Університети Кракова - Univer PL

Університети Кракова

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

За замовчуванням університети відсортовано від найдешевшого до найдорожчого.
Для того, щоб підібрати вуз за містом, ціною чи напрямком, скористайтесь пошуковими фільтрами, або зверніться за допомогою до нашого контакт-центру.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
 • Від дешевших до дорожчих
 • Від дорожчих до дешевших
 • Від дешевих к дорожчим
 • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
 • Сортування
 • Фільтри

Про університети Кракова

На півдні Польщі розташувалося неймовірної краси місто, яке щедро розповідає туристам неймовірні історії та милує око вишуканою архітектурою. Гуляючи його вулицями, відчуваєш подих старовинної історії та грайливий порив вітрів сучасності. Поруч із давніми узорчастими будівлями тут гармонійно розташовуються сучасні торговельно-відпочинкові центри, де можна зустріти відвідувачів зі всього світу. Йдеться про королівський Краків. За свій тисячолітній вік він встиг побувати у складі таких країн, як Річ Посполита, Австрія (про що розкажуть старовинні дороги, викладені бруківкою), так і мати статус незалежного міста, майже окремої мікродержави.

Дістатися до Кракова з України можна різними способами. Найкомфортніше це зробити потягом. Центральний залізничний вокзал розташований у пішій доступності від старого міста. Прямо із вокзалу можна потрапити до одного із найбільших торговельно-розважальних центрів – Галереї Краківської. Якщо ж ви полюбляєте мандрувати, то можна проїхатися потягом до Перемишля чи Ряшева, а звідти вирушити автобусом, які їдуть майже щогодини, й насолодитися пейзажами маленьких ошатних містечок. Або ж можна зекономити час й скористатися літаком. Летіти зручно зі Львова або Ряшева.

Найпопулярніші для вступу університети та ВУЗи Кракова

Місто вважається значним освітнім осередком. Найвідомішим є Ягеллонський університет, де потужно розвиваються гуманітарні наукові школи. Отримати вищу освіту можна також у Краківському Політехнічному університеті ім. Тадеуша Костюшка, Сільскогосподарському університеті ім. Гуґо Коллонтая, Педагогічному університеті ім. Комісії національної освіти, Економічному університеті, а також в приватних вишах: Краківській Академії ім. Анджея Фрича Моджевського, Малопольскій Вищій школі ім. Юзефа Дітла, Суспільній Академії наук. Навчальні заклади пропонують широкі можливості стажування, підвищення кваліфікації, денного та дистанційного навчання для іноземців. Діють програми наукових обмінів, є можливості реалізації спільних науково-дослідних проектів.

Хоча, через великий наплив туристів, Краків вважається доволі дорогим містом, молоді люди тут мають змогу швидко знайти роботу в сфері обслуговування, торгівлі, логістики, а відтак, самостійно забезпечувати свій побут. А наявність у місті великої кількості міжнародних компаній дозволяє швидко знайти роботу або оплачуване стажування.

Навчання у Кракові — це гарна нагода отримати європейську освіту та навчитися продуктивно комунікувати в полікультурному соціумі.

Визначні місця Кракова

Найцікавішими районами міста є Старе Місто, Казімєж і Звежинец. Саме ту зосереджені туристичні об’єкти та торговельні центри. Туристи полюбляють Старе місто, де розташований замок Вавель. Тут відчувається столичний дух Кракова, який тривалий час був резиденцією королів. Ринкова площа міста приваблює вишуканою архітектурою, численними атракціонами для туристів. У Кракові переплелися різні культури та традиції, адже місто завжди було багатонаціональним. На Казімєжі, де розташовувалася єврейська частина міста, гармонійно співіснують синагоги та костели, а зовнішній вигляд будинків всіляко демонструє поєднання різних світоглядів. Традиційно у серці міста розташувалася ратуша, викладена червоною цеглою. По периметру розташовані різнокольорові будинки зі штукарськими прикрасами на віконницях.

Історично цінною та релігійно важливою окрасою Кракова є головний міський собор – Маріацький костел. Він має незвичайну архітектурну форму, є асиметричним та має різнобарвне внутрішнє оздоблення, яке пишно виконане з поєднанням різних стилів.

Варто тут відвідати музейні комплекси, сере яких замок Вавель, де розташовані королівські експозиції. Саме тут можна сповна відчути історичну важливість міста. Зацікавить любителів старовини й Краківський історичний музей.

У місті кожна вуличка має свою унікальну легенду, яку можна почути від старших мешканців. Вони бережуть унікальність свого міста, яке дихає королівською силою та шармом.

Краків наче закликає тебе в подорож колесом історії. Тут все закликає тебе відволіктися від буденних клопотів та насолоджуватися містом.

Але така ошатність була б неможливою без працьовитості та наполегливості мешканців.

Тут активно розвивають туристичний сектор, ІТ-технології, урбаністичні проекти. У Кракові зосереджено чимало представництв міжнародних логістичних та торговельних компаній.

дивитись більше

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2021/2022 навчальний рік?

Університети Кракова - UniverPL

Вступна кампанія на 2021/2022 навчальний рік досі триває. Ви можете ще встигнути вступити у цьому році. Деталі дізнавайтесь у нашого менеджера.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Кракова - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Кракова - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

  0 / 50

  0 / 500

  Заповнити анкету