Виберіть свій освітній шлях! - Univer PL

Виберіть свій освітній шлях!

Освіта в Польщі
Проголосуйте!
0 / 0

Міжнародне співробітництво є важливим елементом для розвитку сучасної педагогічної програми навчання та практики. Міжнародна співпраця сприяє підвищенню якості освіти та зміцненню позицій університету. Основними завданнями в стратегії Університету Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля (WSSP) є розширення освітньої пропозиції та видавництво наукових журналів англійською мовою, розширення сфери досліджень та професійний ріст наукових кадрів.

Створення «Програми 2+1» стало важливим кроком реалізації стратегії WSSP. Ця програма поєднує навчання в Університеті Суспільно-Природничих Наук та в одному з кращих університетів Великобританії: University of Bedfordshire або University of Northampton.

Студенти факультетів «Туризм та рекреація» і «Фізичне виховання» по закінченню другого року навчання у WSSP, мають можливість поїхати по програмі обміну до одного з вищезазначених університетів Великобританії терміном на один рік, та отримати додатково британський диплом. Студенти факультету «Фізіотерапія» також можуть взяти участь в цій програмі і отримати ступінь Бакалавра, навчаючись на факультеті «Спортивна терапія» в University of Bedfordshire.

Вартість навчання в University of Bedfordshire або в University of Northampton складає 10 900 фунтів за рік. Є декілька способів, щоб зменшити цю вартість. Одним з них є отримання стипендії від University of Northampton в залежності від оцінок, отриманих протягом навчання на другому курсі у WSSP. Якщо середній бал 5,0 – стипендія становитиме 2000 фунтів/рік; при середньому балі 4,0 – 1000 фунтів/рік.

Програма 2 + 1 передбачає спеціальний план навчання. Половина занять буде проходити на англійській мові, половина – на польській. Студенти також будуть проходити обов`язковий додатковий курс із спеціалізованої лексики відповідного до свого напрямку навчання. Крім того, в навчальну програму входять курси з історії та культури Великобританії. Обов`язковою умовою участі є надання міжнародного сертифікату, який засвідчує знання англійської мови на рівні В2. Якщо ж такий документ у студента відсутній, є можливість пройти співбесіду з представником Університету.

University of Bedfordshire є сучасним інноваційним університетом з великою спадщиною в якості освіти. Університет був створений з метою навчити, виховати студентів до освічених, трудолюбивих громадян світу, які матимуть неабиякі підприємницькі здібності. University of Bedfordshire підтримує студентів у всіх аспектах їхнього життя, заохочує вносити свої пропозиції в навчальні програми та плани. В Університеті навчається більше 24 000 студентів з 100 країн світу. За результатами опитування, близько 92% випускників University of Bedfordshire знайшли роботу по спеціальності відразу ж після закінчення навчання.

University of Northampton – це унікальне поєднання яскравого студентського життя, великих можливостей і академічних знань. Університет пишається своїми новаторськими областями навчання та дослідження, зростаючою репутацією, сучасними зручностями для навчання та відпочинку: доступ до великих бібліотек, ІТ-технології, різноманітні студії, інноваційні навчальні приміщення та лабараторії. Університетське життя проходить в двох, пов`язаних між собою, корпусах, в яких розміщені ресторани, магазини, бари, Спілка студентів та велика кількість різних аудиторій. University of Northampton розміщений в самому серці Англії, недалеко від Лондона, Кембріджа та Оксфорда, куди Ви зможете завжди з легкістю доїхати.

Взявши участь в Програмі 2+1, Ви отримаєте безцінний досвід, незабутні враження та диплом одного з кращих університетів Великобританії.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію