Університет Сівітас м. Варшава – запрошує на навчання! - Univer PL
Університет Сівітас м. Варшава – запрошує на навчання! - UniverPL

Університет Сівітас м. Варшава – запрошує на навчання!

Collegium Civitas – це незалежний університет, який приділяє увагу кожному стеденту. В цьому університеті вчиться усього 2000 студентів, про те кількість викладачів досягає 210. Студенти мають можливість часто зустрічатися з викладачами, особливо під час написання дипломних робіт.

Студенти Collegium Civitas, як правило, виїжджають на практики до країн Західної Європи. Вони також можуть брати участь в численних програмах обміну студентами (більше 30 підписаних угод з різними країнами, від Канади до Південної Кореї). Студенти Collegium Civitas, які не є громодянами країн Європейського Союзу, можуть, на рівні з польськими студентами, брати участь в програмі Еразмус (виїзди до партнерських ВНЗ з доплатою від ЄС). Молоді люди з 27 країн світу отримують освіту в цьому університеті.

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Чому Collegium Civitas?

Поступаючи в Collegium Civitas, студент має наступні переваги для професійного росту та майбутньої кар’єри: освіта міжнародного рівня та диплом, що визнається в цілій Європі та інших країнах світу, можливість навчатися у кращих спеціалістів, слухати лекції та брати участь в семінарах відомих професорів з Європи, США та Канади, удосконалювати знання іноземних мов, отримати ступінь бакалавра в Collegium Civitas та поїхати до Англії чи до іншої агломовної країни, щоб отримати ступінь магістра, стажуватися в міжнародних установах, навчатися по обміну в зарубіжних ВНЗ. Все це за помірну плату та можливість пізнати ближче традиції дружнього та гостинного сусіднього народу.

Навчаючись в Collegium Civitas Ви не тільки зможете перейняти знання у відомих професорів, послів, міністрів чи членів ЄС Парламенту, але і познайомитись з людьми, з якими у Вас можуть бути різні погляди на світ, але схожі підходи, як його зрозуміти, щоб прожити життя відкриваючи його сенс та допомагаючи іншим це робити.

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

Національне та міжнародне визнання високої якості освіти

Collegium Civitas має Державну акредитацію, а також акредитацію Комісії Ректорів Польських ВНЗ, сертифікат якості Kingston University London Certificate, сертифікат «Надійний Університет», сертифікат «Університет Лідерів 2011».

Університет є учасником таких міжнародних організацій та асоціацій, як Міжнародна Соціологічна Асоціація, Міжнародне Товариство Політичної Психології, Міжнародна Асоціація Політичних Наук та інших. Веб-сайт: www.collegium.edu.pl

Про високий рівень викладання свідчать багато нагород Університету Civitas: шість разів поспіль отримував І місце в рейтингу журналу “Вища освіта” у категорії недержавних ВНЗ, а також перше місце в рейтингу університетів в 2006 році у категоріях:
Соціологія Collegium Civitas була визнана кращою в країні.
Політологія в Collegium Civitas посіла друге місце.

Факти та цифри:
заснуванний у 1997 р.
210 викладачів (професорський склад)
2000 студентів
розміщений в Палаці Культури та Науки в самому серці Варшави

Напрямки навчання:
Міжнародні відносини
Політологія
Соціологія
Міждисциплінарне

Детальніше про напрямки та спеціальності в цьому Вузі можна дізнатися тут .

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Заповнити анкету