Університет Менеджменту м. Варшава – запрошує на навчання! - Univer PL
Університет Менеджменту м. Варшава – запрошує на навчання! - UniverPL

Університет Менеджменту м. Варшава – запрошує на навчання!

Університет Менеджменту м. Варшава (пол. Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie). Університет Менеджменту був заснований в 1995 р. та є одним з найбільших вищих навчальних закладів Варшави.

На території кампусу окрім найсучасніших аудиторій, комп’ютерних класів, бібліотек та науково-дидактичних комплексів функціонує концертна зала на 700 осіб, спортивний комплекс (критий басейн, два спортзали), Будинок Студента, підземний паркінг. Площа кампусу займає понад 30 000 м.кв.

Одночасно в університеті навчається близько 12 тисяч студентів на стаціонарній, заочній та післядипломній формах навчання, здобуваючи рівень бакалавра та магістра.

З 2003-го року WSM має британську систему акредитації BTEC (Business & Technology Education Council), дипломи якої визнаються в понад 100 країнах світу.

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Національне та міжнародне визнання високої якості освіти

Університет Менеджменту є одним з перших у Польщі, що отримав акредитацію «Edexcel international» та має статут офіційного центру «London Test of English» – це означає, що студенти, складаючи іспит з англійської мови, отримують свідоцтво «Edexcel international», яке засвідчує, що цей екзамен прирівнюється до державного іспиту. Також на високому рівні відбувається вивчення інших іноземних мов.

У 2005-му році WSM внесений в «Золоту книгу Мазовецького бізнесу» за перемогу та перше місце в категорії «Освіта» на конкурсі «Мазовецька фірма року 2004», а у 2006 році Школа отримала визнання Європейського відділу Якості та Екології та отримала сертифікат «Гарантія Найвищої Якості» та титул лауреата за якість навчання.

У 2010 році Школа отримала вже сьому Європейську Медаль, якою нагороджують товари та послуги які відповідають європейському рівню і яка визнається Комітетом Європейської Інтеграції, Європейським Суспільно-Економічним Комітетом та Бізнес-Центр Клубом.

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

Співпраця

Університет менеджменту співпрацює з Вищими навчальними закладами різних країн: ELMS Colege США (з 1997 р.), HEC Льеж Бельгія (з 1999 р.), Національний (Fitilas) коледж Патри, Греція (з 2008 р.), Київською Національною Академією Державного Управління (з 2003р.).

У кожному з цих ВУЗів у рамках програми обміну студенти можуть продовжувати навчання, підвищувати кваліфікацію, здобувати післядипломну освіту. Веб-сайт: www.kaweczynska.pl

Факти та цифри:

заснований в 1995 р.;
12000 студентів;
визнання диплому в 100 країнах світу.
Напрямки навчання:

Адміністрація
Міжнародні відносини
Управління
Європеїстика
Інформатика
Педагогіка
Політологія
Право
Управління та інженерія продукції
Детальніше про напрямки та спеціальності можна дізнатися тут .

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Заповнити анкету