Вступ до Польщі 2023 - Univer PL
Не допомагаємо з перетином кордону чоловікам призовного віку

Вступ до Польщі 2023

Освіта за кордоном - це Трамплін у блискучій міжнародній кар'єрі!

Детальніше
image
image

Вища освіта абітурієнтам

image

Мовні курси у Варшаві

Детальніше
image

Польська мова online

Детальніше

Різниця Є, кому довіряти!

Рівень знання польської мови

Кожен університет має свої вимоги щодо необхідного рівня знання польської мови. Однак, більшість вимагають рівень В1-В2. 

Для підтвердження володіння польською мовою необхідно або надати відповідний сертифікат, або пройти мовну співбесіду з представником вузу.

Однак, чим на вищомі рівні абітурієнт знає польську, тим краще. Адже польськомовне навчання буває складним, особливо це стосується різноманітної наукової або спеціалізованої термінології. Тому краще завчасно почати вивчати польську, щоб знати її на хорошому рівні.

Також абітурієнти, які знають польську на рівні C1, можуть навчатись у польських державний університетах безкоштовно.

Коли розпочинається прийом документів до університетів Польщі?

UniverPL, як офіційний представник приймальних комісій польських університетів, розпочинає прийом документів за 1-1.5 роки до початку навчання. 

з 2011 року працюємо для Вас

більше 8000 клієнтів

більше 200 offline та online заходів

партнери — 30 ТОП-університетів Польщі

можливість подачі документів у київському офісі

Специфіка вступу до польських університетів

Вступ до Польщі — процес відповідальний та складний. До нього треба готуватись завчасно та не відкладати на потім. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у життя всього світу. Частково вона ускладнила життя і вступникам.

Умови вступу до польських вузів

Що стосується вступної кампанії до польських вузів, то вона вже розпочалась та триває. Тому українські абітурієнти можуть подавати документи.

Аби дізнатись більше інформації, заповніть, будь ласка, анкету абітурієнта, і наші менеджери до вас зателефонують.

Чи потрібно здавати ЗНО

Здача ЗНО для вступу до Польщі – процес дуже індивідуальний, адже кожен вуз має свої вимоги щодо цього.

Загалом, деякі польські університети для вступу просять абітурієнтів надати лише пакет необхідних документів, а інші — результати ЗНО чи пройти кваліфікаційну співбесіду. Тут усе дуже індивідуально.

Щодо питання, чи впливають результати ЗНО на вступ до польського ВУЗу, існує декілька варіантів:

 • є університети, які не звертають увагу на результати ЗНО;
 • є університети, які не звертають увагу на результати ЗНО, але вимагають, щоб абітурієнти його проходили;
 • є університети, які звертають увагу на результати ДПА;
 • є університети, які вимагають ЗНО для вступу.

Тому наші менеджери постійно моніторять усю актуальну інформацію та сповіщають наших клієнтів про будь-які зміни.

Документи

Підготовка всіх необхідних документів - головний етап при вступі

Консультація

Яку спеціальність ви хочете вивчати? Які кар’єрні перспективи

Детальніше

Пакети послуг

Вступайте до ВНЗ без стресу та нервів

Детальніше

Кураторство

У кожному місті Польщі є наші координатори до яких завжди можна звернутись за допомогою

Відгуки

Лариса Овод

Добрий день. Щиро дякую за ваші курси. Тішуся результатами свого сина. З його слів він дійсно підняв планку своїх знань. Ми дуже задоволені результатом. Бажаю вам процвітання і гарних учнів. Особлива подяка пані Ользі.

Nikki McAlister

Не можу не подякувати Ользі Филипець – неймовірному викладачу польської мови. Пані Ольга дослухається до моїх побажань стосовно рівня навантаження та типу вправ, що ми пророблюємо (я знаю, мені в принципі важко догодити). Для мене було важливо не прив’язуватися до одного посібника, тож ми займаємося за великою кількістю різноманітних підручників із можливістю вільно обирати між ними. Я дуже вдячна за те, що за такі стислі терміни (4 місяці) ми разом пройшли величезний масив граматики, завдяки чому я змогла зайняти 1ше місце на диктанті польскої мови та отримати титул Mistrz języka polskiego в Ośrodku Kultury Polskiej im. Karola Wojtyły! Для мене, як і для всіх тоді присутніх, це була велика несподіванка (була лише гостем на заході, писала чисто собі в кайф). Передаю Вам все те здивування та подяку від викладачів та членів ośrodku, це був крутезний день

Светлана Майборода

Моя донька протягом року успішно пройшла курси польської мови до рівня В2. Уроки були цікавими, насиченими, змістовними. Проходили у дружній атмосфері. Викладачі професійно ставляться до своєї роботи. Комунікабельні, завжди готові надати допомогу в опрацюванні матеріалу. Роблять заняття цікавими завдяки своїм власним методикам (презентації, вікторини, діалоги, ігри, робота в парах і т.д.), все це робило сприйняття інформації легшим і дієвішим. Дуже відповідальне ставлення до своїх зобов”язань. Завжди ввічливі, тактовні, швидко і якісно надають інформаційну допомогу! Майже миттєво вичерпно відповідають на будь-які питання по вступній кампанії у закладах освіти Польщі. Ведуть чудовий блог у соцмережах, де знайомлять майбутніх студентів та їх батьків з умовами перетину кордону, проживання, харчування, поради щодо сесій, інтерв”ю із студентами і багатого іншого. Знайомлять із повсякденним життям у Польщі. Ми дуже раді, що обрали саме UniverPL!

Татьяна Клименко

Вітаємо!) Дякуємо за вашу працю!) Натхнення, всім здоров’я, так тримати далі! Всё буде UniverPL!!))

Алена Веселая

Вітаю вас, ви найкращі! Надійність, стабільність, підтримка, своєчасна корисна інформація, а головне ДОВІРА НАЙЦІННІШОГО СКАРБА ДЛЯ БАТЬКІВ- ЇХ ДІТЕЙ! Розвитку, процвітання, успіхів!!! З Днем народження!!!

Наталія Цимбал

Вітаємо дружню команду професіоналів з днем народженя!!!! Бажаємо успіхів, терпіння, процвітання, Божої допомоги у вашій нелегкій, але такій потрібній, праці!!!

Лариса Янковенко

Дуже приємно отримувати таку подяку та душевні привітання від сім’ї нашого студента Янковенка Максима 🙂

Александра Кузь

Програма супер! Усе продумано до найменших дрібниць, пояснення доступні, легкі, атмосфера надихаюча Дякую координатору Маргариті, учителям Наталії та Ользі:) Це круто

Ольга Скочко

Вдячні за те, що допомогли доньці вступити до омріяного ВНЗ, заявдяки вашій компанії ми були спокійні з приводу подачі документів, проходження співбесіди та вступу та початку навчання. Все було чітко та грамотно, були надані чіткі переліки документів, а також алгоритми дій. Дуже вдячні і рекомендуємо іншим.

Julia Trigub

Рекомендую вступ і співпрацю з UniverPL ! Відпочатку нашої взаємодії все чітко, по суті. Якщо лист або дзвінок від компанії, то це щось надто важливе! Велика подяка від мене і сина, що обрана мрія стала реальністю. Навіть, коли виникають складності, а без них ніяк – це життя, спокійно та впевнено все вирішується в найкоротший термін! Гарна компанія! Нехай мій відгук допоможе комусь обрати компанію для вступу в гарний навчальний заклад Європи

Питання та відповіді

 • Які крайні терміни подачі документів?

  Деякі університети розпочинають вступну кампанію вже у лютому і тривати вона може аж до вересня. Однак, це все дуже індивідуально і залежить від правил кожного навчального закладу окремо. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, будь ласка, заповніть анкету абітурієнта. Наші менеджери зв’яжуться з вами та проконсультують вас абсолютно безкоштовно.

 • Чи можна вступити у польський університет без знання польської мови?

  Можна, але лише у двох випадках. Перший — англомовне навчання. Англомовні програми є майже у всіх університетах та, як правило, вони коштують дорожче. Для підтвердження рівня володіння англійською мовою необхідно надати міжнародний мовний сертифікат. Абітурієнт повинен знати цю мову на рівні мінімум B2. Другий випадок — україномовне навчання. Однак, воно є лише в Ягеллонському Університеті і на одному напрямку – польсько-українські студії.

 • Чи потрібно відкривати візу на навчання якщо є біометричний паспорт?

  Так, потрібно.

 • На якому рівні потрібно знати англійську для вступу на англомовне навчання?

  Це залежить від обраного університету. Знання англійської мови необхідно підтвердити надавши міжнародний сертифікат про рівень володіння мовою В2-С1.

 • Чи потрібно додатково оплачувати переклад документів?

  Ні, переклад усіх документів входить до вартості наших послуг.

 • Чи обов'язково приїжджати в центральний офіс для укладання договору?

  Ні, договір можна підписати дістанційно. А усі необхідні документи ми надсилаємо Новою поштою.

Вступайте з нами

Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці UniverPL допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

  image