Університети Любліна - Univer PL

Університети Любліна

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

За замовчуванням університети відсортовано від найдешевшого до найдорожчого.
Для того, щоб підібрати вуз за містом, ціною чи напрямком, скористайтесь пошуковими фільтрами, або зверніться за допомогою до нашого контакт-центру.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Про університети Любліна

Менше, ніж за сотню кілометрів від українського кордону, розташувалося одне із найсучасніших міст східної Польщі – Люблін. Це столиця Люблінського воєводства, яка в останні роки демонструє доволі швидкі темпи економічного розвитку. Сьогодні тут активно розвивається будівельний, сільськогосподарський та транспортний сектор, на ринку з’являються нові міжнародні компанії, які постійно залучають працівників із близького та далекого зарубіжжя. Люблінський аеропорт приймає щоразу нові рейси із різних куточків планети.

Набуває популярності заснування підприємств малого бізнесу вихідцями з України. Це пояснюється інвестиційною та податковою привабливістю регіону, що розвивається. Відтак, тут можна знайти чимало організацій, які надають консультаційну підтримку підприємцям-початківцям. Перспективними є сільськогосподарський, торговельний, ІТ напрями.

Найкращі для вступу університети та ВУЗи Любліна

Стрімкий розвиток міста впливає й на розширення сектору освітніх послуг. Вищі школи та університети запроваджують нові інтернаціональні програми, які дозволяють здобувати тут освіту іноземцям.

Місто активно розвиває урбаністичні проекти. Запроваджують муніципальні програми розвитку туризму, приваблення іноземців для навчання та роботи, розробляють привітні та комфортні мешканцям житлові зони, продумують проекти з озеленення міста, створення комфортних для відпочинку від міського шуму оазисів. Місцева влада Любліна активно розвиває інтеграційні проекти з містами-сусідами в інших державах. Прикладом такого транскордонного співробітництва є проведення партнерських інвестиційних форумів спільно із Рівним Рівненської області. До розробки інноваційних урбаністичних проектів залучають талановиту студентську молодь.

Останні роки в Любліні активно проводять молодіжні фестивалі різних субкультур, міжкультурні активності, що приваблює сюди туристів. Одним із найцікавіших є проект «INTERCULTURE» в рамках програми EVS та Erasmus +, який дає можливість молоді з усього світу обмінюватися досвідом підтримки культурних ініціатив та популяризації активної життєвої позиції й ролі молоді у розвитку свого регіону.

Таким чином Люблін стає сучасним центром культурного життя східної Польщі. Навчання тут є перспективним та цікавим.

Для вибору студентів державні та приватні навчальні заклади, серед яких Університет Марії Кюрі-Склодовської, Політехнічний Люблінський університет, Медичний університет, Католицький Люблінський університет Яна Павла ІІ, Вища Школа Підприємництва та Адміністрації, Вища Школа Економіки та Інновації, Вища Школа Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля, Природничий Університет. Названі виші пропонують можливості навчання англійською мовою, а також стажування та практику в різних внутрішніх та міжнародних компаніях, що відкриває перед студентами можливості доброго кар’єрного росту. Навчальні графіки формуються індивідуально та дають змогу поєднувати навчання й роботу. Підприємства пропонують молоді позмінну та сезонну роботу, оплачуване стажування, що дозволяє не залежать від родин та самостійно оплачувати своє навчання, а також ставати учасником міжнародних волонтерських обмінів та програм, які дозволяють побувати в інших країнах. Іноземцям пропонують роботу в агросекторі, сфері обслуговування, закладах громадського харчування, торговельних центрах. Для працевлаштування, укладення трудового договору роботодавці вимагають від працівника базового рівня польської мови. Отримати необхідні знання можна записавшись на мовні курси, які діють практично в кожному університеті та є обов’язковою частиною навчальних програм для іноземців.

Інфраструктура міста комфортна для любителів пересуватися велосипедом. У спальних районах міста у дворах будинків спроектовані міні-сади для відпочинку мешканців. Також чимало можливостей активного відпочинку пропонують численні торговельно-розважальні комплекси, які зосереджені в різних районах міста. Великі гіпермаркети розташовані на південно-східному в’їзді до міста. Тут можна “шопитися” залежно від можливостей власного гаманця та знайти різний товар: від продукції легкої промисловості до будівельних матеріалів.

дивитись більше

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2021/2022 навчальний рік?

Університети Любліна - UniverPL

Вступна кампанія на 2021/2022 навчальний рік досі триває. Ви можете ще встигнути вступити у цьому році. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Любліна - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Любліна - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

  0 / 50

  0 / 500

  Заповнити анкету