Безкоштовний курс польської мови в Любліні - Univer PL
Безкоштовний курс польської мови в Любліні - UniverPL

Безкоштовний курс польської мови в Любліні

Вивчення польської мови

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля в м.Люблін, славиться своїми напрямками: «Фізіотерапія», «Туризм та рекреація», «Косметологія» та ін. В попередніх новинах ми писали також про чудові практики, які дає даний університет. А цього разу повідомляємо вам про унікальну можливість – безкоштовний курс польської мови онлайн у вересні.

На курс запрошуються усі, хто в цьому році поступає в даний університет. Курс польської мови є повністю безкоштовний, та фінансується за рахунок університету.

Курс буде проходити на базі Університету Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля в м.Люблін (Польща).

Початок курсу: 16 вересня

Заняття: 2 тижні (по 5 разів на тиждень), 5 годин на день

ONLINE курс польської мови

Реєструйся на авторський курс від UniverPL
Вибирай зручний час - ми підлаштуємося під ваш графік.

Забронювати місце

Кількість годин: 60

На курс запрошуються усі студенти, що будуть зараховані цього року на навчання до даного вузу. Курс створений з метою поліпшення польської мови та засвоєння професійної термінології, що буде вивчатися під час навчального процесу. Курс не передбачає вивчення польської мови «з нуля».

Студенти, які цього року поступають до Університету Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля з допомогою центру освіти «UniverPL» будуть автоматично зареєстровані на даний курс.

У вас є ще також можливість стати студентом цього або іншого університету Польщі ще в данному році, для цього потрібно заповнити анкету абітурієнта.

Хочете бути в курсі новин?

Приєднуйтесь до нас у Telegram!

Корисні поради, важливі новини,
знижки та анонси подій щодо навчання в Польщі

Запрошуємо в телеграм-канал
Отримати консультацію