Навчання після 9 класу - Univer PL

Навчання після 9 класу

Освіта за кордоном - це трамплін у блискучій міжнародній кар'єрі

Детальніше
image
image

Вища освіта абітурієнтам

image

Мовні курси у Варшаві

Детальніше
image

Польська online

Детальніше

Переваги навчання у Польщі після 9 класу

З кожним роком все більше українських учнів їдуть на навчання до Польщі після 9-го класу. Бо це – хороша можливість почати здобувати європейську освіту.

Польська система середньої освіти – якісна і практична, тому після неї значно легше стати студентом будь-якого університету у Польщі. А наявність опікунів, хороших умов навчання та проживання допоможуть зробити навчальний процес максимально комфортним.

Специфіка вступу до польських ліцеїв та технікумів

Заяву на вступ необхідно надіслати до весни. Вона може бути у електронному або паперовому форматі. Експерти радять подавати документи якнайраніше, адже часто заявки розглядають у порядку їх надходження. Також кандидати, які подадуть документи першими, матимуть кращий вибір зі списку спеціальностей та зможуть вибрати собі у гуртожитку краще місце.

Навчання стартує з 1-го вересня.

Хто може вступати до Польщі після 9-го класу

Вступати можуть як поляки, так й українці. Для цього потрібно мати свідоцтво про отримання середньої загальної освіти і знати польську мову на рівні A2-B1. Вступних іспитів або ЗНО здавати не треба, також не враховують середній бал атестату. Однак, деякі польські навчальні заклади організовують для кандидатів співбесіди.

Документи

Підготовка всіх необхідних документів - головний етап при вступі

Консультація

Яку спеціальність ви хочете вивчати? Які кар’єрні перспективи

Детальніше

Пакети послуг

Вступайте до вузу без стресу та нервів

Детальніше

Кураторство

У кожному місті є наші координатори до яких завжди можна звернутись за допомогою

Відгуки

Александра Кузь

Програма супер! Усе продумано до найменших дрібниць, пояснення доступні, легкі, атмосфера надихаюча Дякую координатору Маргариті, учителям Наталії та Ользі:) Це круто

Ольга Скочко

Вдячні за те, що допомогли доньці вступити до омріяного ВНЗ, заявдяки вашій компанії ми були спокійні з приводу подачі документів, проходження співбесіди та вступу та початку навчання. Все було чітко та грамотно, були надані чіткі переліки документів, а також алгоритми дій. Дуже вдячні і рекомендуємо іншим.

Julia Trigub

Рекомендую вступ і співпрацю з UniverPL ! Відпочатку нашої взаємодії все чітко, по суті. Якщо лист або дзвінок від компанії, то це щось надто важливе! Велика подяка від мене і сина, що обрана мрія стала реальністю. Навіть, коли виникають складності, а без них ніяк – це життя, спокійно та впевнено все вирішується в найкоротший термін! Гарна компанія! Нехай мій відгук допоможе комусь обрати компанію для вступу в гарний навчальний заклад Європи

Stanislav Kapitonov

Професіональний підхід до справи – починаючи з оформлення документів і завершуючи супроводом на навчання та роботою з координатором. Вступив до навчального закладу без нервів. Якщо ви бажаєте отримати якісну освіту в ЄС – то вам сюди. Рекомендую всім!

Наталія Цимбал

Раджу всім батькам України!!!! Універ ПЛ – це як перша вчителька, тільки у Польщі))) Крутезна компанія, крутезні спеціалісти!!! РІЗНИЦЯ Є)))

Катя Липкань

UniverPl це та компанія, яку я буду радити всім хто захоче вступити до Польських навчальних закладів. Я відчувала підтримку на кожному кроці, знала що я не повинна хвилюватися. Всі були зі мною привітні і допомогли досягти мети і вспупити до польського ВНЗ. Найкраща компанія ever))

Лeся Косманeнко

Повністю задоволена роботою цієї компанії.Вони зняли з нас головну біль і взяли на себе всю відповідальність :звязок з університетом,перелік документів,страховка,заповнення анкети,гуртожиток .Любе питання допомагають вирішити люб’язні дівчатка по телефону.Дітей супроводжують до самого гуртожитка,допомога в адаптаціїї,знайомство з новим містом.Дуже рекомендуємо.

Таїсія

Univer.pl – це дуже хороша компанія професіоналів. Завдяки Вам вступна кампанія пройшла без жодного стресу. Від підписання договору про співпрацю до поїздки на навчання відчували величезну підтримку: вебінари, електронні листи, супровід менеджера (все чітко і зрозуміло). На жодному із етапів не виникало жодних проблем. Щиро дякую за прекрасний і європейський сервіс. І найголовніше, що навіть під час навчання наші діти в надійних руках.

Светлана Саенко

Дякуємо Вам. Ми вже закінчили навчання, донька знайшла гарну роботу в міжнародній компанії за фахом і залишилась жити в Польщі, в Кракові. Успіхів, процвітання і відповідальних студентів.

Liliya Konoshevich

Завдяки Вам здійснюються мрії наших дітей. Безмежно вдячні Вам та всій команді univer.pl

Ольга Кучер

Дякую фахівцям компанії за роботу! Ви справжні професіонали! Завжди вислухають та нададуть кваліфіковану відповідь!

tonyakatyuzhanskaya

Так, ви дійсно крута компанія! Пройшли з вами всі етапи вступу в складний час! Та все вдалося! Дякую за вашу працю!

Питання та відповіді

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

 • Чи мають університети власні гуртожитки?

  Так, але не всі. Якщо університет не має свого гуртожитка, ми поселяємо студентів у приватні гуртожитки.

 • Які переваги надає карта поляка?

  Карта поляка надає можливість безкоштовного навчання в державному внз, також можливість отримання стипендії та спрощену продцедуру отримання візи.

Вступайте з нами

Ми офіційно співпрацюємо із ліцеєм-технікумом “Аванс” вже багато років. Тому допоможемо вам не лише вступити до цього навчального закладу, але і проконтролюємо, щоб навчання дитини було комфортним. Із нашою підтримкою вам не потрібно хвилюватись через вступ. Єдине, що треба – це підписати із нами договір та надіслати усі необхідні документи. А далі ми все зробимо за вас.

Щоб дізнатись більше про вступ, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. І ми обов’язково Вас проконсультуємо.

  image