Університет Інженерії та Охорони Здоров’я - Univer PL

Косметологія

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

Ми відсортували для вас університети, в яких можна навчатися на спеціальності «Косметологія»

Сортування
За популярністю
 • За популярністю
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Місто
Ціна за рік (євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Косметологія в Польщі

Косметологія – це міждисциплінарна наука, яка займається не тільки профілактикою, спрямованою на уповільнення ознак старіння шкіри, а й покращенням зовнішнього вигляду та усуненням шкірних змін та дефектів за допомогою різних методів догляду. 

Компетенції бакалавра-косметолога полягають не лише у покращенні та відновленні краси, а й у зміцненні здоров’я. Випускник просуває принципи профілактики, здорового способу життя, метою якого є як затримка зовнішніх ознак старіння, так і  збереження фізичної форми та здатності до фізичних вправ як можна довше.

Головна перевага вивчення косметології в Польщі – це ґрунтовний підхід до навчання. В Україні цей напрям лише починає розвиватися в університетах, і більш популярними є курси косметолога. Проте без базових медичних знань працювати в цій галузі буде не ефективно.

Вузи косметології в Польщі цікавляться останніми тенденціями та сучасними методами відновлення та покращення краси. У програмі навчання переважають практичні заняття, які проводяться у професійно обладнаних кабінетах та медичних центрах.

Основні напрями і спеціальності

Косметолог, як випускник вищих косметологічних студій – це людина з міждисциплінарними знаннями, насамперед з основ біологічних, біохімічних, фармацевтичних та медичних наук, з особливим акцентом на будову та функції клітин. Факультети косметології в Польщі навчають таким напрямам:

 • Косметична хімія;
 • Рецепти косметики;
 • Естетична дерматологія;
 • Фізіотерапія та масаж;
 • Косметологічна діагностика;
 • Технологія виробництва косметики;
 • Бальнеологія та гідротерапія;
 • Догляд за тілом та цілюща косметологія;
 • Естетична косметологія;
 • Основи правильного харчування та дієтології.

ТОП університети, які надають якісну освіту в сфері косметології

Суспільна Академія Наук – загальнонаціональний університет. Тут діє програма академічного партнерства із Clark University (США), що дає змогу отримати паралельно американський диплом.

Заняття проводять досвідчені фахівці – дерматологи, косметологи та фізіотерапевти. Курс передбачає велику кількість годин практики, в тому числі в клініках та приватних кабінетах естетичної медицини, які дають шанси знайти роботу під час навчання.

Спеціальність: Косметологія медична
Спеціалізації: Біологічне оновлення; Естетична косметологія;

Вартість навчання польською мовою: 1557 євро.

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського (KA) – найбільший приватний університет в Малопольському воєводстві. Тут діють програми міжнародного студентського обміну, а випускники отримують додаток до диплому іноземною мовою. 

Університет має власні лабораторні приміщення та косметичні студії, де навчання проводиться кваліфікованим персоналом професійно активних косметологів.Заняття проводяться у відомих косметологічних закладах, завдяки яким студент дізнається секрети роботи під керівництвом кращих спеціалістів.

Спеціальність: Косметологія
Спеціалізації: Косметологія;

Вартість навчання польською мовою: 1319 євро.

Університет Cуспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля (WSSP) – це приватний вищий навчальний заклад у Любліні. Завдяки міжнародній програмі обміну студентами навчальний заклад має 130 університетів-партнерів у всій Європі.

Випускники програми “Косметологія” використовують загальні знання в галузі медичних наук та детальні знання в галузі косметології: організація та управління салонами краси, СПА-центрами, належне планування косметичного лікування та правильний підбір косметичного засобу відповідно до клієнта.

Спеціальність: Косметологія
Спеціалізації: Косметологія;

Вартість навчання польською мовою: 1048 євро
Вартість навчання англійською мовою: 2050 євро.

Нижньосілезький Університет – це найбільший приватний університет у Нижній Сілезії. Тут налагоджена співпраця із багатьма бізнес-установами, що розташовані в 24 країнах ЄС. У рамках співпраці студенти успішно навчаються в європейських університетах, а також проходять стажування у міжнародних європейських компаніях. 

Навчальна програма характеризується великою кількістю практичних годин, організованих у спеціалізованих лабораторіях, які дають змогу здобути навички та соціальні компетенції, необхідні для роботи майбутнього косметолога. Випускники галузі “Косметологія” готуються до роботи в салонах краси з повним набором послуг, а також дізнаються подробиці співпраці з дерматологом.

Спеціальність: Косметологія
Спеціалізації: Екокосметика; Формування тіла з елементами доповнення; Біологічна та оздоровча регенерація; Візаж та стилізація з елементами характеристики.

Вартість навчання польською мовою: 1209 євро

Перспективи працевлаштування

Випускники мають знання щодо дерматології та фізіології людини, правильно планують та виконують косметичні процедури, обирають відповідні засоби, адаптовані до потреб клієнта та аналізують склад косметичних засобів.

Після закінчення навчання студент можете стати спеціалістом, що проводить науково-дослідницьку роботу в галузі косметології, бути власником салону краси або навчальної компанії чи працювати косметологом у:

 • салонах краси;
 • клініках естетичної медицини;
 • оздоровчих та спа-центрах;
 • курортах та центрах дозвілля;
 • косметичних корпораціях та лабораторіях;
 • косметичних відділах аптек;
 • редакціях професійних косметичних журналів.

Щороку в Польщі відкривають більше 20 нових лікарень, і ще більше косметологічних салонів. Це створює потребу в якісному медичному персоналі. Навчання в польщі на косметолога відкриває перспективи працевлаштування не лише в Польщі, а й по всій Європі.

Процедура вступу – документи, екзамени

Для того, аби поступити на косметолога в Польщу, необхідно мати рівень знання польської мови В1 і вище. 

Необхідні для вступу документи:

 • Національний паспорт (копія);
 • Ідентифікаційний код (копія);
 • Свідоцтво про народження (копія);
 • Закордонний паспорт (копія);
 • Свідоцтво про повну загальну середню освіту та додаток до нього (оригінал);
 • Диплом про вищу освіту та додаток  до нього (для тих, хто вступає на магістратуру);
 • Медична довідка для вступу до ВНЗ;
 • 6 фото (3.5×4.5 см) та електронний варіант;
 • Сертифікат про знання польської/англійської мови;
 • Копії паспортів та ідентифікаційного коду обох батьків.

Чому UniverPL?

UniverPL має підписані офіційні договори із топовими польськими вищими навчальними закладами. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати не лише університет, але і напрямок або спеціалізацію, орієнтуючись на ваші побажання та можливості.

Таком ми допомагаємо зібрати усі необхідні документи, надсилаємо їх до університету, консультуємо щодо візи, тощо.

У Польщі вже знаходяться координатори, які допомагають не лише із поселенням до гуртожитку, але і підтримують студента протягом його першого року навчання.

Для того, аби дізнатись більше інформації заповніть анкету абітурієнта, і ми обов’язково зв’яжемось із вами.

Актуальні питання

Чи розпочалась вступна кампанія до польських ВНЗ на 2024 навчальний рік?

Університет Інженерії та Охорони Здоров’я - UniverPL

Вступна кампанія на 2024 і навіть, 2025 навчальний рік вже активно триває. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера!

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університет Інженерії та Охорони Здоров’я - UniverPL

Все індивідуально, так як залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 триває 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університет Інженерії та Охорони Здоров’я - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня. Також, у деяких ВНЗ існує зимова вступна кампанія, де навчання розпочинається у березні.

Заявка на безкоштовнi курси

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

  0 / 500