Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - Univer PL

Вища Банківська Школа у Хожуві/Катовіце

Місія: змінити світ через інновації, дружбу та практику

24

роки досвіду

Топ-10

серед програм МВА

40

міжнародних партнерів

Про Університет

Вища Школа Банкова (Wyższe Szkoły Bankowe) у Хожуві – приватний навчальний заклад у Польщі, що пропонує навчання на бакалаврських та магістерських програмах економічного та гуманітарного напрямів. ВНЗ належить до групи університетів WSB – найбільшої групи бізнес-шкіл у Польщі, які були засновані в 1998 році. 

В опублікованій Міністерством Науки інформації про підсумки набору на 2020/2021 навчальний рік, Університети WSB зайняли перші місця серед університетів, яких найчастіше обирають для навчання випускники.

Студенти тут здобувають сучасну європейську бізнес-освіту, відвідують дослідницькі конференції та семінари.

Напрямки підготовки

Основні напрямки навчання на бакалавраті:

 • туризм;
 • управління;
 • логістика;
 • інженерія;
 • англійська в бізнесі.

Основні напрямки навчання на магістратурі:

 • управління;
 • педагогіка;
 • логістика;
 • фінанси;

Міжнародна співпраця

Університет співпрацює з більш як 40 міжнародними компаніями, серед яких: Microsoft, International Business Machines Corporation (ІВМ) — один із найбільших світових виробників комп’ютерів та Deloitte – одна з найбільших у світі компаній, які надають аудиторські і консалтингові послуги.

Студенти можуть провести останній рік навчання у Великій Британії та отримати два ступені бакалавра: одну в Університеті WSB, а іншу в Університеті Ковентрі.

Магістерська програма з подвійним ступенем пропонується в партнерстві з Університетом Матея Бела в Банській Бистриці, Словацька Республіка.

Завдяки унікальній програмі ділового партнерства, Університет залучає місцевих роботодавців до розробки навчальних програм. Також проводяться консультації з компаніями-партнерами щодо того, які навички та компетенції їм необхідні в працівниках.

Кампуси, інфраструктура та гуртожитки

Університет має два комфортабельних корпуси пристосованих до потреб студентів. Один з них знаходиться у Хожуві, інший в Катовіце. У корпусах є новітні лекційні зали, десятки мультимедійних аудиторій та комп’ютерних класів.

Заняття з таких програм як логістика чи інформатика, проводять в спеціалізованих лабораторіях із використанням програмного забезпечення, яке використовується на реальних підприємствах. На перервах студенти відпочивають у спеціально облаштованій Студентській зоні, а в теплу пору року – в зеленій частині території навколо будівлі університету.

Основні відділи обслуговування: бібліотека, бюро кар’єри або бухгалтерія – працюють у будні та вихідні дні, тому студенти денної та заочної форми навчання можуть відвідувати їх у потрібний час.

Студентське життя

В університеті є Бюро кар’єри, що допомагає студентам успішно виходити на ринок праці. Бюро організовує різноманітні семінари, тренінги, навчання та надає індивідуальні поради студентам, аби вони отримали стажування або роботу мрії.

У WSB активно діє студентське Самоврядування, представники якого беруть участь у засіданнях комітетів та роблять значні внески у позанавчальний процес.

Під час навчання студенти отримують спеціальні посібники з курсів, у яких є вся необхідна інформація для вивчення. Наприкінці семестру немає іспитів, адже підсумкові тести розписані на весь семестр. Це робить навчання більш гнучким та керованим. Домашні завдання часто даються на групу, і виконуються як спільні проєкти. Є предмети, які викладаються за допомогою бізнес-симуляторів, що ставлять студентів у реальні бізнес-проблеми, які необхідно вирішити.

Процедура вступу

Список необхідних для вступу документів ви можете знайти тут.

Якщо хочете дізнатись більше інформації про вступну кампанію до Університету WSB, заповніть, будь ласка, анкету абітурієнта на сайті і наші менеджери безкоштовно вас проконсультують.

Чому варто вибрати WSB для навчання

 • Участь у програмі обміну Erasmus;
 • Кращий університет Великопольського регіону в рейтингу Perspektywy;
 • Акредитації від міжнародних бізнесових організацій IACBE та ACCA;
 • Програма MBA входить до 10-тки кращих у країні.

Фото Університету

Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL
Вища Банківська Школа Хожув/Катовіце - UniverPL

Відгуки клієнтів