Польська мова онлайн - Univer PL

Курси польської мови online

Курс вивчення польської мови з урахуванням всіх мовних навичок. З нами ти почнеш думати польською, а отже: читати, говорити, сприймати на слух та писати.

- комунікативна методика
- сертифікат після закінчення курсу
- навчальні матеріали БЕЗКОШТОВНО
- групи до 6 чоловік (або індивідуально)

Чому варто навчатися саме у нас

Сертифікат

Після закінчення онлайн курсу з вивчення польської мови учні пройдуть тестування, аби визначити мовний рівень

Більше 5000 випускників

Покращили свій рівень знань і вільно розмовляють польською

Комунікативна методика

Унікальна авторська методика без зубріння

Легкий формат вивчення

Заняття проходять в комфортному темпі — ти точно встигнеш все зрозуміти і засвоїти

Індивідуальний підхід

Міні-групи до 6 людей, акцент на заняттях на розмови польською, і головне — жодне Домашнє завдання не залишиться непоміченим

Навчальні матеріали

Перед першим заняттям ти отримуєш необхідні навчальні матеріали Безкоштовно

Який рівень знань потрібен?

Почнемо? Це просто як 1,2,3!

 • Дізнайся свій рівень
 • Обери групові / індивідуальні заняття
 • Бронюй місце
Дізнатися свій рівень

Індивідуальні заняття

Пакет 1

8 уроків 2400 UAH
1 урок 300 UAH
1 міс по 2 рази/тиждень

Пакет 2

16 уроків 4480 UAH
1 урок 280 UAH
2 міс по 2 рази/тиждень

Пакет 3

24 уроки 6000 UAH
1 урок 250 UAH
3 міс по 2 рази/тиждень

Пакет 4

Для рівня С1
за 8 занять - 350 UAH
за 12 - 330 UAH
за 24 - 300 UAH

Ваня Аверзін

Дуже якісний курс — те, що дають на уроках, це найкращих матеріал

Оксана Еременко

Шановні працівники компанії UniverPL , дозвольте висловити Вам щиру подяку за плідну співпрацю. Вибрали Вас після порівняння презентацій в нашому місті і жодного разу не пошкодували про свій вибір. Скористалися всіма послугами, що ви надаєте.
Вивчення польскої мови було на високому рівні. Окрім знаннь польської мови викладач розповідала про особливості життя в Польщі, звічаї, цікаві місця, особливості проживання в країні. Дітям було дуже цікаво і , як результат, - отриманий сертифікат на знання польської мови.

Надежда Януш

З компанією UniverPL моя дочка вчила польський і вступила до Академії Моджевського до Кракова. Компанія зробила все починаючи від підготовки документів, закінчуючи поселенням дитини в гуртожиток. Хотілося б окремо відзначити ставлення до клієнтів, звернення. Це просто вище всяких похвал. Починаючи від директора і закінчуючи консультантами все завжди ввічливі, стежать за всім процесом, передзвонюють по по-любому питання. Я не пошкодувала ні хвилини, що звернулася до UniverPL, з вашою допомогою надходження в такий непростий період карантину пройшло успішно і це ваша заслуга. Ви справжні професіонали! Рекомендую від душі

Встигни забронювати місце!

  Записатися на пробний урок

  Закінчується набір

  -

  -

  Питання-Відповідь

  • Для якого рівня передбачені курси?

   У нас є курси, які розраховані на різні рівні - від нуля до рівня В2.

  • За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

   Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

  • Скільки учасників у групі?

   У кожній групі не більше 5 учасників.

  • Скільки триває одне заняття?

   Зазвичай групові тривають 1,5-2 години, а індивідуальні - 1-1,5.

  Вивчати польську мову онлайн — сучасно та легко!

  Для більшості українців польська мова – легка і вивчити її можна за декілька місяців. Головне – правильно підібрати мовні курси та викладача, тоді навчання стане легким, цікавим та комфортним.

  Ми розуміємо, що сучасний світ розвивається швидкими темпами, коли працювати або здобувати освіту можна, не виходячи з дому. Особливо в той час, коли пандемія внесла корективи у життя людей.

  Тому пропонуємо вам курси польської мови онлайн, адже під час навчання вам навіть не доведеться покидати своєї домівки. Все, що треба — це бажання вчитись та наявність інтернету.

  Наш загальний онлайн курс з вивчення польської мови по Skype створений з урахуванням усіх мовних навичок: розмовної мови, письма, читання та сприйняття на слух. Ми пропонуємо як індивідуальні, так і групові заняття. Тому з кожним нашим уроком ваша польська ставатиме все кращою.

   

  Записуйтесь на курси польської мови онлайн разом із компанією UniverPL

  • Вам не потрібно витрачати час та кошти на доїзд до місця навчання. Вчитися можна будь-де, головне мати хороший інтернет.
  • у нас є декілька варіантів графіків навчання з різною інтенсивністю.
  • Заняття відбуваються у міні-групах, що дозволяє викладачу приділити достатньо уваги кожному;
  • Зазвичай час очікування від моменту реєстрації до початку занять складає від 1 до 4 тижнів. До того ж, після закінчення одного курсу, ви зможете без перерви продовжити вивчення мови до наступного рівня.

   

  Наші викладачі

  Наші викладачі – це професійні філологи-полоністи, які мають профільну освіту та досвід роботи не менше, чим 3 роки. Вони постійно вдосконалюють свої навики, регулярно проходять курси з підвищення кваліфікації та мають відповідні сертифікати про знання мови.

  Під час пошуку нових педагогів наша компанія звертає увагу не лише на професійність кандидатів, але і на їх особисті якості. Відповідальність та пунктуальність, любов до дітей та своєї роботи, бажання розвиватись разом з нами – це обов’язковий набір хорошого педагога.

  Також постійно моніторимо відгуки наших курсантів, аби контролювати якість нашого навчального процесу.

   

  Для кого ці курси

  Курси онлайн по Скайпу ми пропонуємо вже понад 7 років, за цей період польську мову разом з нами вивчили близько 1500 учнів.

  Онлайн курси польської мови корисні для абітурієнтів, які хочуть вступити до польських університетів. А також для усіх охочих, хто планує вивчити польську мову якісно та комфортно.

   

  Вартість навчання

  Рівень А1-А2: Курс триває 2,5-3 місяці. Вартість навчання – 3000 гривень за весь курс.

  Рівень B1-B2: Курс триває 2,5-3 місяці. Вартість – 3000 гривень за весь курс.

  Вивчення польської мови онлайн – це хороша економія грошей та часу. Адже учню не потрібно витрачати фінанси та час, аби доїхати до місця навчання. Єдине, що треба для навчання – це ноутбук, доступ до інтернету та бажання отримувати нові знання.

   

  Про навчальний процес

  Тривалість занять залежить від того, групові вони чи індивідуальні. Зазвичай групові тривають 1,5-2 години, а індивідуальні – 1-1,5.

  В подальшому навчання відбувається за попередньо обраним графіком, який учні вибирають самостійно.

  Під час уроків викладач допомагає опрацьовувати мовні та письмові навички. Після цього надсилає учням домашнє завдання, а також додаткові пояснення та цікаві матеріали. Тому весь навчальний процес – насичений та цікавий, без одноманітної подачі матеріалу.

  Ми професійно готуємо наші онлайн уроки та завжди орієнтуємось на найкращий кінцевий результат. Тому для того, щоб простежити тенденцію у вивченні мови, впродовж навчання, окрім фінальних тестувань, проводяться регулярні контрольні зрізи та самостійні роботи. Про їхні результати завжди повідомляємо батьків.

   

  Сертифікат про рівень знання польської

  Після закінчення онлайн курсу з вивчення польської мови учні пройдуть тестування, аби визначити мовний рівень.

  Після цього вони отримають сертифікат.

   

  Вчити польську мову разом із компанією UniverPL можна вже зараз

  Для того, аби записатись на курси вивчення польської мови онлайн, дзвоніть до нашого контакт-центру!