Бажаєш навчатися в одній з найкращих у світі бізнес-шкіл – тоді Академія Леона Козмінського для тебе! - Univer PL
Бажаєш навчатися в одній з найкращих у світі бізнес-шкіл – тоді Академія Леона Козмінського для тебе! - UniverPL

Бажаєш навчатися в одній з найкращих у світі бізнес-шкіл – тоді Академія Леона Козмінського для тебе!

10.12.2015

Академія Леона Козмінського у м. Варшава є відомим науково-навчальним закладом з підтвердженою Акредитацією найвищих навчальних і дослідницьких стандартів у галузі менеджменту, фінансів, права, економіки, управління, соціології та психології бізнесу. Університет посідає перше місце серед приватних вищих навчальних закладів Польщі.

Серед Акредитацій бізнес-шкіл світу, найбільш престижними і важкими для отримання є EQUIS, AMBA і AACSB (так звана «Потрійна Корона» в Акредитації). На сьогодні, менше 70-ти бізнес-шкіл (лише 1%) в світі мають ці три акредитації одночасно. У 2011 році Університет Козмінський ввійшов в цю престижну групу. Що це означає для Вас? Це гарантує, що навчання в Академії Леона Козмінського буде проходити на високому рівні, а диплом визнаватиметься у всьому світі бізнесу.

Заснований в Брюсселі, Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD) оцінює якість навчання та можливості розвитку в бізнес-школах. В даний час, всього 149 установ отримали престижну акредитацію EQUIS. Академія Леона Козмінського став першим університетом у Центральній і Східній Європі, який отримав дану акредитацію.

Асоціація MBAs (AMBA) підтверджує високу якість освітніх послуг серед програм МВА. Акредитація AMBA враховує такі фактори, як оцінка навчального закладу і його можливостей, програм, професійність персоналу, досягнення студентів, і лише 2% бізнес-шкіл в світі відповідають всім стандартам, які вимагаються акредитацією AMBA. Академія Леона Козмінського отримала свою акредитацію AMBA в червні 2008 року.

Асоціація з розвитку вищих шкіл бізнесу (AACSB) є одним з найдавніших органів з акредитації бізнес-шкіл у світі – і в даний час, менше 6% всіх бізнес-шкіл в світі отримали цю акредитацію, включаючи Академію Леона Козмінського.

Висока позиція вузу на ринку освітніх послуг Польщі та Європи також підтверджується званнями і нагородами, які Університет отримав від Міністра науки та вищої освіти (Оскар 2010 року).

З 2009 року Університет Козьміньского був включений в список найпрестижніших Університетів, опублікований “Financial Times”, як найкращий польський навчальний заклад. “Наша присутність в рейтингах “Financial Times” стала основним фактором міжнародної стратегії Університету”, – коментує професор Вітольд Білецький, ректор Університету Козьмінського. “Польський ринок освітніх послуг скорочується через несприятливу демографію, деякі університети закриваються, так як не можуть залучити достатню кількість студентів, в той час як наші зусилля не обмежуються лише Польщею, ми виходимо й на міжнародний ринок освітніх послуг. І результати варто відзначити: у нас є більш ніж 1000 міжнародних студентів з більш ніж 60 країн світу. Я знаю, що багато з них обрали Польщу, так як вони помітили наш Університет в престижних світових рейтингах освітніх послуг”.

Відомо, що випускники EMBA Академії Козмінського після закінчення навчання, набагато швидше просуваються карʼєрними сходами й заробляють набагато більше, ніж інші. «Financial Times» відзначає, що через три роки після отримання диплома, вони досягають середнього заробітку в розмірі 150 тисяч доларів на рік.

Академія Леона Козмінського дає можливість навчатися в чотирьох різних країнах (Велика Британія, Франція, Німеччина, Португалія), чотирьох престижних університетах в рамках однієї програми Міжнародного менеджменту і отримати два дипломи одночасно.
Студенти Академії Леона Козмінського отримують не лише якісні теоретичні знання, але і практичні, які відповідають потребам ринку праці. Навчальні програми створюються на основі співпраці з представниками ведучих міжнародних компаній. Викладачі Університету – відомі спеціалісти, які мають практичний досвід в області бізнесу, консалтингу та управління. Практики, які пропонуються Університетом, проходять як в польських, так і в міжнародних компаніях. Студенти мають можливість поїхати на навчання по обміну в більш ніж 200 університетів-партнерів Академії. В Університеті регулярно проходять зустрічі студентів з відомими світовими особистостями: лауреатами Нобелівських премій, успішними бізнесменами, лідерами суспільного життя.

Випускники Університету Козмінського – затребувані фахівці в Польщі та за кордоном. Основні цінності, які базуються на якісному навчанні, винахідливості, ефективності та поваги до етичних принципів, були основою для заснування Університету в 1993 році, і послідовно передаються випускниками з року в рік.

Дізнатися більше про вуз, напрямки, спеціальності та ціни за навчання Ви можете за посиланням.

Щоб стати студентом цього або іншого університету Польщі, потрібно заповнити анкету абітурієнта.

Заповнити анкету

Дякуємо, ми отримали Вашу анкету :)

Сконтактуємо з Вами найближчим часом!
АНКЕТА АБІТУРІЄНТА

Ми підберемо для вас напрямок, навчальний заклад та детально пояснимо процедуру вступу. Консультація є безкоштовною.

Відповідаємо максимально швидко!

0 / 50

0 / 500

Дякуємо, ми отримали Вашу анкету :)

Сконтактуємо з Вами найближчим часом!
Заявка на курси польської мови

0 / 500

Дякуємо, ми отримали Вашу анкету :)

Сконтактуємо з Вами найближчим часом!
Заявка на участь в освітньому турі в ВНЗ Польщі

0 / 500