Курси польської мови <br data-lazy-src=

Курси польської мови
в Україні

Освітній центр UniverPL: курси польської та вступ до Польщі

Детальніше
image

Курси польської мови Online з UniverPL

Основною, і єдиною перевагою офлайн-формату – є живе спілкування із викладачем та іншими учасниками групи. Але, чи впливає спілкування на якість викладання та засвоєння нових знань? Ні, адже живі зустрічі – це про комунікацію, і не про навчання.

 

Ми допомагаємо з вивченням мови з 2013 року, і на сьогодні – більше 5000 наших випускників вільно спілкуються та володіють польською.

Під час навчання ми розвиваємо усі мовні навички: читання, сприймання на слух та письмо. Вже з перших місяців учні починають не лише розмовляти польською, а й думати цією мовою. 

Курс базується на комунікативній методиці, яка відразу занурює у польську мову. 

Для вивчення ми надаємо всі необхідні навчальні матеріали безкоштовно. 

Після закінчення курсу – ви отримаєте сертифікат, де зазначений ваш рівень мови. З ним можна вступати до польських вишів або ж працевлаштуватися.

Українсько-польський центр освіти UniverPL працює більше 10 років. За цей час майже 4 тисячі учнів стали студентами у Польщі, а більше 5 тисяч – опанували з нами польську мову.

Вивчення польської мови з UniverPL – це навчання нового рівня. Курси розраховані так, що за три місяці можна оволодіти граматикою та мати базовий розмовний рівень, а за півроку – легко спілкуватися з носіями мови.

Викладачі мовної школи – професійні полоністи. Як досвідчені фахівці, вони обирають методики, які допомагають вивчати мову ефективніше. І, як освічені педагоги, знаходять підхід до кожного учня.

Курси польської мови з UniverPL допоможуть досягти будь-якої цілі: вступити до польського університету, знайти роботу у новій країні або ж просто вільно спілкуватися із жителями Польщі.

Більше 10 років досвіду

Викладачі - професійні філологи-полоністи

Більше 8000 вдячних клієнтів

Гарантія вступу та вивчення мови

Чому варто обрати курси польської від UniverPL?

Вивчати мову онлайн у Групі з 5-ти чоловік – найбільш ефективна форма вивчення, адже формуються навички усного мовлення, краще запам’ятовуються правила з граматики та лексики, а Індивідуальне вивчення з репетитором краще працює у тому випадку, якщо необхідно за короткий час підготуватися до співбесіди або підтягнути вимову.

Наші курси, це:

 • Унікальна авторська методика без зубріння;
 • Мінігрупи, акцент на розмови польською;
 • Жодне домашнє завдання не залишається непоміченим;
 • Перед першим заняттям учні отримують необхідні навчальні матеріали;
 • Заняття проходять у комфортному темпі — кожен встигає все зрозуміти і засвоїти.

Індивідуальні заняття. Якщо ви тільки починаєте вчити польську, або ж ваш рівень: А1, А2, В1 чи В2 – на вибір є три пакети послуг:

Пакет 1. Кількість: 8 уроків. Тривалість: 1 місяць, двічі на тиждень.
Вартість одного заняття: 300 UAH, вартість пакету – 2400 UAH.
Пакет 2. Кількість: 16 уроків. Тривалість: 2 місяці, двічі на тиждень.
Вартість одного заняття: 280 UAH, вартість пакету – 4480 UAH.
Пакет 3. Кількість: 24 уроки. Тривалість: 3 місяці, двічі на тиждень.
Вартість одного заняття: 250 UAH, вартість пакету – 6000 UAH.

Пакет 4 для рівня С1

Вартість: за 8 занять – 350 UAH; за 12 занять – 330 UAH, за 24 заняття – 300 UAH.

Тривалість уроку: 1-1,5 години.

Групові заняття. Груповий курс має високу ефективність, так як:

 • група до 6 осіб, і увага приділяється кожному;
 • визначена тривалість курсу, що сприяє дисциплінованому вивченню;
 • акцент на подолання мовного бар’єру.

Тривалість одного курсу: 2,5-3 місяці. Один курс – один рівень мови. За чотири курси – ви володієте польською мовою на високому рівні. Вартість навчання — 3000 UAH за один курс.

Тривалість уроку:  1,5-2 години
*Якщо ви володієте польською мовою на рівні С1, але бажаєте продовжувати далі вдосконалювати її та розвивати, наші викладачі допоможуть вам у цьому і порадять нові методики.

Відгуки студентів та батьків

Лариса Овод

Добрий день. Щиро дякую за ваші курси. Тішуся результатами свого сина. З його слів він дійсно підняв планку своїх знань. Ми дуже задоволені результатом. Бажаю вам процвітання і гарних учнів. Особлива подяка пані Ользі.

Nikki McAlister

Не можу не подякувати Ользі Филипець – неймовірному викладачу польської мови. Пані Ольга дослухається до моїх побажань стосовно рівня навантаження та типу вправ, що ми пророблюємо (я знаю, мені в принципі важко догодити). Для мене було важливо не прив’язуватися до одного посібника, тож ми займаємося за великою кількістю різноманітних підручників із можливістю вільно обирати між ними. Я дуже вдячна за те, що за такі стислі терміни (4 місяці) ми разом пройшли величезний масив граматики, завдяки чому я змогла зайняти 1ше місце на диктанті польскої мови та отримати титул Mistrz języka polskiego в Ośrodku Kultury Polskiej im. Karola Wojtyły! Для мене, як і для всіх тоді присутніх, це була велика несподіванка (була лише гостем на заході, писала чисто собі в кайф). Передаю Вам все те здивування та подяку від викладачів та членів ośrodku, це був крутезний день

Светлана Майборода

Моя донька протягом року успішно пройшла курси польської мови до рівня В2. Уроки були цікавими, насиченими, змістовними. Проходили у дружній атмосфері. Викладачі професійно ставляться до своєї роботи. Комунікабельні, завжди готові надати допомогу в опрацюванні матеріалу. Роблять заняття цікавими завдяки своїм власним методикам (презентації, вікторини, діалоги, ігри, робота в парах і т.д.), все це робило сприйняття інформації легшим і дієвішим. Дуже відповідальне ставлення до своїх зобов”язань. Завжди ввічливі, тактовні, швидко і якісно надають інформаційну допомогу! Майже миттєво вичерпно відповідають на будь-які питання по вступній кампанії у закладах освіти Польщі. Ведуть чудовий блог у соцмережах, де знайомлять майбутніх студентів та їх батьків з умовами перетину кордону, проживання, харчування, поради щодо сесій, інтерв”ю із студентами і багатого іншого. Знайомлять із повсякденним життям у Польщі. Ми дуже раді, що обрали саме UniverPL!

Татьяна Клименко

Вітаємо!) Дякуємо за вашу працю!) Натхнення, всім здоров’я, так тримати далі! Всё буде UniverPL!!))

Алена Веселая

Вітаю вас, ви найкращі! Надійність, стабільність, підтримка, своєчасна корисна інформація, а головне ДОВІРА НАЙЦІННІШОГО СКАРБА ДЛЯ БАТЬКІВ- ЇХ ДІТЕЙ! Розвитку, процвітання, успіхів!!! З Днем народження!!!

Наталія Цимбал

Вітаємо дружню команду професіоналів з днем народженя!!!! Бажаємо успіхів, терпіння, процвітання, Божої допомоги у вашій нелегкій, але такій потрібній, праці!!!

Лариса Янковенко

Дуже приємно отримувати таку подяку та душевні привітання від сім’ї нашого студента Янковенка Максима 🙂

Александра Кузь

Програма супер! Усе продумано до найменших дрібниць, пояснення доступні, легкі, атмосфера надихаюча Дякую координатору Маргариті, учителям Наталії та Ользі:) Це круто

Ольга Скочко

Вдячні за те, що допомогли доньці вступити до омріяного ВНЗ, заявдяки вашій компанії ми були спокійні з приводу подачі документів, проходження співбесіди та вступу та початку навчання. Все було чітко та грамотно, були надані чіткі переліки документів, а також алгоритми дій. Дуже вдячні і рекомендуємо іншим.

Julia Trigub

Рекомендую вступ і співпрацю з UniverPL ! Відпочатку нашої взаємодії все чітко, по суті. Якщо лист або дзвінок від компанії, то це щось надто важливе! Велика подяка від мене і сина, що обрана мрія стала реальністю. Навіть, коли виникають складності, а без них ніяк – це життя, спокійно та впевнено все вирішується в найкоротший термін! Гарна компанія! Нехай мій відгук допоможе комусь обрати компанію для вступу в гарний навчальний заклад Європи

Часті питання

 • Які крайні терміни подачі документів?

  Деякі університети розпочинають вступну кампанію вже у лютому і тривати вона може аж до вересня. Однак, це все дуже індивідуально і залежить від правил кожного навчального закладу окремо. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. Наші менеджери зв’яжуться з вами та проконсультують вас абсолютно безкоштовно.

 • Чи можна вступити у польський університет без знання польської мови?

  Можна, але лише у двох випадках. Перший — англомовне навчання. Англомовні програми є майже у всіх університетах та, як правило, вони коштують дорожче. Для підтвердження рівня володіння англійською мовою необхідно надати міжнародний мовний сертифікат. Абітурієнт повинен знати цю мову на рівні мінімум B2. Другий випадок — україномовне навчання. Однак, воно є лише в Ягеллонському Університеті і на одному напрямку – польсько-українські студії.

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

Форма для консультації

Якщо плануєте вивчати мову з метою вступу до ВНЗ Польщі, заповніть Анкету

  Записатися на пробний урок

  image