Курси польської мови <br data-lazy-src=

Курси польської мови
в Україні

Проголосуйте!
1 / 5

Освітній центр UniverPL: курси польської та вступ до Польщі

Детальніше
image

Курси польської мови Online з UniverPL

Основною, і єдиною перевагою офлайн-формату – є живе спілкування із викладачем та іншими учасниками групи. Але, чи впливає спілкування на якість викладання та засвоєння нових знань? Ні, адже живі зустрічі – це про комунікацію, і не про навчання.

Ми допомагаємо з вивченням мови з 2013 року, і на сьогодні – більше 9000 наших випускників вільно спілкуються та володіють польською.

Під час навчання ми розвиваємо усі мовні навички: читання, сприймання на слух та письмо. Вже з перших місяців учні починають не лише розмовляти польською, а й думати цією мовою. 

Курс базується на комунікативній методиці, яка відразу занурює у польську мову. 

Для вивчення ми надаємо всі необхідні навчальні матеріали безкоштовно. 

Після закінчення курсу – ви отримаєте сертифікат, де зазначений ваш рівень мови. З ним можна вступати до польських вишів або ж працевлаштуватися.

Українсько-польський центр освіти UniverPL працює більше 12 років. За цей час понад 9 тисяч учнів стали студентами у Польщі, і більше 9 тисяч – опанували з нами польську мову.

Вивчення польської мови з UniverPL – це навчання нового рівня. Курси розраховані так, що за три місяці можна оволодіти граматикою та мати базовий розмовний рівень, а за півроку – легко спілкуватися з носіями мови.

Викладачі мовної школи – професійні полоністи. Як досвідчені фахівці, вони обирають методики, які допомагають вивчати мову ефективніше. І, як освічені педагоги, знаходять підхід до кожного учня.

Курси польської мови з UniverPL допоможуть досягти будь-якої цілі: вступити до польського університету, знайти роботу у новій країні або ж просто вільно спілкуватися із жителями Польщі.

12 років працюємо для вас

Викладачі - професійні філологи-полоністи

Більше 9000 вдячних студентів

Гарантія вступу та вивчення мови

Чому варто обрати курси польської від UniverPL?

Вивчати мову онлайн у Групі з 5-ти чоловік – найбільш ефективна форма вивчення, адже формуються навички усного мовлення, краще запам’ятовуються правила з граматики та лексики, а Індивідуальне вивчення з репетитором краще працює у тому випадку, якщо необхідно за короткий час підготуватися до співбесіди або підтягнути вимову.

Наші курси, це:

 • Унікальна авторська методика без зубріння;
 • Мінігрупи, акцент на розмови польською;
 • Жодне домашнє завдання не залишається непоміченим;
 • Перед першим заняттям учні отримують необхідні навчальні матеріали;
 • Заняття проходять у комфортному темпі — кожен встигає все зрозуміти і засвоїти.

Відгуки студентів та батьків

Марина Куликова

Команда UniverPL працює злагоджено, оперативно, клієнтоорієнтованість на висоті. Закріплений менеджер завжди на зв’язку.
Покроковий супровід, починаючи від початкових мовних курсів польської та закінчуючи поселенням у гуртожитку.
Найкращі рекомендації.
Процвітання бажаємо цієї Компанії.
Ще раз дякуємо за надані послуги.

sasha

Чудова компанія, також брав курси від них, досить добрі. приємний бонус у вигляді ручки та шоколадок у вигляді привітання від UniverPL після закінчення вступу до університету. всім задоволений

Юлія Костякова

Дуже задоволена організацією. Не зважаючи на всі наші хвилювання, нескінченні питання, дзвінки, повідомлення…завжди отримували своєчасну відповідь та пояснення. Бажаю UniverPL успіхів та терпіння. Також рекомендую до співпраці. Адже ця команда Вас не підведе!

Vadim Spiridenko

Дуже задоволений співпрацею з UniverPL. Весь процесс був чіткий та налагоджений, давали додаткову інфу щоб зробити кращій вибір. Тож вступ в академію був легкий і максимально комфортний.

Olesia Domagata

Доброго Вам дня! Хочу від щирого серця подякувати Вашій групі Univer PI. за успішний вспуп моєї дочки до начального закладу. Ми до останнього в це не вірили, аж саме сьогодні ми знаходимося на
відкритті навчального року! Щастю немає меж. Хочу Вам всім побажати процвітання, побільше студентів, міцного здоровʼя і мирного неба над головою! Хай Вам щастить! Велике Вам Дякую! Ви
найкращі!

Светлана Кривенко

Дуже вдячні компанії UniverPL!
В цьому році діти поступили до Люблінської політехніки на бажану спеціальність. Всім раджу саме UniverPL. Дуже відповідальні, компетентні, все чудово організовано! На всі дзвінки завжди передзвонять, жодне повідомлення не залишилося без відповіді. Немає жодного зауваження ні до вступу, ні до поселення до гуртожитку.
Класні мовні курси, дітям займатись було дуже цікаво. Молодці! Бажаю UniverPL подальшого розвітку і процвітання!

Svitlana Demidowski

Щиро вдячна за всебічну підтримку організаторам,координаторам UniverPL які допомогли з вступом до Польсько-Японської академії.Взяли повністю організацію вступу,подачу документів, мовні курси.До кожного етапу вступу були дуже змістовні вебінари для батьків та майбутніх студентів з питаннями та відповідями.Величезне дякую усій команді!!!Ви справжні професіонали своєї справи.Буду рекомендувати батькам майбутніх студентів.

Анжела Вітько

Доброго дня, Юліє! Хочу від свого імені та своєї родини щиро подякувати UniverPI за роботу та допомогу з мої вступом до омріяного університету Польщі. Ваша компанія найкраща! Окремо величезне Дякую Вам за Вашу постійну підтримку, цінні рекомендації та працю. Спасибі, що були зі мною 24/7 та постійно допомагали в різних ситуаціях.
UniverPI – дійсно різниця є!

Доброго дня!

Хотіла 6 вам подякувати за чудову співпрацю, з вами було дуже приємно співпрацювати. Дякую що допомогли вступити у омріяний ВНЗ

Мрії збуваються! Дякую UniverPL!!

TimOti

Доброго дня! Хочемо Вам подякувати за проведену Вами роботу, за організацію вступного процесу,за отримані сином знання і незабутні враження від літнього табору (Діма каже, що було мало ). Ви проводите колосально-клопітку роботу, яка по завершенню виглядає круто і всі задоволені то ж отримуйте за це найвищі нагороди. Приємно працювати з професіоналами!!!

Так тримати UniverPLI! Мирного Вам неба! Позитивних емоцій!

Вдячних батьків і студентів!

Присяжнюк Наталія Олександрівна

Вітаю!

Щиро дякую за вашу роботу для дітей України. Ви робите велику справу і робите її з великою відповідальністю

Нажаль не все задумане компанією UniverPL вдається втілити через причини на які ви не можете вплинути але ви гідно працюєте і знаходите можливості.

Ви НАЙКРАШ!!!!

Дякую за подаруночки!

Бажаю вам процвітання натхнення і всього найкращого!

Окремо хочу подякувати Віктору.

За першу зустріч в Умані, за цікаву подорож освітнім туром-саме після туру в мене не було сумніву в компетентності і довірі компанії і я вже точно знала що мої доньки будуть навчатися в Польщі з допомогою компанії. А ще дякую йому і всім хто боронить і захищає всю Україну від нечисті..

Слава Україні! Героям слава!

Catharine Kova

Рекомендую освітні тури компанії. Дуже якісна робота. Неочікувано якісно. Все злагоджено. Чудова подача інформації. Чудові місця розміщення. Стовідсоткова клієнтоорієнтованість. Виникає бажання співпрацювати далі. Професійність та витримка пані Світлани вражає. Гіди в кожному місті туру – це шик

Часті питання

 • Які крайні терміни подачі документів?

  Деякі університети розпочинають вступну кампанію вже у лютому і тривати вона може аж до вересня. Однак, це все дуже індивідуально і залежить від правил кожного навчального закладу окремо. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. Наші менеджери зв’яжуться з вами та проконсультують вас абсолютно безкоштовно.

 • Чи можна вступити у польський університет без знання польської мови?

  Можна, але лише у двох випадках. Перший — англомовне навчання. Англомовні програми є майже у всіх університетах. Другий випадок — україномовне навчання. Однак, воно є лише в Ягеллонському Університеті і на одному напрямку – польсько-українські студії.

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1, або пройти розмовну співбесіду.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

Форма для консультації

Якщо плануєте вивчати мову з метою вступу до ВНЗ Польщі, заповніть Анкету

  Записатися на урок

  image