Безкоштовні дні в музеях та на виставках у Польщі: актуальний перелік - Univer PL
Безкоштовні дні в музеях та на виставках у Польщі: актуальний перелік - UniverPL

Безкоштовні дні в музеях та на виставках у Польщі: актуальний перелік

Життя в Польщі

На відміну від України, де навчання в університетах триває вже місяць, у Польщі заняття розпочинаються лише в жовтні. Проте єдиної дати початку – немає, кожен ВНЗ це вирішує самостійно. 

Якщо навчання ще не розпочалося, або ж воно відбувається дистанційно – вільний час можна витратити на дослідження нових місць, та ознайомлення з історією країни/міста. Саме тому ми підготували для вас перелік музеїв, виставок, визначних архітектурних споруд, які варто відвідати кожному, хто перебуває в Польщі. 

У звичайні дні вартість відвідування музеїв може сягати 20-30 злотих (130-200 грн), але є безліч виставок, де у визначені дні вхід безкоштовний!

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Головне перед відвідуванням – ознайомитися з інформацією на сайті: 

  • час роботи музею;
  • як краще зарезервувати квитки; 
  • чи є карантинні обмеження.

Безкоштовні дні у Кракові

Понеділок

  1. Podziemia Kościoła św. Wojciecha – http://ma.krakow.pl/en/the-nowa-huta-branch-3/
  2. Stara Synagoga Стара синагога – https://www.muzeumkrakowa.pl/oddzialy/stara-synagoga
  3. Town Hall Tower – https://muzeumkrakowa.pl/en/branches/town-hall-tower#info
  4. Fabryka Emalia Oskara Schindlera – https://muzeumkrakowa.pl/oddzialy/fabryka-emalia-oskara-schindlera

Вівторок

  1. Muzeum Lotnictwa Polskiego – http://muzeumlotnictwa.pl/muzeum/pl/
  2. Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego – https://mufo.krakow.pl/
  3. Sukiennice – https://mnk.pl/oddzial/galeria-sztuki-polskie
  4. Pałac Biskupa Erazma Ciołka – https://mnk.pl/oddzial/palac-biskupa-erazma-ciolka
  5. Muzeum Narodowe: Gmach Główny – https://mnk.pl/oddzial/gmach-glowny
  6. Podziemia Rynku Виставка (квитки у цей день обмежені, краще зарезервувати онлайн) – https://www.muzeumkrakowa.pl/oddzialy/rynek-podziemny
  7. Ulica Pomorska – https://muzeumkrakowa.pl/oddzialy/ulica-pomorska
  8. Dom Jana Matejki – https://mnk.pl/oddzial/dom-jana-matejki
  9. Dom Józefa Mehoffera – https://mnk.pl/oddzial/dom-jozefa-mehoffera

Середа

  1. Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego – https://maius.uj.edu.pl/zwiedzanie
  2. Nowa Huta Museum – https://muzeumkrakowa.pl/en/branches/nowa-huta-museum
  3. Kamienica Hipolitów – https://www.muzeumkrakowa.pl/oddzialy/kamienica-hipolitow
  4. Rydlówka – https://muzeumkrakowa.pl/en/branches/rydlowka-1
  5. Domu Zwierzyniecki – https://www.muzeumkrakowa.pl/oddzialy/dom-zwierzyniecki

Четвер

  1. MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej – https://www.mocak.pl/
  2. Podgórze Museum – https://muzeumkrakowa.pl/en/branches/podgorze-museum
  3. Podziemna Nowa Huta – https://muzeumkrakowa.pl/oddzialy/podziemna-nowa-huta
  4. Apteka Pod Orłem – https://muzeumkrakowa.pl/oddzialy/apteka-pod-orlem

Неділя

  1. Muzeum Archeologiczne – http://ma.krakow.pl/
  2. Muzeum Armii Krajowej – https://muzeum-ak.pl/

Безкоштовно щодня

  1. Muzeum Bursztynu – https://ambermuseum.eu/

Безкоштовні дні у Вроцлаві

Вівторок

Середа

Четвер

Субота

Халява, сер 🙂 у Варшаві

Понеділок

  1. Muzeum Powstania Warszawskiego – www.1944.pl
  2. Stacja Muzeum – https://www.stacjamuzeum.pl/pl

Вівторок

  1. Muzeum Plakatu – http://www.postermuseum.pl/
  2. Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie – http://www.mmsc.waw.pl/
  3. Muzeum Narodowe w Warszawie – www.mnw.art.pl
  4. Muzeum Karykatury – http://muzeumkarykatury.pl/joomla/

Середа

  1. Zamek Królewski – www.zamek-krolewski.pl
  2. Narodowy Instytut Fryderyka Chopina – https://muzeum.nifc.pl/pl

Четвер

  1. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie – www.wilanow-palac.pl
  2. Muzeum Warszawy – www.muzeumwarszawy.pl
  3. Centrum Interpretacji Zabytku – www.ciz.muzeumwarszawy.pl
  4. Muzeum Warszawskiej Pragi – https://muzeumpragi.pl/
  5. Muzeum Więzienia Pawiak – http://muzeum-niepodleglosci.pl/pawiak/
  6. Muzeum Wojska Polskiego – http://www.muzeumwp.pl/
  7. Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski – https://u-jazdowski.pl/
  8. Państwowe Muzeum Etnograficzne – https://ethnomuseum.pl/
  9. Muzeum Historii Żydów Polskich – https://www.polin.pl/pl

Субота

  1. Muzeum Sportu i Turystyki – https://www.muzeumsportu.waw.pl/

Безкоштовно щодня

  1. Dom Spotkań z Historią – https://dsh.waw.pl/
  2. Muzeum Geologiczne – https://www.pgi.gov.pl/muzeum/
  3. Centrum Pieniądza NBP – https://www.cpnbp.pl/

Безкоштовні можливості у Любліні

Безкоштовно щодня

Безкоштовні можливості у Щецині

Вівторок

Субота

Безкоштовно щодня

Безкоштовні дні у Кельце

Вівторок

Субота

Неділя

Безкоштовно щодня

 

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

Для того щоб дізнатися більше про життя та навчання у Польщі – зверніться до нас зручним для Вас способом!

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Надіслати Анкету