Де навчатися на спеціальності “Архітектура та Дизайн” у Польщі? - Univer PL

Де навчатися на спеціальності “Архітектура та Дизайн” у Польщі?

Освіта в Польщі
Проголосуйте!
2 / 5

Архітектура та дизайн – це сфери, які завжди привертали креативних і рішучих особистостей. Якщо ви схильні до точних наук та маєте розвинену уяву, то можливо, ця спеціальність саме для вас. Давайте розглянемо детальніше разом. 

Кому властива професія “Архітектура та Дизайн”?

Архітектори та дизайнери – це люди, які мають особливий обдарований погляд на оточення та здатність перетворювати ідеї у реальність. Ця професія властива тим, хто має: 

 • творчий підхід до роботи: здатність думати креативно  та генерувати цікаві ідеї;
 • етичний смак: розуміння гармонії кольорових гам, форм та структур;
 • математичні здібності: часто доводиться працювати зі складними обчисленнями та геометричними фігурами;
 • увага до деталей: в архітектурі та дизайні навіть найменша деталь може мати велике значення;
 • прагнення постійно навчатися: галузь архітектури та дизайну постійно розвивається, і професіонали цих галузей повинні бути в курсі останніх трендів і технологій.

Чому ця спеціальність зараз популярна?

Світ постійно змінюється, і люди шукають інноваційні рішення для покращення свого життя. Архітектори та дизайнери відіграють ключову роль у створенні зручних і красивих просторів, які відповідають сучасним вимогам. Після завершення освіти на спеціальності “Архітектура та Дизайн” у Польщі на вас чекають нові можливості. Ви можете працювати в архітектурних бюро, дизайн-студіях, будівельних компаніях, або навіть розпочати власний бізнес (українські дизайнери інтерʼєрів так і роблять). Крім того, архітектори та дизайнери завжди затребувані і не залишаються без роботи, їх знання та навички є важливими для багатьох індустрій, включаючи інтер’єрний дизайн, ландшафтну архітектуру, та навіть створення моделей нових меблів.

3D Max: Ця програма дозволяє створювати тривимірні моделі інтер’єру, відображати освітлення, тіні та кольори. Вона є важливим інструментом для візуалізації та демонстрації дизайнерських концепцій.

Photoshop: Використовується для редагування та обробки фотографій та графічних елементів. Це допомагає створювати деталізовані макети та робити зміни в дизайні.

CorelDRAW: Цей помічник часто використовується для створення векторної графіки, яка може бути використана для розробки логотипів, декору та інших дизайнерських елементів.

Університети в Польщі, де є спеціальність “Архітектура та Дизайн”

Польща пропонує багато можливостей для випускників цієї спеціальності завдяки високому рівню освіти та багатому досвіду в архітектурному та дизайнерському галузях. Серед ВНЗ у Польщі, що пропонують ці напрямки можна обрати:

 • Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшка 
 • Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського 
 • Академія Фінансів та Бізнесу Вістула 
 • Вроцлавська Політехніка 
 • Державний Університет Люблінська Політехніка 
 • Університет Екології та Управління 
 • Університет Підприємництва та Адміністрації

Ці університети пропонують різноманітні програми з архітектури та дизайну, які допоможуть вам отримати необхідні навички та знання для розкриття вашого потенціалу. Обирати вам – різниця є, де навчатися!

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію