Коли розпочинати підготовку до вступу у вузи Польщі? - Univer PL
Коли розпочинати підготовку до вступу у вузи Польщі? - UniverPL

Коли розпочинати підготовку до вступу у вузи Польщі?

Вступ

Шановні Батьки та Абітурієнти! Не зважаючи на те, що офіційна вступна кампанія в університетах Польщі розпочинається з середини весни, закликаємо Вас не втрачати час та розпочати підготовку до вступу і навчання вже зараз.

Центр Освіти «UniverPL» вже розпочав набір абітурієнтів, що почнуть своє навчання. Ми вирішили більш детально Вам розповісти, чому саме зараз варто зайнятися підготовкою до вступу, з чого вам слід розпочати і які в цьому плюси.

Перш за все, коли Ви звертаєтесь в Українсько-Польський Центр Освіти «UniverPL», ми Вас безкоштовно консультуємо з усіх питань пов’язаних з навчанням в Польщі: чи не найголовніший момент – ви зможете визначитися з університетом та напрямком завчасно. Після цього, абітурієнт разом із батьками записується на кваліфікаційну розмову, яка проходить в одному з наших офісів в різних куточках України. Зверніть увагу, співбесіда відбувається з офіційним та уповноваженим представником UniverPL, проходить рідною абітурієнту мовою, на момент проходження співбесіди знання польської та повний комплект документів не вимагається.

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Після успішно пройденої вами співбесіди в Центрі Освіти «UniverPL», Ви можете приступити до наступних етапів:

  • Якщо Вам ще не виповнилося 18 років, ми проконсультуємо Вас, як можна виготовити дорослий закордонний паспорт;
  • Якщо Ви ще не почали вчити польську мову, тоді ми Вам запропонуємо кілька варіантів: можна вчити польську мову на наших курсах в різних містах України, можна за допомогою Інтернету (по SKYPE), можна індивідуально з вчителем. У будь-якому разі, для нормального вивчення польської мови потрібно мінімум півроку. Ми пропонуємо 7-місячні курси на рівень В1 (по закінченню даного рівня, на рівень В2 – за бажанням студента). Більш детальніше про курси можна дізнатися тут.
  • Є можливість відвідати 9 університетів Польщі в лютому під час 5-денної ознайомчої поїздки, яку також організовує UniverPL. Більш детальніше про екскурсію до вузів Польщі читайте тут.
  • Після проходження співбесіди, UniverPL повідомляє про Вас (та напрямок навчання) в Університет Польщі, який Ви обрали. Ми робимо це ще до моменту, коли у вузі розпочинається офіційна вступна кампанія. В цьому є багато плюсів, одним із яких є те, що в багатьох університетах таким чином ми можемо забронювати за Вами місце на відповідному напрямку.
  • Наступний плюс проходження співбесіди вже зараз у тому, що ви будете надавати документи, які вимагають вузи поступово, по-мірі того, як вони буду у вас з’являтися (а це означає, що паспорт, медичну довідку (яка дійсна півроку) Ви робите у спокійному режимі і без ажіотажу, що буде створюватися в активний період абітурієнтами, які теж захочуть поступати до Польщі).
  • Фінансова сторона питання. При вступі вже зараз, Ви зможете розділити всі фінансові витрати на цілий рік, тоді як при вступі влітку Вам прийдеться оплатити чималу суму протягом одного/двох місяців (відразу і за паспорт, і за курси, і за послуги агенції, і за навчання).

Пам’ятайте важливу річ – жодна агенція в Україні не може Вам надати офіційне засвідчення про зарахування від себе! Таке засвідчення видається офіційно університетом, на офіційному бланку з мокрими печатками та підписом. Дане засвідчення видається вузами після того, як ви надасте повний пакет документів з перекладами (серед пакету документів обов’язково має бути закордонний паспорт, атестат чи диплом). Якщо у Вас є підозри або сумніви, щодо роботи Агенції, яку ви обрали, обов’язково зверніться із запитом до ВНЗ в який Ви хочете вступити (можна написати в університет e-mail, українською, російською, польською або англійською мовою).

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

Пропонуємо Вам скористатися послугами Українсько-Польського Центру Освіти «UniverPL», адже наша компанія впевнено займає на ринку України лідируючі позиції.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію