Університети Катовіце - Univer PL

Університети Катовіце

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

Ми відсортували для вас університети згідно напрямкам навчання та обраним містам.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Про Катовіце

Катовіце — місто на півдні Польщі, столиця Сілезького воєводства. Центр науки, культури, промисловості, бізнесу, торгівлі та транспорту у Верхній Сілезії. Місто – важливий транспортний вузол у масштабах Старого Світу. Цьому статусу сприяє зручне географічне розташування: у радіусі 600 кілометрів від міста розташовані одразу 6 європейських столиць (Варшава, Будапешт, Берлін, Прага, Відень та Братислава). 

Катовіце сьогодні — це сучасне місто, серце першого у Польщі мегаполісу, місце проведення багатьох важливих подій, місто музики, визнане ЮНЕСКО, а також повне зелені – з парками та лісами для приємних прогулянок.

Що варто знати про Катовіце

Місто засноване у XIX столітті. У 1950-ті роки місто значно розширилося за рахунок приєднання околиць, а відновлені підприємства залучили приїзд нових людей. В останні десятиліття із суто промислового міста Катовіце перетворилося на великий центр бізнесу, культури, науки та освіти. У двох десятках ВНЗ навчається понад 100 тисяч студентів, зокрема іноземних.

На центральній площі міста проводять концерти, ярмарки, дитячі вечірки. Ринок у Катовіце – це місце, в якому історія по-своєму переплітається із сучасністю. Житлові будинки XIX століття та понад столітнє приміщення Сілезького театру знаходяться поруч із першими у місті торговельними домами “Зеніт” та “Скарбек” та з сучасними гастрономічними павільйонами.

Майже половина площі міста – зелень, парки та сади. Поряд із Катовіце, у Хожуві, на 620 гектарах розкинувся Сілезький парк. За площею він майже вдвічі більший від знаменитого нью-йоркського Центрального парку. 

У Катовіце часто проводять різні світові конференції: Європейський економічний конгрес, в якому беруть участь представники світової політики, бізнесу та науки з усього світу. Проводився фінал міжнародного турніру з електронних видів спорту Intel Extreme Masters, та щорічний фестиваль – Таурон Нова музика. 2018 року відбувся саміт ООН з питань клімату – COP24.

Чому варто обрати для навчання саме університети Катовіце

У Катовіце виші орієнтуються на інтернаціональний аспект вищої освіти, інтеграцію у світовий освітній простір, приведення навчальних вимог у відповідність до запитів європейського ринку праці, тощо.

І приватні і державні виші Катовіце є хорошою перспективою для українських абітурієнтів, які мріють про навчання за кордоном.

Тому вступ до Польщі дає змогу студентам вдало працевлаштуватись та реалізувати професійні амбіції. Головне – вибрати факультет до душі та добре вчитись.

Переваги навчання у Катовіце для українців:

 • сучасне розвинене місто;
 • багато можливостей для молоді;
 • висока якість освіти;
 • великий ринок праці.

Вища Банківська Школа у Катовіце/Хожуві

Вища Школа Банкова (Wyższe Szkoły Bankowe) у Хожуві – приватний навчальний заклад у Польщі, що пропонує навчання на бакалаврських та магістерських програмах економічного та гуманітарного напрямів. ВНЗ належить до групи університетів WSB – найбільшої групи бізнес-шкіл у Польщі, які були засновані в 1998 році. 

В опублікованій Міністерством Науки інформації про підсумки набору на 2020/2021 навчальний рік, Університети WSB зайняли перші місця серед університетів, яких найчастіше обирають для навчання випускники.

Студенти тут здобувають сучасну європейську бізнес-освіту, відвідують дослідницькі конференції та семінари.

Вартість навчання у Катовіце

Вартість навчання у Катовіце залежить як від вибраного університету, так і від напрямку. Загалом, польськомовне навчання є дешевшим, чим англомовне.

Для того, аби більше дізнатись про ціни на навчання у Польщі, заповніть, будь ласка, анкету абітурієнта і наші менеджери зв’яжуться з вами.

Компанія UniverPL допомагає вступити на навчання до Катовіце

Ми офіційно співпрацюємо з університетами Катовіце. За 10 років діяльності компанії ми стали професіоналами у своїй справі, яким довіряють і університети-партнери і клієнти.

Наші провідні експерти допоможуть вам підібрати навчальний заклад, зібрати необхідні документи, зареєструватися, надіслати пакет документів до університету, проконсультувати щодо візи.

А також допоможуть  із поселенням до гуртожитку та підтримуватимуть студента протягом першого року навчання.

Для того, аби дізнатись більше інформації, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. І ми обов’язково зв’яжемось із вами.

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2022/2023 навчальний рік?

Університети Катовіце - UniverPL

Вступна кампанія на 2022/2023 навчальний рік вже триває. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера!

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Катовіце - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 триває 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Катовіце - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

  0 / 50

  0 / 500

  Отримати консультацію