Іноземний студент і work-life balance - Univer PL

Іноземний студент і work-life balance

Життя в Польщі
Проголосуйте!
2 / 5

Все частіше мережею шириться так звана життєва концепція „work-life balance”. Але чи можливо це для закордонного студента в Польщі? Команда UniverPL теж задалася цим питанням. Із навчанням, житлом і відпочинком все більш-менш зрозуміло, а ось що робити з хобі? Як знайти саме те захоплення, яке не напружуватиме Вас після навчання, а навпаки – даватиме силу і мотивуватиме на нові досягнення?

“Немає нічого кращого, ніж тренування після важкого дня. Це дає можливість забути про всі проблеми і відчути себе живим.” – Серена Вільямс

Ні для кого не секрет, що одним із найефективніших видів відпочинку є зміна активності. Всі ми розуміємо, що перший рік навчання за кордоном є важким для молодої людини. Іноземний студент дійсно морально втомлюється за день розмов іншою мовою на різні теми. Після дня повного стресу і нових знайомств так і хочеться переключитися і про це все не думати. Тут на допомогу приходить спорт! Йога, пілатес, табата, бокс, біг, силові тренування – це і багато інших спортивних занять можуть запасти вам у душу! Варто тільки зробити над собою всього лиш одне зусилля – знайти місце для тренувань.

І якраз на цьому моменті багато людей зупиняється… Це зумовлено тим, що зазвичай у гуртожитках або в кавалерках (kawalerka – у перекладі з польської мови: однокімнатна квартира) зовсім недостатньо місця для комфортних занять спортом.

У таких ситуаціях на допомогу приходять спортзали і фітнес-центри. Як не помилитися з вибором, на що варто звернути увагу при підписі умови і як вибрати абонемент – про це все читайте далі в нашій статті.

Поки дійшов до спортзалу – вже стомився

У польських містах справді є велика кількість спортивних клубів. Який же краще вибрати? Відповідь проста – той, що знаходиться якомога ближче до Вашого університету або місця проживання. Після важкого робочого дня останнє, що захочеться робити студенту це їхати 10 станцій до фітнес-клубу. Для будь-якого спорту важлива регулярність, тому варто знайти те місце, в яке буде хотітися приходити, ну і, звісно ж, буде просто дібратися.

Абонемент на довший період, ніж бакалаврат?

„Wybierz ten rodzaj karnetu, który będzie wygodny właśnie dla Ciebie!”, – такий вираз можна знайти чи не в кожній рекламі фітнес-клубів. Перед покупкою абонементу варто уважно ознайомитися з правилами „членства” у клубі і подивитися, на який термін можна придбати абонемент. Зазвичай є декілька варіантів – на місяць, 3 місяці, 6 місяців або на рік. Як правило, чим коротший термін абонементу, тим більша плата за місяць. Радимо взяти перший абонемент на якийсь короткий період, щоб зрозуміти для себе, чи дійсно Вам підходить це місце для тренувань.

Абонемент куплено, що далі?

Як правило, у сучасних мережах спортзалів представлений широкий вибір активностей. Ви можете займатися як і самі, так і найняти персонального тренера, також можна ходити на групові заняття. Всю інформацію про правила користування спортивним центром, години відкриття і доступні види занять можна знайти на сайті фітнес-центру або у своєму особистому кабінеті, який у Вас з’явиться після оформлення абонементу.

Сподіваємося, що ця підбірка була для вас корисною! Але також нагадуємо, що спортзал – це не єдиний варіант проведення вільного часу, тому, як-то кажуть – the choice is yours! 😊

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію