Практика у відомих готелях Іспанії та Італії! - Univer PL
Практика у відомих готелях Іспанії та Італії! - UniverPL
Студентське життя

Практика у відомих готелях Іспанії та Італії!

14.05.2013

ВНЗ-партнер Українсько-Польського Центру Освіти «UniverPL» – Університет Суспільно-Природничих наук ім. Вінцента Поля в м. Люблін, знову пропонує чудові можливості для студентів з України, які навчаються в даному вузі.

Саме наших студентів з України, університет заохочує та запрошує до виїзду на закордонну практику в рамках програми ERASMUS. Дана практика доступна студентам, які володіють російською мовою, і буде проходити у відомих готелях в Андалусії, на Коста-Брава та Коста-Дорада (Іспанія). Усі студенти, які поїдуть на дану практику, будуть отримувати привабливу стипендію, під час усього перебування.

Більше інформації можна дізнатися в Бюро Кар’єр та Співпраці з Закордоном (+4881 740 72 40 абоinter.rel@wssp.edu.pl).

Друга практика, яку можна відвідати, буде відбуватися на узбережжі Адріатичного моря, в м. Ріміні (Італія), на базі готелю BRANTA. Дана інформація стосується студентів Університету Суспільно-Природничих наук, які навчаються за напрямком «Туризм та Рекреація». Готель забезпечує за свій рахунок трансфер, проживання, харчування та кишенькові кошти – 200 євро/місяць, крім того студент може отримати додаткову стипендію на період практики від програми ERASMUS.

За детальною інформацією необхідно звернутися в Бюро Студентських Практик (кімната №73) при Університеті, або за телефоном +48817402507.

praktyka_universytet_vicenta_poliapraktyka_universytet_vicenta_polia_1praktyka_universytet_vicenta_polia_2praktyka_universytet_vicenta_polia_rimini_panorama

Заповнити анкету

Дякуємо, ми отримали Вашу анкету :)

Сконтактуємо з Вами найближчим часом!
АНКЕТА АБІТУРІЄНТА

Ми підберемо для вас напрямок, навчальний заклад та детально пояснимо процедуру вступу. Консультація є безкоштовною.

Відповідаємо максимально швидко!

0 / 50

0 / 500

Дякуємо, ми отримали Вашу анкету :)

Сконтактуємо з Вами найближчим часом!
Заявка на курси польської мови

0 / 500

Дякуємо, ми отримали Вашу анкету :)

Сконтактуємо з Вами найближчим часом!
Заявка на участь в освітньому турі в ВНЗ Польщі
Надати більше інформації

0 / 500