Фармація — напрямок навчання в Економіко-Гуманітарній Академії у Варшаві  - Univer PL

Фармація — напрямок навчання в Економіко-Гуманітарній Академії у Варшаві 

Освіта в Польщі
Проголосуйте!
0 / 0

14 квітня відбувся день відкритих дверей в Економіко-Гуманітарній Академії у Варшаві (Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna), темою якого був новий напрямок навчання Фармація (Farmacja).

Варто зауважити, що АЕН є першим серед приватних ВНЗ Польщі, що пропонує вступникам напрямок Фармація

Представники викладацького складу (доктори та професори) керунку розповіли про особливості навчання та майбутнє працевлаштування  фахівців цього напрямку.

У більшості поняття “фармація” асоціюється з аптеками та діяльністю навколо них. Але “фармація” — це не лише аптечна фармація, це ширше поняття. 

Напрямок навчання Фармація — це багато дисциплінарний напрямок, який поєднує в собі знання про здоров’я людини, її фізіологію зі знаннями про ліки, їх будову та властивості, дослідження їх впливу на людських організм.

Тож, на напрямку Фармація  можна вивчати різномані дисципліни та отримати фахові компетенції. Цей напрямок зацікавить:

 • тих, хто  хоче розумітися на темі здоров’я суспільства та хоче поглиблено вивчати дану тематику;
 • для осіб з широкою зацікавленістю бачення майбутнього;
 • тих, хто  хоче отримати не лише теоретичні знання теми здоров’я, а й практичні, адже можна побачити як фармація діє зсередини.  

На напрямку Фармація готують фахівців, що потребує ринок праці, з наданням  студентам під час навчання практичних вмінь, яких потребуватимуть у майбутньому. Адже, викладачі охоче допомагають студентам в питаннях, що виникають під час навчання, намагаються  бути менторами для  початківців в фармацевтичній справі. 

Економіко-Гуманітарна Академія має партнерів у фармацевтичній галузі: DOZ, Super-Pharm, Bionorica, MazuLEK та ін., де студенти можуть проходити стажування та практики, що дає їм можливість зрозуміти, як отримані теоретичні знання фармацевтичної діяльності застосовуються на практиці, а також розуміти перспективи після отримання диплому. 

Таке практичне бачення фармацевтичної діяльності майбутнім випускникам дає перевагу на ринку праці.

Випускники керунку Фармація можуть працювати, приміром:

 • фармацевтами в аптеках;
 • у відділах процесу покупки/продажу ліків;
 • в фармацевтичних компаніях;
 • у відділах клінічних досліджень;
 • у відділах виробництва та контролю якості ліків;
 • в маркетингу фармацевтичних фірм;
 • в медичних лабораторіях;
 • в організаціях, що проводять контроль виробництва ліків чи процес їх реєстрації;
 • в науково-дослідницьких інститутах;
 • у відділах медичних закладів, що проводять фармацевтично-терапевничну допомогу.

Основним критерієм для вступу є:

 • надання свідоцтва про здобуття середньої освіти;
 • рівень знання польської/англійської мови В1+

Навчання на керунку Фармація відбувається польською або англійською мовою.

Вступники можуть бути прийняті навчання з додатковим підготовчим семестром або без нього.

Для іноземців, враховуючи українських вступників, буде організовано підготовчий безкоштовний семестр, щоб “підтягнути” профільні предмети та мову.

Додатковий підготовчий курс до навчання на напрямку Фармація розрахований на те, щоб вступники отримали достатній рівень знань з біології, хімії, математики, фізики, аби надалі складні  профільні предмети, під час навчання, не були перешкодою у навчанні.

Економіко-Гуманітарна Академія розташована в центральній частині Варшави, має нову сучасну будівлю та добре технічно оснащена для процесу навчання студентів.

У навчальному закладі працює велика двоповерхова бібліотека, зала симуляції біржових торгів та  симуляції суду, біологічно-хімічні лабораторії, укомплектовані кімнати занять з інформатики, кімнати для практичних занять, велика актова зала, для занять спортом є спортивний зал зі стіною для скелелазіння, а також, кімната для фітнесу, простора їдальня, автомати для продажу напоїв та смаколиків. 

Детальну інформацію з питань вступу на факультет Фармації в Економіко-Гуманітарній Академії у Варшаві можна отримати в контакт-центрі Українсько-Польського Центру Освіти UniverPL.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію