Google Tag Manager
Вступна кампанія 2021 - Univer PL

На цій сторінці ми зібрали для вас усю інформацію, що стосується вступу до польських вишів у 2021 році. Щойно будуть відбуватися якісь зміни — ми одразу будемо їх тут публікувати.

Інформацію оновлено 24 червня 2020 року.

Чи потрібно складати ДПА для вступу у Польщу?

Станом на 24 червня польські університети ще вивчають усі ті зміни, які відбулися в українському законодавстві. Остаточної офіційної інформації поки що не оприлюднив жоден університет. Усю інформацію щодо скасування ДПА ми зібрали у цій статті.

Чи відомо коли відкриють кордони?

Офіційної дати відкриття кордонів ще немає. Наразі студенти з України можуть приїздити на навчання до Польщі на підставі карти поляка, карти побиту, студентської візи або безвізу. Під час перетину кордону у них можуть вимагати додаткові документи, що підтверджують те, що вони дійсно навчаються у вузі (наприклад, засвідчення з університету чи студентський квиток) та обгрунтувати мету приїзду (наприклад, складання сесії).

Як працює компанія UniverPL на час карантину?

Ми працюємо у звичному режимі. Єдине, що змінилося на час карантину — те, що ми не приймаємо відвідувачів в офісі.
Наш контакт-центр працює з понеділка до п’ятниці з 9:30 до 18:00. Усіх абітурієнтів ми консультуємо дистанційно — по телефону, скайпу, вайберу чи в соціальних мережах.

Наш відділ сервісу зараз продовжує опікуватися вступом наших цьогорічних клієнтів у ті університети, які вже відкрили реєстрацію на 2020/2021 роки.

Усі наші координатори зараз перебувають у Польщі та постійно контактують з нашими студентами, які зараз залишилися у гуртожитках. Майже кожного дня на нашій сторінці у фейсбуці усі координатори у прямому ефірі розповідають про те, як проходить карантин у їхньому місті та яка ситуація зі студентами.

Чи проводиться зараз набір абітурієнтів?

Так, у нас зараз стартував набір на 2021 рік. Наші юристи розробили новий формат електронних договорів про вступ, які можна підписувати дистанційно.

Чи можна подати документи на другий набір і почати навчання із другого семестру?

У Польщі набір абітурієнтів проводиться два рази на рік – на зимовий (початок навчання у жовтні) та літній (початок навчання у лютому) семестри. Однак, набір на літній семестр проводять не всі університети і не на всіх напрямках. Крім того, інформація про цей набір з’являється лише у листопаді-грудні.

Чи можна вступити до Польщі без знання польської мови?

Можна, але лише у виняткових випадках. Наприклад, Ягеллонський Університет проводить набір абітурієнтів на програму “Польсько-українські студії”, де для вступу не потрібно володіти польською мовою, а навчання перший рік проводиться українською мовою.
Загалом, на навчання ми рекомендуємо їхати володіючи польською мовою мінімум на рівні В1. В деяких університетах по приїзду на навчання додатково перевіряється знання польської мови і якщо рівень недостатній, тоді потрібно обов’язково відвідувати додаткові заняття з польської мови, вони можуть бути як платні, так і безкоштовні (все залежить від університету).

Чи є якісь ризики для абітурієнтів зараз?

Наразі є ризики для тих абітурієнтів, які планують вступати до польських ВНЗ самостійно. Адже вони зазвичай дізнаються інформацію з відкритих джерел, тоді як компанії, які мають офіційні угоди про співпрацю з університетами, спілкуються безпосередньо з представниками ВУЗів.

Компанія UniverPL завжди про все дізнається першою. Усіх своїх клієнтів ми тримаємо у курсі та завжди повідомляємо про важливі зміни. Для прикладу, для всіх наших цьогорічних вступників ми будемо проводити закриті вебінари.

Усі новини, що стосуються змін вступної кампанії, ми обов’язково будемо публікувати на сайті та на сторінках у соціальних мережах.

Для того, аби не пропустити нічого важливого, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook, Instagram, YouTube.

Щоб дізнатися більше про вступну кампанію до польських університетів у 2021 році, заповніть, будь ласка, анкету абітурієнта.