Як відправити посилку з Польщі в Україну і навпаки - Univer PL
Як відправити посилку з Польщі в Україну і навпаки - UniverPL

Як відправити посилку з Польщі в Україну і навпаки

Життя в Польщі

Зараз часто виникає потреба терміново відправити документи, а іноді просто хочеться отримати щось із рідної домівки. На щастя, логістика з кожним роком розвивається, і варіантів якнайшвидше відправити посилку є безліч.

Перш ніж оформити відправлення за кордон, потрібно визначитися з компанією, яка пропонує вигідні умови пересилання. Не менш важливою є функція відстежити посилку до отримувача. 

З початком карантину відправлення посилок за кордон стали ще більш популярні. Через закриття кордонів бізнес перейшов в Онлайн, тому комунікація з Україною стала простіша завдяки вдосконаленню роботи українських поштових операторів.

Нижче ми зібрали найбільш популярні та зручні варіанти відправлень посилок між Україною та Польщею.

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Передача автобусом

Передати посилку можна рейсовим автобусом. Сполучення автобусами між Україною і Польщею дуже добре розвинені, і з більшості міст можна передати відправлення водію автобуса, а довірена особа її отримає у місті призначення. 

Це – один з найшвидших і найдешевших способів, проте не рекомендуємо автобусом передавати цінні речі, гроші чи ювелірні прикраси.

Сервіс Meest

У Польщі декілька років тому з‘явився новий сервіс Meest – Paczka do Ukrainy.

Пункти прийому-видачі посилок обслуговує онлайн-портал  доставки посилок з Польщі в Україну – paczkadoukrainy.pl, де в режимі Онлайн можна створити відправлення, роздрукувати декларацію та вибрати зручний пункт відправки посилки. Отож українці, які перебувають в Польщі, можуть відправити посилку до України, не виходячи з дому, або скориставшись пунктами прийому посилок Meest.

Посилка приходить в Україну за 5-7 днів до відділення Нової Пошти. З прайсом можна ознайомитись на сайті.

Нова Пошта

Нова Пошта має сервіс Міжнародних доставок. Залежно від об’єму посилки, відправлення буде в дорозі від 4 до 7 днів. Але це не бюджетний спосіб.

Вступити до університету Польщі

Гарантія вступу у рейтингові університети
Підтримка студентів в Польщі

Дізнатись більше

Також можна передати посилку в Україну наступним чином: знайти, хто їде з вашого міста в Україну, передати йому посилку і попросити відправити Новою Поштою.

УкрПошта або PocztaPolska

Відправити УкрПоштою або PocztaPolska – ціни на послуги середні, але доставку доведеться почекати довгенько. До того ж, державні пошти часто полюбляють губити посилки, тому надійними ці компанії, поки, не назвати.

Нижче ціни, якщо надсилати до України польською поштою.

Служба InPost

Нещодавно УкрПошта почала співпрацю з польським InPost, тому якщо вже відправляти УкрПоштою, то саме на Inpost. Інформацію щодо такого способу відправки можна знайти тут.

Кур’єрські фірми

Завжди можна скористатися послугами таких фірм як Fedex, TNT, DHL, Przesyłarka.pl та інші, але звертайте увагу на вартість. Це хоч і надійний, але не дешевий спосіб.

Доставка документів від UniverPL

Якщо студентам чи абітурієнтам треба щось передати, ми надаємо послугу з доставки документів з Польщі в Україну. Ми відправляємо:

  • готове засвідчення в деканаті (за можливості);
  • документи з гуртожитку та інше.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію