Університети Любліна - Univer PL

Університети Любліна

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

Ми відсортували для вас університети згідно напрямкам навчання та обраним містам.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Люблін називають містом натхнення та центром культурного життя Польщі. Зважаючи на те, що це місто розвинене та комфортне – воно приваблює до себе все більшу кількість студентів.

Що варто знати про Люблін

Люблін — одне з найсучасніших та найбільших міст східної Польщі. Це — столиця Люблінського воєводства, що в останні роки демонструє швидкі темпи економічного розвитку. 

Він розташований на півночі Люблінської височини та поділений навпіл річкою Бистрице.

Сьогодні тут активно розвивається будівельний, сільськогосподарський та транспортний сектор, на ринку з’являються нові міжнародні компанії, що постійно залучають працівників із близького та далекого зарубіжжя. 

Люблін багатий на історію та історичну спадщину. Його окрасою є Старе місто, Краківські ворота, Тринітарська та Готична вежі, а також Люблінський замок.

Незважаючи на наявність великої кількості пам’яток історії, місто є дуже сучасним. Власний діючий аеропорт, торгові центри, культурні та спортивні арени, університети та розвиток бізнесу — це те, чим відомий сучасний Люблін.

Чому варто обрати Люблін для навчання

Стрімкий розвиток міста впливає на розширення сектору освітніх послуг. Вищі школи та університети запроваджують нові інтернаціональні програми, що дозволяють здобувати тут освіту іноземцям.

Місто активно розвиває урбаністичні проекти. Запроваджують муніципальні програми розвитку туризму, приваблення іноземців для навчання та роботи, розробляють привітні та комфортні житлові зони, продумують проекти з озеленення міста, тощо.

Це місто є сучасним центром культурного життя східної Польщі. Тому тут є велика кількість університетів. Компанія UniverPL співпрацює із 5. Серед них – як державні, так і приватні вищі навчальні заклади.

А це – сотні напрямків та факультетів, тому кожен абітурієнт може вибрати собі до смаку.

Чому Люблін є хорошим для українців?

 • Люблін – найближче до України місто, тому студенти можуть часто їздити додому;
 • у Любліні вчаться багато українців;
 • комфортне для життя на навчання місто;
 • Люблін – недороге для життя місто;
 • державні та приватні вузи Любліна пропонують багато напрямків та спеціальностей, тому кожен студент може знайти собі професію до душі;
 • у вузах Любліна є як бакалаврат, так і магістратура;
 • розвинена інфраструктура;
 • чисте та безпечне для життя місто.

Найкращі університети Любліна

Державний Університет імені Марії Кюрі-Склодовської

Університет Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) – найбільший державний вуз у східній Польщі, який займає хороше місце у національній мережі освітніх послуг та забезпечує високий рівень знань студентів.  

Винятковість позиції закладу засвідчують понад 60 навчальних напрямків та понад 200 спеціальностей, що викладаються на 11 факультетах. 

Університет славиться проведенням археологічних розкопок, опрацюванням нових діагностичних та терапевтичних методів, конструюванням інноваційних матеріалів та пристроїв, аналізом суспільних і культурних світових процесів, проведенням детальних спостережень кліматичних змін, тощо.

Університет Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля

Університет Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля (WSSP) – це приватний університет, де працюють досвідчені та кваліфіковані викладачі. 

Для проведення майстер-класів, семінарів запрошують також практиків із різних галузей. Завдяки програмі ERASMUS чимало студентів мають змогу долучатися до освітніх обмінних програм у країнах Європи, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Туреччині.

Викладання відбувається польською та англійською мовами.

Університет пропонує студентам комфортні умови навчання. Лекційні аудиторії оснащені сучасним обладнанням. Функціонують виробничі лабораторії та спеціалізовані кабінети, де можна працювати над практичними проектами.

Державний Університет Люблінська Політехніка

Люблінська Політехніка (PL) – один із п’яти державних навчальних закладів Любліна, єдиний вищий навчальний заклад технічного спрямування.

Цей навчальний заклад готує інженерів та реалізовує дослідження, що орієнтовані на актуальні потреби воєводства та суміжних регіонів. Основні напрями наукових досліджень, пов’язані з розвитком комунікацій та впровадженням новітніх технологій у виробництво, охороною навколишнього середовища, ощадливого використання енергетичних ресурсів. 

Університет пропонує навчання на 6 факультетах, 18 напрямках та понад 50 спеціальностях.

Університет Економіки та Інновацій

Університет Економіки та Інновацій (WSEI) – це найбільший приватний університет в Східній Польщі. Він належить до 17-ти найкращих університетів із 200 вузів Польщі, що готують фахівців у сфері економіки.

Навчальні програми орієнтовані на отримання практичних знань у сфері економіки та бізнесу. До їх розробки залучають представників регіонального бізнесу ареалу міста Любліна, фахівців управлінських компаній, відомчих структур. 

Викладацький склад сформований із числа кваліфікованих практиків, фахівців-економістів, знаних науковців. Фахівці Вищої школи постійно моніторять економічну ситуацію у регіоні, щоб розуміти актуальні потреби ринку.

Вартість навчання

Вартість навчання у Любліні залежить від:

 • університету;
 • напрямку;
 • мови навчання;
 • форми навчання;
 • стипендій або знижок, які може отримати студент.

Приблизна вартість навчання в Державному Університеті імені Марії Кюрі-Склодовської — 1250 євро за рік польською мовою та 2000 євро — англійською.

В Університеті Суспільно-Природничих Наук імені Вінцента Поля — 941 євро за рік польською мовою та 4000 — англійською.

У Люблінській Політехніці — 1000 євро за рік польською мовою та 3000 — англійською.

В Університеті Економіки та Інновацій — 773 євро за рік польською мовою та 2000 — англійською.

Компанія UniverPL допомагає стати студентом люблінського університету

Ми офіційно співпрацюємо із найкращими університетами Любліна.

Тому підберемо для вас найкращий навчальний заклад,  допоможемо зібрати усі необхідні документи, зареєструватися та  надіслати пакет документів до університету.

Також поселимо студентів в гуртожитки або в орендовану квартиру. Ми маємо координаторів у кожному місті, які підтримують студентів протягом першого року навчання та допомагають їм.

Для того, аби дізнатись більше інформації, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. І ми обов’язково зв’яжемось із вами.

Актуальні питання

Чи розпочалась вступна кампанія до польських ВНЗ на 2024 навчальний рік?

Університети Любліна - UniverPL

Вступна кампанія на 2024 і навіть, 2025 навчальний рік вже активно триває. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера!

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Любліна - UniverPL

Все індивідуально, так як залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 триває 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Любліна - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня. Також, у деяких ВНЗ існує зимова вступна кампанія, де навчання розпочинається у березні.

Безкоштовне навчання

Деталі уточнюйте у менеджера.

  0 / 50

  0 / 500

  Отримати консультацію