Академія Бізнесу у Вроцлаві: знижки на навчання та мовні курси - Univer PL

Академія Бізнесу у Вроцлаві: знижки на навчання та мовні курси

Освіта в Польщі
Проголосуйте!
4 / 5

Академія Бізнесу у Вроцлаві  – приватний  вузькопрофільний навчальний заклад у Польщі, що пропонує навчання на бакалаврських та магістерських програмах економічного та гуманітарного напрямів. 

Сам ВНЗ належить до групи університетів Академії Вістула та входить до десятки найпопулярніших вузькопрофільних вищих навчальних закладів Польщі.

У рейтингу «Rzeczpospolitа» і «Perspektywy» визнаний кращою Академією бізнесового спрямування у Нижній Сілезії та входить до 20-ти кращих Академій Польщі за умовами навчання, використанням інноваційних методик викладання та рівнем працевлаштування випускників.

Які основні напрямки навчання в університеті?

Популярними напрямками вважаються – інформатика, фінанси та бухгалтерський облік, управління, а також – туризм та рекреація, логістика та менеджмент.

Знижки на навчання та мовні курси

При реєстрації на 2024-25 навчальний рік до 31.05.2024 (реєстрація + оплата за навчання), абітурієнти матимуть знижку на перший рік/семестр навчання, і додатково: 

  • 2 місяці літніх курсів польської чи англійської мови при оплаті за 1 рік; 
  • 1 місяць літніх курсів польської та англійської мови при оплаті за 1 семестр.

Що потрібно для вступу? 

Мовні курси, які пропонуються в університеті, можуть стати вам у нагоді, оскільки для вступу до Академії Бізнесу абітурієнт повинен володіти польською мовою мінімум на рівні B1. 

А для англомовного навчання англійську потрібно знати на рівні B2.

Також, необхідно надати вишу стандартний набір документів.

Для того, аби дізнатись більше інформації про навчальний заклад, заповніть, будь ласка, анкету абітурієнта і команда UniverPL детальніше проконсультує.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію