навчання відчували величезну підтримку: вебінари, електронні листи, супровід менеджера (все чітко і зрозуміло). На жодному із етапів не виникало жодних проблем. Щиро дякую за прекрасний і європейський сервіс. І найголовніше, що навіть під час навчання наші діти в надійних руках.

Светлана Саенко

Дякуємо Вам. Ми вже закінчили навчання, донька знайшла гарну роботу в міжнародній компанії за фахом і залишилась жити в Польщі, в Кракові. Успіхів, процвітання і відповідальних студентів.

Liliya Konoshevich

Завдяки Вам здійснюються мрії наших дітей. Безмежно вдячні Вам та всій команді univer.pl

Ольга Кучер

Дякую фахівцям компанії за роботу! Ви справжні професіонали! Завжди вислухають та нададуть кваліфіковану відповідь!

tonyakatyuzhanskaya

Так, ви дійсно крута компанія! Пройшли з вами всі етапи вступу в складний час! Та все вдалося! Дякую за вашу працю!

Питання та відповіді

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

 • Чи мають університети власні гуртожитки?

  Так, але не всі. Якщо університет не має свого гуртожитка, ми поселяємо студентів у приватні гуртожитки.

 • Які переваги надає карта поляка?

  Карта поляка надає можливість безкоштовного навчання в державному внз, також можливість отримання стипендії та спрощену продцедуру отримання візи.

Вступайте з нами

Якщо ви хочете дізнатися більше про англомовне навчання у Польщі, будь ласка, заповніть на сайті анкету абітурієнта. Наші менеджери зв’яжуться із вами та проконсультують абсолютно безкоштовно.

  image