Університети Познані - Univer PL

Університети Познані

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

За замовчуванням університети відсортовано від найдешевшого до найдорожчого.
Для того, щоб підібрати вуз за містом, ціною чи напрямком, скористайтесь пошуковими фільтрами, або зверніться за допомогою до нашого контакт-центру.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
  • Від дешевших до дорожчих
  • Від дорожчих до дешевших
  • Від дешевих к дорожчим
  • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
  • Сортування
  • Фільтри

Про університети Познані

Фейєричні ярмарки, виставки на будь-який смак та інтерес,  величезна кількість студентів. Вже здогадалися, що йдеться про старовинне польське місто Познань. Це великий вулик, де сьогодні навчається понад 150 тисяч студентів із різних країн. Тут сплітається безліч культур, традицій та світоглядів, сюди приїздять, щоб покращити свої комунікативні навики, спробувати опанувати новий фах, знайти друзів зі всього світу, стати учасником численних культурно-освітніх, наукових, бізнесових проектів та отримати досвід співпраці із різними компаніями. Тут створюють сприятливі умови для реалізації молодіжних стартапів, розвитку громадських та бізнесових ініціатив, обмінних проектів та стажувань, активно розвивається волонтерський рух. Щорічно студенти познанських вищих навчальних закладів стають переможцями міжнародних наукових та спортивних змагань, демонструють значні успіхи в реалізації власних мікропроектів у сфері бізнесу, публічного врядування.

У місті діє 26 вищих навчальних закладів різної форми власності та спрямування. Чимало з них відомі також в інших країнах Європи завдяки наявності програм академічної мобільності, семестровим навчальним обмінам.

Серед найпопулярніших сфер ІТ-технології, розвиток урбан-ініціатив, торгівля, сучасні електронні технології, інтернет-комунікації, медіа, харчова, меблева та фармацевтична промисловість. У місті регулярно відбуваються масштабні ярмарки професій, де представлені не лише польські, але й міжнародні компанії. Завдяки сприятливому клімату для ведення бізнесу в місті діє понад 112 суб’є ктів підприємництва.

Згідно статистики університетських центрів працевлаштування у місті найнижчий рівень безробіття серед молоді. Значний відсоток працевлаштовується після університетських стажувань та участі у волонтерських проектах. До речі, чимало технологічних компаній сьогодні значну увагу звертають на наявність у пошукача роботи волонтерського досвіду.

Серед найпопулярніших познанських вишів Економічний державний університет, Політехнічний університет, Медичний університет, Вища школа логістики, Вища школа банківської справи, Вища школа торгівлі та послуг та інші. Студенти обирають навчання у Познані через наявність значної кількості університетських обмінів та можливості продовжувати навчання у партнерських вищих навчальних закладах інших країн.

Окрім широких навчальних можливостей Познань славиться значною кількістю цікавих туристичних об’єктів, які мають своєрідну історію. Насолодитися співом та грою вуличних музик, покуштувати національну кухню, придбати оригінальний сувенір, зробити пам’ятне фото можна на Ярмарковій площі. Тут практично щодня відбуваються невеликі перформанси. На Старому ринку розташована Ратуша, яка є однією із найпомітнішим пам’яток епохи Ренесансу. Є тут і замки й пишні барокової костели. Найпомпезніший із 16-ма масивними колонами – костел Святої Марії Магдалени, під яким приховані таємні підземні ходи.  

Любителі еко-відпочинку також знайдуть собі привітну місцину у Познані. У місті є чимало паркових зон, затишних невеликих скверів. Є величезний зоопарк, де на площі у 117 гекторів розмістилися понад 140 видів різних тварин. Родини із дітьми можуть тут відпочивати в спеціальних дитячих секторах, переміщуватися зоопарком у спеціальних рухомих вагончиках із гідом. До зоопарку можна заїздити навіть велосипедом, є спеціально відведені доріжки.

Є у Познані й водна артерія – це штучне озеро Мальта, назване на честь ордену мальтійських лицарів.

У Познані кожен знайде щось своє. Це місто, де гармонійно переплетена сучасність та минуле, активний поступ вперед та збереження традицій, сучасні технології та архаїчні елементи в архітектурі.

дивитись більше

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2019/2020 навчальний рік?

Університети Познані - UniverPL

Вступна кампанія на 2019/2020 навчальний рік уже триває. Ви можете розпочати процедуру вступу вже зараз.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Познані - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Познані - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

0 / 50

0 / 500

Заповнити анкету