Маєш Карту Поляка – навчайся безкоштовно! - Univer PL
Маєш Карту Поляка – навчайся безкоштовно! - UniverPL

Маєш Карту Поляка – навчайся безкоштовно!

Освіта в Польщі
Університет Марії Кюрі-Склодовської запрошує на безкоштовне навчання абітурієнтів з України, що мають Картою Поляка. Зареєструйся на нашому сайті до 4 липня 2012 року та стань студентом державного університету в м.Люблін (Польща).

Для того, щоб стати абітурієнтом престижного та відомого державного університету Польщі з Картою Поляка, необхідно зареєструватися на нашому сайті, заповнивши анкету абітурієнта.

Після цього, Вам потрібно пройти співбесіду українською мовою, в нашому офісі в Києві (або представництві в Рівному чи Харкові), для визначення мотивації та цілеспрямованості. Після успішного проходження співбесіди Вам необхідно надати по списку:

  • Копію українського паспорту
  • Копію ідентифікаційного коду
  • Копію карти поляка
  • Копію закордонного паспорту (при наявності)
  • Копію свідоцтва про народження
  • Реєстраційний внесок – 85 злотих (приб. 22 євро)
  • Копію атестату та додаток до нього
  • Результати ДПА (державна підсумкова атестація)

При вступі враховуються оцінки атестату: на конкурсній основі на безкоштовне навчання пройдуть ті абітурієнти, що мають від 8 до 12 балів (враховуються дві основні, найвищі оцінки за основними предметами, які будуть стосуватися навчання). Жодних іспитів для абітурієнтів з України при наявності карти поляка здавати не потрібно. Абітурієнта можуть запросити на співбесіду з представником університету, яка буде проходити в Україні в другій половині літа, для перевірки рівня володіння польською мовою.

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Офіційне оголошення результатів першого списку відбудеться 11 липня 2012 року, другого списку 18 липня 2012 року (третій список, за необхідності, буде оголошено пізніше).

Винятком є декілька напрямків. При вступі на художній, музичний напрямок чи логопедію необхідно зареєструватися до 1 липня 2012 року. Крім того, дані напрямки передбачають перевірку здібностей у вигляді екзаменів, що будуть проходити в перший тиждень липня.

Державний Університет Марії Кюрі-Склодовської в м. Люблін (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie – UMCS) це один з найвідоміших, престижних та найбільших державних університетів Польщі, що був заснований 23 жовтня 1944 році. Вуз має 10 факультетів (в яких налічується 39 напрямків та понад 120 спеціальностей), студмістечко, 8 гуртожитків, велику кількість спортивних залів, культурних осередків та 6 клубів. В університеті навчається понад 30 тис. студентів на трьох освітніх рівнях: бакалавр, магістр, PhD. Щороку університет входить за рейтингом в десятку найбільш престижних навчальних закладів Польщі.

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

Для того, щоб детальніше познайомитися з даним університетом, напрямками та спеціальностями – пройдіть по ссилці.

Для того, щоб подати заявку на безкоштовне навчання заповніть анкету абітурієнта.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію