Поза навчанням: де відпочивають студенти у Варшаві - Univer PL
Поза навчанням: де відпочивають студенти у Варшаві - UniverPL

Поза навчанням: де відпочивають студенти у Варшаві

19.02.2017

Навчання в університеті потребує великої затрати сил та енергії. А навчання у закордонному університеті часто буває набагато важчим. Адже мовний бар’єр, інше суспільство та менталітет вимагають від студента більшої зосередженості та концентрації.

Тому експерти радять тим, хто вчиться, не перевтомлюватись, спати необхідну кількість годин та збалансовано харчуватись. А ще – обов’язково поєднувати навчання із відпочинком. Адже це допоможе не лише розвантажити голову, але і набратись сил та позитивних емоцій.

Ми створили щотижневу рубрику “Поза навчанням”, в якій студенти з різних міст Польщі розповідатимуть про свої улюблені місця відпочинку, ділитимуться цікавинками та лайфхаками.

Отож, сьогодні про свій відпочинок розповідають студенти з Варшави.

Дарія Дмитришена родом із Тернополя. Вивчає менеджмент в Академії Леона Козьмінського.

Що стосується відпочинку після навчання, то я маю достатньо часу для цього. У мене пари тривають лише до обіду, а після цього весь час можу присвятити собі. Треба ще виконати домашнє завдання, але це займає до двох годин максимум.

Коли маю вільний час, ми з друзями завжди пробуємо щось нове. Зараз, на жаль, карантин і не всі локації відкриті. Але ми вже ходили у Варшаві на батути і весело провели там час. Вони знаходяться у батутному центрі Airo і коштують недорого — десь біля 20 злотих.

Ще ми ходимо у кінотеатри. Я приїхала до Польщі ще у жовтні, тому вдалось перед обмеженнями потрапити на сеанс. Зараз все відкрилось знову, тому плануємо знову піти у кіно.  Часто фільми ідуть із англійською озвучкою, тому можна підтягнути ще й цю мову. Квиток вартує десь біля 20 злотих. 

Люблю з друзями ходити кататись на ковзанах. У Варшаві відкриті дуже багато льодових арен, які є досить дешевими. Вхід вартує до 15 злотих плюс оренда ковзанів. Десь у 35 злотих реально вкластись.

Якщо хочемо просто погуляти та відпочити, то їдемо до старого міста. Зараз там дуже гарна ілюмінація.

Ще одного разу ми їздили за Варшаву, щоб погуляти у лісі. Наш друг має машину і завіз нас на пікнік. Тобто, без авто поїхати за межі міста трохи складно.

Микола Селіванов родом з Івано-Франківська, вивчає інформатику у Польсько-Японській Академії Комп’ютерних Технологій.

Я б не сказав, що маю багато часу для відпочинку під час навчання, якщо чесно. Є час піти погуляти в парк або подивитись фільм є. На вихідних також можна кудись вибратись. Тобто, час для відпочинку є, але його небагато.

Я люблю найбільше відпочивати у парку або в лісі. Також подобається просто прогулятись містом. Ще дуже подобається старе місто, особливо гуляти головною алеєю.

У Варшаві можно погуляти бюджетно. Для прикладу, я можу взяти з собою чай, бутерброди і можна йти. Я особливо не витрачаюсь, хіба на проїзд. Але якщо зайти в кафе поїсти, то, думаю, буде не дорожче, чим в Україні. Можна вкластись у 20-30 злотих, не більше.

Я б порадив іншим у Варшаві сходити у торговий центр Zlote Tarasy Там є багато місць, де можна посидіти. Також варто відвідати варшавський зоопарк або просто прогулятись старим містом.

 

Заповнити анкету