Університети Кракова - Univer PL

Університети Кракова

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

Ми відсортували для вас університети згідно напрямкам навчання та обраним містам.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Щороку все більше студентів з усього світу приїжджають на навчання до Польщі. Адже це — європейська країна із хорошою системою освіти та розвиненим суспільством. Одним із найпопулярніших міст для навчання є Краків.

Що варто знати про Краків?

Краків — це красиве місто, розташоване на півдні Польщі. Воно зручно розташувано на березі Вісли. 

Це місто часто називають королівським. По-перше, до 18-го століття саме тут коронувались польські королі. По-друге, місто славиться своєю пишною архітектурою.

Кракову вдалось пережити Другу світову війну, тому його історичний центр офіційно внесли до спадщини ЮНЕСКО.

Місто зберегло свою історичну архітектуру, пам’ятки та легенди. І саме його називають культурною столицею Польщі. Однак, у порівнянні із Варшавою, воно набагато компактніше та спокійніше.

Зараз «королівське» місто не позбавлене сучасної урбаністики, тому старовинні будинки гармонійно вживаються поруч із скляними багатоповерхівками та торговими центрами. Роздивляючись на це поєднання, складається враження, що так було завжди.

Краса та таємничість Кракова манить до себе тисячі туристів, які приїжджають прогулятись старовинною бруківкою. А його компактність та зручність дозволяє оглянути майже всі визначні місця пішки.

Чому варто обрати Краків для навчання?

Поза історичним аспектом, у Кракові активно розвивають туристичний сектор, ІТ-технології, урбаністичні проекти, тощо. Також тут зосереджено чимало представництв міжнародних логістичних та торговельних компаній.

Саме тому щороку на навчання до королівського міста приїжджають тисячі студентів з усього світу. 

Адже компактність міста, багато природи та комфорт — це те, що треба для хорошого та продуктивного навчання.

Переваги навчання у Кракові:

 • комфортне життя;
 • університети Кракова входять до світових рейтингів;
 • хороша якість освіти;
 • великий вибір вищих навчальних закладів;
 • Краків є одним із найбезпечніших міст у Польщі;
 • Краків — це культурна столиця Польщі.

Найпопулярніші для вступу вузи у Кракові

Університети Кракова відомі у всьому світі та користуються популярністю серед студентів.

Вони часто займають високі місця не лише у польських, але і світових освітніх рейтингах. А велика кількість спеціальностей та напрямків дозволяють кожному знайти навчання до душі.

Найкращі вищі навчальні заклади Кракова

1.Ягеллонський Університет — це найстаріший державний вуз на теренах Європи та один із найбільших та найпрестижніших у Польщі.

Університет має потужний освітній та науковий ресурс та розвинену матеріально-технічну базу.  Також це — незмінний лідер різноманітних національних та світових рейтингів якості вищої освіти. Із 2014-го року університет постійно входить до п’ятірки кращих вишів Польщі згідно рейтингу освітнього фонду «Perspektywy».

2.Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського

Краківська Академія імені Моджевського –  це найбільший приватний вуз у Малопольському воєводстві і другий у Польщі за кількістю студентів. В Академії діє 9 факультетів, 26 напрямів та 62 спеціальності, включно із медичними.

Навчальні програми університету складені із урахуванням сучасних вимог ринку праці.  А студенти мають можливість проходити практику у різних бізнесових, відомчих та неурядових установах.

Також академія славиться своїми лабораторіями та практичними кабінетами.

3.Краківський Економічний Університет

Краківський Економічний Університет – провідний державний економічний університет у Польщі, повністю акредитований Міністерством науки і вищої освіти.  Цей навчальний заклад славиться якісною освітою та науковими дослідженнями.

Навчаючись в ньому, студенти можуть отримати подвійний диплом спільно з вузами у Франції, Німеччині, Іспанії та України.

В університеті можна вчитись як польською, так і англійською мовами.

Краківський Економічний Університет співпрацює більш ніж з 200 зарубіжними вузами, міжнародними організаціями та комерційними структурами.  А також активно приймає участь у міжнародних програмах обміну студентами.

Вартість навчання у Кракові

Вартість навчання у Кракові залежить від багатьох чинників. 

Загалом, ціна залежить від:

 • університету
 • напрямку
 • мови навчання
 • форми навчання
 • стипендій або знижок, які може отримати студент.

Приблизна вартість навчання в Ягеллонському Університеті становить 650 євро за рік польською мовою та 1939 — англійською.

У Краківській Академії польськомовне навчання вартує 1107 євро за рік, англомовне — 1346 євро за рік.

У Краківському Економічному Університеті вартість навчання польською становить 2200 євро за рік, англійською — 1400 євро за рік.

Окрім цієї суми варто додати плату за гуртожиток або оренду квартири, а також щоденні витрати студента.

Робота у Кракові

Через велику кількість туристів Краків вважається доволі дорогим для життя містом. Однак, молоді люди тут мають змогу швидко знайти роботу у сфері обслуговування, торгівлі, логістики, тощо.

Також хорошу роль у працевлаштуванні студентів відіграє наявність у місті багатьох міжнародних компаній. Це дозволяє студентам швидко знайти хорошу роботу або оплачуване стажування. Також такі компанії часто беруть студентів на практику, що значно надає ваги резюме та допомагає із подальшим працевлаштуванням.

Знайти роботу у Кракові студенти можуть, звернувшись у бюро кар’єр, що є при кожному університеті. Також можна скористатись онлайн-додатками, що допомагають із працевлаштуванням. Для прикладу —  praca.pl.

Де студенти можуть відпочити у Кракові?

Найцікавішими районами міста є Старе Місто, Казімєж і Звежинец. Саме ту зосереджені туристичні об’єкти та торговельні центри. 

У Старому місті розташований замок Вавель. Тут відчувається столичний дух Кракова, який тривалий час був резиденцією королів. 

Ринкова площа міста приваблює вишуканою архітектурою, численними атракціонами для туристів.

На Казімєжі, де розташовувалася єврейська частина міста, гармонійно співіснують синагоги та костели. Традиційно у серці міста розташувалася ратуша, викладена червоною цеглою. По периметру розташовані різнокольорові будинки зі штукарськими прикрасами на віконницях.

Історично цінною та релігійно важливою окрасою Кракова є головний міський собор – Маріацький костел.

Варто тут відвідати музейні комплекси, серед яких замок Вавель, де розташовані королівські експозиції. Саме тут можна сповна відчути історичну важливість міста. Зацікавить любителів старовини й Краківський історичний музей.

Також у Кракові є багато торгових центрів, парків, зон відпочинку, кінотеатрів та закладів харчування. Тому кожен студент зможе знайти собі відпочинок до душі.

 

Актуальні питання

Чи розпочалась вступна кампанія до польських ВНЗ на 2024 навчальний рік?

Університети Кракова - UniverPL

Вступна кампанія на 2024 і навіть, 2025 навчальний рік вже активно триває. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера!

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Кракова - UniverPL

Все індивідуально, так як залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 триває 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Кракова - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня. Також, у деяких ВНЗ існує зимова вступна кампанія, де навчання розпочинається у березні.

Безкоштовне навчання

Деталі уточнюйте у менеджера.

  0 / 50

  0 / 500

  Отримати консультацію