Університети Вроцлава - Univer PL

Університети Вроцлава

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

За замовчуванням університети відсортовано від найдешевшого до найдорожчого.
Для того, щоб підібрати вуз за містом, ціною чи напрямком, скористайтесь пошуковими фільтрами, або зверніться за допомогою до нашого контакт-центру.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Про університети Вроцлава

Місто гномів, музичних фестивалів, історичних детективів та численних навчальних можливостей. Вроцлав належить до плеяди туристично найцікавіших та культурно найрозмаїтіших міст Польщі, є четвертим за величиною. Гості називають Вроцлав місцем зустрічі культури, науки та бізнесу.

Тут кожен знайде щось унікальне та своє. Когось привабить мальовнича архітектура, хтось захоплено шукатиме гномів, комусь приглянуться можливості отримання освіти, хтось знайде омріяну вакансію в одній із численних міжнародних або внутрішньо польських компаній. Вроцлав не омине жодних забаганок та подарує часточку своєї унікальної міської душі.

Дістатися міста можна залізницею, автобусом або літаком.

Родзинки Вроцлава, окрім його ВУЗів

Гноми, які стали історичним символом міста, на думку мешканців, символізують удачу та достаток. Сьогодні в місті налічується понад 300 фігурок, але чисельність їх ще зростатиме. Туристам навіть пропонують квести для пошуку їхніх маленьких фігурок, кожна із яких символізує іншу професію. Існують навіть спеціальні путівники із захопливими історіями про кожного гнома.

Вроцлав славиться мальовничою міською архітектурою. Чимало яскраво оформлених будинків можна побачити на площі Ринок. Тут розташувалося багато маленьких тематичних кав’ярень, де можна поласувати місцевими смаколиками. Польська випічка смакуватиме найвибагливішому гурману. Прикрашають площу доглянуті квітники, кожен із яких має свій власний оригінальний стиль.

Славиться Вроцлав ще й великою кількістю мостів, яких сьогодні налічується понад 130, хоча в довоєнний період було понад 300.

Серед найпопулярніших цікавинок міста Тумський (кафедральний) острів із собором Іоанна Хрестителя, костели св. Єлизавети, св. Марії Магдалини, Ботанічний сад Вроцлавського університету, Вроцлавський зоопарк, 222-метровий хмарочос – Sky Tower, з якого відкривається чудова панорама міста.

У різних районах міста розташовуються просторі парки, тож у Вроцлаві можна знайти чимало місць для спокійного відпочинку на природі.

У місті сприятливий бізнесовий клімат. Тут діють програми мікрокредитування малого та середнього бізнесу, активно розвиваються молодіжні стартапи у сфері електронних технологій, туризму.

Вроцлав – місто, де сучасні навчальні програми та гармонійна атмосфера міста відкривають перед молоддю безліч можливостей для самореалізації.

дивитись більше

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2021/2022 навчальний рік?

Університети Вроцлава - UniverPL

Вступна кампанія на 2021/2022 навчальний рік уже триває. Ви можете розпочати процедуру вступу вже зараз.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Вроцлава - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Вроцлава - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

  0 / 50

  0 / 500

  Заповнити анкету