День захисту дітей в умовах війни - Univer PL

День захисту дітей в умовах війни

Інші теми
Проголосуйте!
0 / 0

День захисту дітей – це свято, яке має особливе значення для кожного маленького жителя нашої планети. Тому, ми хочемо щиро привітати всіх дітей з цим особливим святом, яке символізує радість, безпеку та захист прав кожної дитини. Ви майбутнє нашої країни і Світу. Ваша присутність наповнює наші серця радістю, надією і невпинною вірою у краще майбутнє.

Незважаючи на обставини, які відбуваються в країні, День захисту дітей не втрачає своєї важливості. Він стає символом надії та мотивації для багатьох, незважаючи на труднощі. Наша країна має неймовірно талановитах дітей з великим серцем. Прикладом є 10-річна Валерія – чемпіонка світу з шашок. Це дівчинка, яка могла б радіти своїми успіхами та насолоджуватися власними досягненнями. Проте, вона обрала інший шлях. Валерія вирішила віддати 21 тисячу гривень у фонд Сергія Притули, що показало її справжнє патріотичне відчуття. Цей вчинок підкреслює важливість підтримки наших захисників та віддачі на благо рідної країни. Дівчинка стала прикладом для інших, показавши, що навіть маленькі діти можуть мати великий вплив і робити добрі справи.

16-річна Злата заслуговує на велику повагу та захоплення за свій активізм та внесок у захист країни. Її ініціатива створення команди волонтерів-однолітків у Івано-Франківську та виготовлення патріотичних прикрас свідчить про велику відданість та патріотизм. Почала свою волонтерську діяльність, коли її батько вирушив захищати країну, Злата демонструє свою солідарність та підтримку не лише своєму батькові, а й усім українським військовим.

11-річний Максим з Покровська разом зі своєю родиною виїхав у Чернівці, шукаючи безпеки та нового житла. Але він не сидів без діла, а також вирішив допомагати українській армії. Хлопчик виносив сміття, приносив питну воду, вигулював тварин та ходив за покупками для людей, які потребували допомоги. Його вчинки надихають і показують, що кожна людина, незалежно від віку, може знайти способи допомогти та зробити позитивний внесок у життя інших. Він демонструє, що навіть невеликі дії можуть мати велике значення в часи війни.

Ми повинні навчитися від таких дітей, бути співчутливими і допомагати одне одному. Нехай ваша щирість, доброта та любов до людей завжди супроводжують вас. Нехай кожна дитина знає, що вона цінна, важлива для суспільства. 

Діти – це найцінніший скарб. Тільки коли ми зробимо все можливе, щоб дати дітям найкращі умови для їхнього розвитку, то зможемо сподіватися на майбутнє, де дитячий сміх буде лунати безперервно, незалежно від умов, з якими вони зіткнулися.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію