Університети Гданська - Univer PL

Університети Гданська

Для вас знайдено 23 варіанта за запитом «Дизайн, Варшава»

За замовчуванням університети відсортовано від найдешевшого до найдорожчого.
Для того, щоб підібрати вуз за містом, ціною чи напрямком, скористайтесь пошуковими фільтрами, або зверніться за допомогою до нашого контакт-центру.

Сортування
Від дешевших до дорожчих
  • Від дешевших до дорожчих
  • Від дорожчих до дешевших
  • Від дешевих к дорожчим
  • Від дорожчих до дешевших
Фільтри
Ціна за рік (Євро)
Мова навчання
Напрямки
Відфільтрувати
  • Сортування
  • Фільтри

Про університети Гданська

На півночі Польщі, на Балтійському узбережжі, розташувалося мальовниче портове місто Гданськ. Тут сплітаються чимало культур та неймовірних історичних подій. Сюди приїздять мандрівники зі всього світу, аби насолодитися прохолодою Балтики та прогулятися мальовничими вуличками зі старовинною архітектурою та штукарськи оформленими кольоровими будинками.

Хоча під час Другої світової війни історична частина міста була майже повністю зруйнована, містяни відновили первинний вигляд будівель періоду  XIII – XVII століть. В архітектурну канву Гданська гармонійно вплітаються різні стилі та епохи. Навіть сучасні офісні та торгові центри будуються із урахуванням давніх стильових традицій. Тому прогулюючись вулицями, виникає відчуття, наче машина часу перенесла тебе в минуле.

Починати свою прогулянку краще від старовинних міських воріт із потужним підйомним механізмом, які сьогодні є однією із найпізнаваніших пам’яток Гданська. Цей портовий кран, один із найстаріших у Європі, став справжнім символом міста.

Не залишить байдужим мандрівника й готична базиліка Діви Марії, яка будувалася понад півтора століття. Пам’ятка вражає своїми розмірами та пишнотою.

Серед культурних пам’яток варто згадати Гданський національний музей, який розташувався у колишньому монастирі ордену францисканців. Тематичні виставки тут почали з’являтися ще у ХІХ столітті, тож поціновувачі мистецтва зможуть тут не лише насолодитися творчістю, але й відчути особливий дух та натхнення.

Уявлення про туристичні принади портового місто було б неповним без відвідин Національного морського музею, який виконує також функції науково-дослідної установи. Тут можна познайомитися із історією розвитку мореплавства та кораблебудування, сучасними видами корабельного озброєння.

Закономірно, що Гданськ знаходиться у переліку найпопулярніших туристичних куточків Європи.

Чимало у Гданську й сучасних торговельно-розважальних центрів, де можна придбати товари із усього світу. Значною популярністю користується Галерея Балтицька, де розташовані понад 200 магазинів різного напряму й, кожен знайде щось на власний смак та гаманець. Непоганий шопінг можна влаштувати також у Альфі.

У місті можна продегустувати кухні різних країн, є чимало вегетаріанських закладів громадського харчування та сімейних ресторанчиків із затишною атмосферою. Серед популярних закладів Ресторан Кубіцького, ресторани Green Way та численні піцерії.

Сьогодні Гданськ також є важливим бізнесом центром Польщі. Місто демонструє значні успіхи в сфері муніципального реформування та реалізації урбаністичних стартапів. Крім туристичної галузі, тут активно розвивається торгівля, логістичні напрями, ІТ-сектор. У Гданську вперше в Польщі запровадити муніципальні стипендії для студентів, які вивчають ІТ-технології та надають мікрокредити для реалізації невеликих технологічних проектів, які б покращували інвестиційний клімат регіону.

У місті активно діє профспілковий рух, який саме тут і зародився. Підприємства активно популяризують корпоративну культуру, стимулюють працівників, крім фахової діяльності, працювати над розвитком особистісного потенціалу, вести здоровий спосіб життя. У місті активно підтримують громадські ініціативи, спрямовані на покращення благоустрою, приміром, створення зелених оазисів у спальних районах. Влада відкрита до активного діалогу із містянами, бізнесом та навчальними закладами. Регулярно надається локальна стипендійна підтримка успішним студентам, молодь залучають до реалізації міських ініціатив, пропонують стажування в провідних польських та зарубіжних компаніях. Це дозволяє залучити роботодавцям кращих випускників вишів, отримуючи працівника із готовим набором кваліфікаційних навиків ще в університеті.

Гданськ – це місто неймовірних урбан-пейзажів та широких можливостей для самореалізації.

дивитись більше

Актуальні питання

Коли розпочинається вступна кампанія до польських ВНЗ на 2019/2020 навчальний рік?

Університети Гданська - UniverPL

Вступна кампанія на 2019/2020 навчальний рік уже триває. Ви можете розпочати процедуру вступу вже зараз.

За скільки часу реально вивчити мову для вступу?

Університети Гданська - UniverPL

Усе індивідуально, залежить від особистого бажання студента, його здібностей, а також інтенсивності занять. Зазвичай вивчення мови з нуля до рівня В1 треба 6-8 місяців.

Коли у Польщі починається навчання в університетах?

Університети Гданська - UniverPL

Навчання у польських університетах розпочинається з 1 жовтня.

Заголовок для форми безкоштовне навчання

Текст для форми безкоштовне навчання

0 / 50

0 / 500

Заповнити анкету