Заочне навчання в університеті - Univer PL

Заочне навчання в університеті

Освіта в Польщі
Проголосуйте!
1 / 5

Справжні студентські роки – це в першу чергу нові знайомства, цікаві заходи та безліч інших життєвих подій, про які мріє кожен абітурієнт.

Однак, все частіше молоді люди замислюються про те, яку форму навчання обрати: стаціонарну чи заочну. Беззаперечно, в обох варіантах є свої переваги й недоліки:

 

Стаціонарне навчання

  • Активне студентське життя

Навчання проходить цікаво в оточенні з людьми, у яких схожі інтереси з Вашими. Університет – це чудова можливість для розвитку своїх скілів у різних сферах. Існує багато культурних і наукових заходів, які ви зможете відвідати і як студент, і як помічник або волонтер. Такі події не тільки розширюють Ваш кругозір, але й відкривають перед Вами нові можливості! Наприклад, отримання ректорської стипендії.

  • Встановлений графік занять

Тайм-менеджмент – це важливий інструмент для досягнення успіху. Структурований розклад допомагає Вам краще управляти своїм часом – поміж лекцій знаходити час на додаткові активності, буденні справи, повторення вивченого тощо.

З-поміж безлічі переваг знайдуться й недоліки. Велика завантаженість ускладнює поєднання навчання з роботою. У такому випадку для студентів, які вчаться на стаціонарній формі більше підійде віддалена робота.

Заочне навчання

  • Гнучкий графік

З такою формою навчання можна більше часу приділяти роботі, а вивчати теорію у зручний для себе час. Студент також не є прив’язаним до місця навчання, а на додаткові активності й домашні справи з’являється більше вільного часу.

  • Зазвичай вартість заочного навчання є меншою, ніж стаціонарна форма

Ціни на навчання варто перевіряти на сайтах університетів, бо вартість того чи іншого напрямку може відрізнятись.

 

Тоді, чи є взагалі недоліки у заочному навчанні?!

На жаль, так. Перед початком навчання на „заочці” варто визначити для себе пріоритети та зрозуміти, що така форма здобуття вищої освіти є великою відповідальністю.

У польських ВНЗ навчання відбувається вихідні через вихідні (п’ятниця, субота і неділя). Кількість академічних годин залежить від спеціальності, яку Ви обрали. Сесія здається 2 рази на рік – у лютому і в червні. Кількість годин між заочною і стаціонарною формою значно не відрізняється.

При заочному навчанні влаштуватися на роботу не є простим завданням. Повноцінний доступ до польського ринку праці є неможливим як і під час навчання на заочці, так і після отримання диплома.

Роботодавець мусить оформлювати для Вас спеціальний дозвіл, який треба буде знову оформлювати при зміні посади або ж місці роботи.

Рішення є! Головною вимогою на отримання пожиттєвого дозволу на працевлаштування є закінчення одного з перелічених навчальних закладів: ліцей, технікум, поліцеальна школа, університет на рівні бакалавра/магістра.

Отже, заочна форма є гарним варіантом для людей, які вже мають одну вищу освіту і хочуть здобути ще одну для поширення своїх знань і збільшення своїх шансів на ринку праці.

 

Команда UniverPL бажає Вам прийняти правильне для себе рішення у формі навчання. UniverPL – різниця є!

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію