Заняття з репетитором - Univer PL

Індивідуальне вивчення польської з викладачем

З нами вивчили мову понад 9000 студентів

Гнучкий графік

Гарантія результату

Проголосуйте!
1 / 5

Варіанти занять

Індивідуальні заняття Telegram+Google Meet

Гнучкий графік

2, 3 та 5 разів на тиждень

60 хвилин

тривалість заняття

Сертифікат

знання мови

Індивідуальні заняття з польської мови будуть корисними усім, хто хоче вивчити польську швидко. Адже під час вивчення репетитор польської мови приділяє уваги стільки, скільки потрібно учню для засвоєння матеріалу.

Індивідуальні заняття з викладачем — це:

  • комплексна підготовка абітурієнта до вступу у ВНЗ Польщі;
  • розвиток усіх мовних навичок, що необхідні студенту польського ВНЗ: аудіювання (сприйняття на слух), розмовної мови та вміння висловлювати свої думки, письма з дотриманням усіх граматичних норм, читання;
  • індивідуально підібраний графік занять;
  • викладачі, які мають значний професійний досвід та практикують онлайн-навчання польської мови;
  • можливість швидко вивчити мову з нульового рівня, адже курс базується на співставленні та порівнянні рідної та польської мов;
  • індивідуальний підхід викладача до кожного абітурієнта;
  • система батьківського контролю — щомісяця батьки отримують звіт від викладача про поточну успішність своєї дитини.

Починати вчити мову краще із репетитором. Адже учень, коли самостійно вивчає мову, може завчити неправильну вимову деяких слів і їх наголошення. Або взагалі неправильно зрозуміти правила. Нерідко самонавчання порівнюють із самолікуванням. Тому навчальний процес повинен завжди контролювати кваліфікований викладач.

Графіки та програма навчання

Уроки польської мови з репетитором відбуваються online.

Так само він самостійно може скласти графік занять. Тривалість уроку – 1 година.

Під час навчання репетитор польської мови викладає матеріал, що допомагає покращити мовні та письмові навички учня.

 Після цього він надсилає учню домашнє завдання разом із додатковими поясненнями та цікавими матеріалами. Завдяки цьому навчальний процес відбувається насичено та динамічно.

Графік та інтенсивність занять обираємо із кожним учнем персонально, відштовхуючись від його можливостей та побажань. Це може бути 2-3 уроки протягом тижня.

Що стосується програми навчання, то вона так само формується для кожного учня індивідуально. Однієї сформованої навчальної платформи немає, адже кожна людина приходить до нас із різною ціллю.

Тривалість курсу

Тривалість курсу навчання також у кожного учня різна, адже комусь достатньо декількох місяців для того, аби вивчити польську мову, а комусь — рік.

Спочатку викладач визначає мовний рівень учня, згодом формує графік навчання.

Наші репетитори

 Наші викладачі – це дипломовані філологи-полоністи. Усі вони мають відповідну профільну освіту та досвід викладання  не менше, чим  3 роки.

Наші педагоги постійно займаються саморозвитком, вдосконалюють свої професійні навики, а також регулярно проходять курси з підвищення кваліфікації.

Під час пошуку нових викладачів наша компанія звертає увагу як на професійність кандидатів, так і на їхні особисті якості.

Адже окрім професійних навичок, хороший вчитель повинен бути відповідальним та пунктуальним, любити свою роботу, постійно розвивати свої вміння та дбати про те, аби учні досягли максимально хороших результатів.

Також наші менеджери постійно моніторять відгуки учнів про наші курси. Це допомагає контролювати якість нашого навчального процесу та постійно покращувати його.

Оплата індивідуальних занять

Якщо ви тільки починаєте вчити польську, або ж ваш рівень: А1, А2, В1 чи В2 – на вибір є три пакети послуг:

  1. Пакет 1. 8 занять – 3600 грн (одне заняття – 450 грн\год).
  2. Пакет 2. 16 занять – 6880 грн (одне заняття -430 грн\год ).
  3. Пакет 3. 24 заняття – 9600 грн (одне заняття -400 грн\год )

Якщо ви володієте польською мовою на рівні С1, але бажаєте продовжувати удосконалювати її та розвивати, наші викладачі допоможуть вам у цьому і порадять нові методики.

Для рівня С1:

Тривалість: необмежена в місяцях чи тижнях. 

Індивідуальні заняття С1 – 520 грн/год

Переваги вивчення польської мови із компанією UniverPL

Під час навчання ми завжди орієнтуємось, аби учень досяг бажаного результату та звертаємо увагу на його мовну потребу.

Для прикладу: якщо людині потрібно вивчити польську для вступу у вуз Польщі, то програма базується на опрацюванні усіх мовних навичок. Якщо треба підтягнути розмовну польську — то пропонуємо заняття, орієнтовані на удосконалення саме розмовних навичок.

Ми завжди прислухаємось до побажань клієнтів і робимо все можливе, щоб їхнє навчання було орієнтовано саме на них, з підбором індивідуальної програми навчання і методик, що допоможуть отримати бажаний результат.

Заняття з репетитором - UniverPL
Заняття з репетитором - UniverPL
Заняття з репетитором - UniverPL
Заняття з репетитором - UniverPL

Актуальні питання

Як підтвердити знання польської мови при вступі?

Заняття з репетитором - UniverPL

У більшості випадків для того, щоб підтвердити володіння польською мовою на рівні В1 і вище , достатньо надати відповідний сертифікат будь-якої мовної школи в Україні. Рідше - потрібно пройти співбесіду по скайпу з представником університету.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Заняття з репетитором - UniverPL

Все індивідуально, так як залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 триває 6-8 місяців.

У чому різниця між польськомовним та англомовним навчанням?

Заняття з репетитором - UniverPL

Зазвичай польськомовне навчання є дешевшим за англомовне. До того ж, у більшості університетів для вступу на англомовне навчання необхідно надати сертифікати тільки міжнародного зразка про знання мови.

Отримати консультацію