Консультації та співбесіди - Univer PL

Консультації
та співбесіди

Усім охочим вступати до польських університетів та ліцеїв ми надаємо безкоштовні консультації зі вступу та підбору навчального закладу. Консультацію можна отримати:

  • за телефонами, вказаними на сайті;
  • заповнивши анкету для безкоштовної консультації;
  • особисто в головному офісі у м. Київ (лише за попереднім записом).

Абітурієнтам, які планують вступати до польських ліцеїв та університетів за допомогою UniverPL, необхідно буде пройти вступну співбесіду.

Співбесіда – це розмова з уповноваженим представником UniverPL про те, чому абітурієнт обрав для навчання саме Польщу, що знаєте про свій майбутній університет, чи готові до самостійного життя за кордоном та чи розпочали вже підготовку до вступу. Крім того, на співбесіді абітурієнт та його батьки мають змогу з’ясувати для себе всі деталі щодо вступної кампанії до обраного вишу та зобов’язань, які бере на себе UniverPL. Результат співбесіди буде повідомлено одразу.

Де можна пройти співбесіду?

Співбесіду можна пройти:

  • у головному офісі UniverPL у м. Київ;
  • в одному з регіональних представництв в Україні;
  • удома по Skype.

Попередній запис для проходження співбесіди – обов’язковий.

Якою мовою відбувається співбесіда?

Співбесіда відбувається українською мовою. На момент її проходження абітурієнту не потрібно володіти польською мовою, а з переліку документів необхідно мати тільки український паспорт і код.

Які документи необхідно надати під час співбесіди?

На момент проходження співбесіди абітурієнт має надати мінімальний пакет документів – український паспорт та ідентифікаційний код.

Що буде відбуватись після співбесіди?

Якщо співбесіда буде успішною, між UniverPL та абітурієнтом (або його батьками) буде підписано угоду про вступ.

Увага! При вступі до ВНЗ Польщі результати ЗНО не враховуються (необхідний лише атестат про закінчення 11 класів). Вступ відбувається без жодних іспитів!