Англомовне навчання в Польщі - Univer PL

Англомовне навчання в Польщі

Освіта за кордоном - це трамплін у блискучій міжнародній кар'єрі

Детальніше
image
image

Мовні курси у Варшаві

Детальніше
image

Вища освіта абітурієнтам

Переваги навчання в Польщі англійською

Вища освіта у Польщі — це інвестиція у хорошу кар’єру та перепустка у легальне життя на теренах Європейського Союзу. Адже випускники польських вузів отримують європейські дипломи та можуть офіційно працювати у країнах ЄС.

Саме тому щороку на навчання до польських вузів з’їжджаються студенти з різних країн. Особливою популярністю користується англомовне навчання в Польщі.

Переваги навчання в Польщі англійською:

 • роботодавці, особливо на міжнародні компанії, вимагають хорошого знання англійської мови;
 • багато студентів-іноземців навчаються саме на англомовному навчанні, тому це можливість знайти корисні контакти;
 • знання англійської дозволяє брати участь у міжнародних програмах обміну, таких як Erasmus+ та інші;
 • вартість навчання англійською у польських ВНЗ набагато дешевше, ніж у багатьох інших європейських країнах;
 • закінчивши англомовне навчання у Польщі випускник може продовжити навчання у світових вузах;
 • випускники англомовного навчання володіють цією мовою на академічному рівні, що допомагає побудувати успішну кар’єру.

з 2011 року працюємо для Вас

більше 7000 студентів

більше 200 offline та online заходів

партнери 26 університетів Польщі

можливість подачі документів у київському офісі

Специфіка вступу до польських університетів на англомовне навчання

Щоб вступити до польського університету на англомовне навчання необхідно мати міжнародні сертифікати про рівень знання англійської.

Які існують сертифікати:

TOEFL – це міжнародний іспит із англійської мови, який розробили Educational Testing Service (ETS) разом із Прінстонським університетом. Його складають ті, хто хоче вчитися у закордонному університеті. Особливість TOEFL у тому, що він орієнтується на американську англійську. В Україні його можна здати у Львові, Івано-Франківську, Києві, Сумах, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві та Запоріжжі.

Для того, щоб вчитись у Польщі англійською мовою, необхідно мати прохідний бал TOEFL —  60-78 балів

IELTS  — міжнародна система тестування англійської мови.  IELTS створили та надають підтримку Кембриджський університет, Британська рада та організація IDP Education Australia.  Скласти тест можна в Києві, Львові, Дніпрі, Тернополі, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Черкасах.

Для того, щоб вчитись у Польщі англійською мовою, необхідно мати прохідний бал IELTS —  від 5,5.

Консультація

Яку спеціальність ви хочете вивчати? Які кар’єрні перспективи

Детальніше

Пакети послуг

Вступайте до вузу без стресу та нервів

Детальніше

Кураторство

У кожному місті є наші координатори до яких завжди можна звернутись за допомогою

Документи

Підготовка всіх необхідних документів - головний етап при вступі

Відгуки

Лариса Овод

Добрий день. Щиро дякую за ваші курси. Тішуся результатами свого сина. З його слів він дійсно підняв планку своїх знань. Ми дуже задоволені результатом. Бажаю вам процвітання і гарних учнів. Особлива подяка пані Ользі.

Nikki McAlister

Не можу не подякувати Ользі Филипець – неймовірному викладачу польської мови. Пані Ольга дослухається до моїх побажань стосовно рівня навантаження та типу вправ, що ми пророблюємо (я знаю, мені в принципі важко догодити). Для мене було важливо не прив’язуватися до одного посібника, тож ми займаємося за великою кількістю різноманітних підручників із можливістю вільно обирати між ними. Я дуже вдячна за те, що за такі стислі терміни (4 місяці) ми разом пройшли величезний масив граматики, завдяки чому я змогла зайняти 1ше місце на диктанті польскої мови та отримати титул Mistrz języka polskiego в Ośrodku Kultury Polskiej im. Karola Wojtyły! Для мене, як і для всіх тоді присутніх, це була велика несподіванка (була лише гостем на заході, писала чисто собі в кайф). Передаю Вам все те здивування та подяку від викладачів та членів ośrodku, це був крутезний день

Светлана Майборода

Моя донька протягом року успішно пройшла курси польської мови до рівня В2. Уроки були цікавими, насиченими, змістовними. Проходили у дружній атмосфері. Викладачі професійно ставляться до своєї роботи. Комунікабельні, завжди готові надати допомогу в опрацюванні матеріалу. Роблять заняття цікавими завдяки своїм власним методикам (презентації, вікторини, діалоги, ігри, робота в парах і т.д.), все це робило сприйняття інформації легшим і дієвішим. Дуже відповідальне ставлення до своїх зобов”язань. Завжди ввічливі, тактовні, швидко і якісно надають інформаційну допомогу! Майже миттєво вичерпно відповідають на будь-які питання по вступній кампанії у закладах освіти Польщі. Ведуть чудовий блог у соцмережах, де знайомлять майбутніх студентів та їх батьків з умовами перетину кордону, проживання, харчування, поради щодо сесій, інтерв”ю із студентами і багатого іншого. Знайомлять із повсякденним життям у Польщі. Ми дуже раді, що обрали саме UniverPL!

Татьяна Клименко

Вітаємо!) Дякуємо за вашу працю!) Натхнення, всім здоров’я, так тримати далі! Всё буде UniverPL!!))

Алена Веселая

Вітаю вас, ви найкращі! Надійність, стабільність, підтримка, своєчасна корисна інформація, а головне ДОВІРА НАЙЦІННІШОГО СКАРБА ДЛЯ БАТЬКІВ- ЇХ ДІТЕЙ! Розвитку, процвітання, успіхів!!! З Днем народження!!!

Наталія Цимбал

Вітаємо дружню команду професіоналів з днем народженя!!!! Бажаємо успіхів, терпіння, процвітання, Божої допомоги у вашій нелегкій, але такій потрібній, праці!!!

Лариса Янковенко

Дуже приємно отримувати таку подяку та душевні привітання від сім’ї нашого студента Янковенка Максима 🙂

Александра Кузь

Програма супер! Усе продумано до найменших дрібниць, пояснення доступні, легкі, атмосфера надихаюча Дякую координатору Маргариті, учителям Наталії та Ользі:) Це круто

Ольга Скочко

Вдячні за те, що допомогли доньці вступити до омріяного ВНЗ, заявдяки вашій компанії ми були спокійні з приводу подачі документів, проходження співбесіди та вступу та початку навчання. Все було чітко та грамотно, були надані чіткі переліки документів, а також алгоритми дій. Дуже вдячні і рекомендуємо іншим.

Julia Trigub

Рекомендую вступ і співпрацю з UniverPL ! Відпочатку нашої взаємодії все чітко, по суті. Якщо лист або дзвінок від компанії, то це щось надто важливе! Велика подяка від мене і сина, що обрана мрія стала реальністю. Навіть, коли виникають складності, а без них ніяк – це життя, спокійно та впевнено все вирішується в найкоротший термін! Гарна компанія! Нехай мій відгук допоможе комусь обрати компанію для вступу в гарний навчальний заклад Європи

Питання та відповіді

 • Які крайні терміни подачі документів?

  Деякі університети розпочинають вступну кампанію вже у лютому і тривати вона може аж до вересня. Однак, це все дуже індивідуально і залежить від правил кожного навчального закладу окремо. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. Наші менеджери зв’яжуться з вами та проконсультують вас абсолютно безкоштовно.

 • Чи можна вступити у польський університет без знання польської мови?

  Можна, але лише у двох випадках. Перший — англомовне навчання. Англомовні програми є майже у всіх університетах та, як правило, вони коштують дорожче. Для підтвердження рівня володіння англійською мовою необхідно надати міжнародний мовний сертифікат. Абітурієнт повинен знати цю мову на рівні мінімум B2. Другий випадок — україномовне навчання. Однак, воно є лише в Ягеллонському Університеті і на одному напрямку – польсько-українські студії.

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

Вступайте з нами

Якщо ви хочете дізнатися більше про англомовне навчання у Польщі — заповніть на сайті анкету абітурієнта. Наші менеджери зв’яжуться із вами та проконсультують абсолютно безкоштовно.

  image