Університети Вроцлава - Univer PL

Університети Вроцлава

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

Ми відсортували для вас університети згідно напрямкам навчання та обраним містам.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Про університети Вроцлава

Тисячі студентів щороку обирають для навчання у Польщі саме Вроцлав. Адже це – затишне та комфортне місто, що славиться хорошими університетами.

Що варто знати про Вроцлав

Вроцлав — це столиця Нижньосілезького воєводства. Це місто — центр південно-західної Польщі, має цікаву історію та велику історичну спадщину.

Вроцлав розташований на березі річки Одра і його ще називають містом ста мостів. Її водоймою курсують човни та невеликі кораблі, тому місто часто порівнюють із Венецією або Амстердамом. Однак Вроцлав — своєрідний та унікальний.

Він належить до плеяди туристично найцікавіших та культурно найрозмаїтіших міст Польщі і є четвертим за величиною. 

Чому українцям варто обрати Вроцлав для навчання

Через вдале поєднання культури та історичної спадщини із урбаністикою, бізнесом та розвиненим суспільством, Вроцлав є своєрідним магнітом для студентів із усього світу.

Адже у цьому спокійному та затишному місті комфортно навчатись та є безліч можливостей для розвитку. 

Навчання у Вроцлаві — бюджетне та якісне. А вищі навчальні заклади пропонують великий вибір напрямків та спеціальностей. Абітурієнти можуть вибрати собі державні або приватні вузи, орієнтуючись на власні уподобання.

Топ-3 найкращих вузи Вроцлава

Серед великої кількості університетів Вроцлава виділяють три найкращих.

1.Вроцлавська Політехніка

Вроцлавська Політехніка є одним із найбільших та найпотужніших технічних університетів в Польщі, який займає провідні позиції у національному рейтингу. 

Навчальні програми Політехніки відзначені польськими та міжнародними нагородами: «Найвпливовіша установа», «Найпопулярніший університет», лідерство серед польських технічних ВНЗ у рейтингу Webometrics.

В основі навчальних програм покладений акцент на розвиткові новітніх технологій: нанотехнологій, біотехнологій, телекомунікації, телеінформатики та інформаційних систем. 

Серед досягнень науково-педагогічного складу Вроцлавської політехніки наявність близько 800 різних сертифікованих патентів та винаходів. 

Диплом Вроцлавської політехніки є затребуваним на європейському ринку праці. Фахівці ІТ, працівники сфери телекомунікації, яких готують в університеті, мають найвищий рівень доходів у Вроцлаві.

2.Міжнародний Університет Логістики та Транспорту

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві – приватний вуз, що пропонує унікальну можливість отримати диплом магістра зі спеціальності «Логістика». 

Студенти можуть навчатися за такими напрямами: логістичні системи – складська логістика, управління транспортними потоками – логістика та експедиція, автоматизація та обслуговування складських систем, управління транспортними проектами.

Діяльність вузу  відзначили польськими та міжнародними нагородами й сертифікатами якості: «Університет лідерів», «Надійний університет», «Хороший ВНЗ – Хороше пращевлаштування», нагорода прем’єр-міністра Франції за найкращий європейський науковий проект.

Університет гарантує отримання знань та скілів європейського рівня в сфері логістики, транспорту та експедиції. 

3.Нижньоселезький Університет

Нижньосилезька Вища Школа – найбільший приватний університет у Нижній Сілезії. Студенти мають змогу навчатися на 3 факультетах та отримати освіту за понад 30 напрямками. Тут діє Педагогічний факультет, Факультет суспільних наук та журналістики, Факультет технічних наук. За рівнем викладання педагогічних дисциплін Університет має відзнаки  освітнього рейтингу «Perspektywy».

Навчання здійснюється відповідно до міжнародних освітніх стандартів, із використанням класичних академічних навчальних програм та авторських розробок педагогічного колективу. Є також можливість отримання післядипломної освіти чи проходження перекваліфікації.

Є можливість вивчення окремих дисциплін англійською мовою, що дозволяє приймати на навчання іноземних студентів.

Де можуть відпочивати студенти у Вроцлаві

Серед найпопулярніших цікавинок міста – Тумський (кафедральний) острів із собором Іоанна Хрестителя, костели святої Єлизавети, святої Марії Магдалини, Ботанічний сад Вроцлавського університету, Вроцлавський зоопарк, 222-метровий хмарочос – Sky Tower, з якого відкривається чудова панорама міста.

У різних районах міста розташовуються просторі парки, тож у Вроцлаві можна знайти чимало місць для спокійного відпочинку на природі.

Також є велика кількість кінотеатрів, торгових центрів, спортивних майданчиків, закладів громадського харчування та різноманітних культурних центрів.

Компанія UniverPL допомагає вступити на навчання до Вроцлава

Наша компанія має багаторічний досвід співпраці із десятками найкращих польських університетів. У цей список входять, як державні, так і приватні вищі навчальні заклади.

Наші експерти допоможуть вам:

 • підібрати найкращий для вас університет;
 • зібрати всі необхідні документи для вступу та зареєструватись;
 • надіслати покет з усіма необхідними документами до університету;
 • надати консультації щодо отримання візи, тощо.
 • поселитись до гуртожитку;
 • підтримуватимуть студента протягом його першого року навчання.

Для того, аби дізнатись більше інформації, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. І ми обов’язково зв’яжемось із вами.

Актуальні питання

Чи розпочалась вступна кампанія до польських ВНЗ на 2024 навчальний рік?

Університети Вроцлава - UniverPL

Вступна кампанія на 2024 і навіть, 2025 навчальний рік вже активно триває. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера!

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Вроцлава - UniverPL

Все індивідуально, так як залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 триває 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Вроцлава - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня. Також, у деяких ВНЗ існує зимова вступна кампанія, де навчання розпочинається у березні.

Безкоштовне навчання

Деталі уточнюйте у менеджера.

  0 / 50

  0 / 500

  Отримати консультацію